Prašina: Podivné procházky 2

Prašina: Podivné procházky 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512981/bmid_prasina-podivne-prochazky-2-642c55df6e827.jpg 4 39 4

Péťa nemá moc kamarádů, zato má hodně followerů. Na svém kanále se věnuje nejrůznějším záhadám i podfukům. Když náhodou narazí na průvodce po Prašině, na vlastní kůži pozná, kde končí smyšlenky a začíná pravda. A jak s tím souvisí odkaz vědmy Tamary Jemné…

Norri
01.08.2023 3 z 5

V druhé knize se děj moc neposunul. Hlavní hrdinka Péťa jen hledá informace. Více méně marně. Největší záhadou sešitu je, proč Péťa na internetu vyhledává slovní spojení, na které jinde narazí až později. Záhada z konce prvního sešitu nebyla v podstatě skoro vůbec prohloubena a tomu asi bude odpovídat i rozuzlení v posledním sešitě.

Kresba je pořád stejná, tj. docela dobrá. Panelování je zde o něco nápaditější, problém s různě širokými mezerami ale zůstal. Navíc se v půlce sešitu mění bílé mezery na černé. Těžko říct proč.

dawson321
05.05.2023 4 z 5

První díl mě zaujal přeci jenom více, děj tady poněkud zadrhával. Ale těším se na závěrečné vyústění.

bazyk21
28.04.2023 5 z 5

zajímavý příběh, nádherná ilustrace

Ristridin
21.04.2023 4 z 5

Díl, ve kterém se poodkryjí některé tajnosti, ale ta hlavní byla zmíněna jen okrajově.
Sešit si určitě připravuje půdu pro závěrečné vyvrcholení, takže byl o něco pomalejší.
Stále jde ale o naši milovanou Prašinu!

Kniha Prašina: Podivné procházky 2 je v