Prašina: Podivné procházky 3

Prašina: Podivné procházky 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512982/bmid_prasina-podivne-prochazky-3-6443b08f0fbd0.jpg 4 35 4

Péťa nemá moc kamarádů, zato má hodně followerů. Na svém kanále se věnuje nejrůznějším záhadám i podfukům. Když náhodou narazí na průvodce po Prašině, na vlastní kůži pozná, kde končí smyšlenky a začíná pravda. A jak s tím souvisí odkaz vědmy Tamary Jemné…

Norri
01.08.2023 3 z 5

Třetí díl nakonec přinesl i napětí. Není moc intenzivní, ale je tam. Nad způsobem vyřešení krizové situace ale zůstává rozum stát. Záhada vyřešena nebyla a na podivné stopy, které se objevily na ruce hlavní hrdinky, se zapomnělo. Tak aspoň že vzniklo pěkné nové přátelství. Jinak to k ničemu nebylo.

knidopel
28.07.2023 3 z 5

Skvělá grafická stránka, příběh za mě trochu slabší. Ačkoliv se od tří tenkých sešitů toho nedá očekávat příliš mnoho, tak přece jen mě zaujal Křídový panáček o něco více. Každopádně špatné to nebylo a jsem zvědavá, co z "Prašiny" vyjde v budoucnu.

Ristridin
25.05.2023 4 z 5

Po velikém zklamání v závěru Křídového panáčka lepší, ale že bych skákal do stropu, to také ne. Vše je otevřené a reálně mě zajímá, jaké bude pokračování. Ale jak mi přišel Panáček zbytečně natahovaný a dlouhý, tak tato série byla zase příliš krátká.

dawson321
12.05.2023 4 z 5

Bohužel jsme se dočkali takového závěru/nezávěru...asi bych čekal trochu důstojnější zakončení. Ale je pravda že komiksové série Prašiny si kupuji spíše kvůli těm ilustracím, než propracovanému příběhu.

Kniha Prašina: Podivné procházky 3 je v