Říkej tomu, jak chceš

Říkej tomu, jak chceš https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481869/bmid_rikej-tomu-jak-chces-q7q-481869.jpg 4 422 422

Můžou dobré úmysly omluvit špatný čin? Contemporary hit od autorky bestselleru Dopisy ztraceným. Rob býval populárním hráčem lakrosu, ale pak jeho otce chytili při zpronevěře a teď je z něj vyvrhel. Po tátově nepovedeném pokusu o sebevraždu se o něj navíc musí Rob s mámou starat. O Maegan si všichni myslí, že je snaživka, ale i ona má řadu tajemství a problémů. Když spolu Rob a Maegan během matematického projektu skončí ve dvojici, nejsou právě nadšení – vždyť toho o sobě navzájem dost slyšeli. Brzy ale zjistí, že mají víc společného, než kdy tušili.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Call It What You Want , 2019

LenRan
12.12.2021 5 z 5

Příběh plný sebepoznání, viny a pokání. Jak v dospívání zpracovat svoje vlastní chyby, i chyby svých rodičů. Opět nádhera! Tato autorka umí psát a i překlad je moc pěkný.

Fallon443
04.12.2021 5 z 5

Opět skvělá kniha od autorky a já si ji neskutečně užila. Upřímně si ale myslím že "série" Dopisy ztraceným mi přišla o trošku lepší.
Hodně jsem si sice oblíbila jak Maegan, tak Roba, ale i přesto musím říct, že jsem se víc vcítila do postav jako je Rev z Na co slova nestačí.
U autorky se mi líbí, že píše zároveň oddechové knihy, které ale mají zároveň něco do sebe.
Knize nemám pořádně co vytknout, takže ji musím jen doporučit.

ivousekk
25.11.2021 5 z 5

Uz treti kniha autorky a opet skvela. Zase se velice dobre cetla, i kdyz to nebylo o lehkych vecech. A to se mi libi. Jde ukazat, ze i stredoskolaci to muzou mit tezke a presto se to da ustat.