Rubínový kruh

Rubínový kruh https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211250/bmid_pokrevni-pouta-rubinovy-kruh-QdF-211250.jpg 4 598 85

Bývalá alchymistka Sydney se svým vampýrským novomanželem Adrianem nachází útočiště na morojském královském dvoře. Vytoužený klid se ale nedostaví: oba je ničí soužití s Adrianovou matkou a nenávist okolí. Nejhorší je ale vědomí, že kdosi unesl jejich kamarádku Jill, a oni s tím nemůžou nic dělat. Vlastně můžou... pokud se odhodlají riskovat vše, na čem jim záleží. Touha po spravedlnosti nakonec převáží. Sydney a Adrian se vydávají hledat ztracenou kamarádku, na jejímž životě závisí osud všech Morojů. Kdyby totiž Jill jakožto jediná královnina příbuzná přišla o život, musela by královna odstoupit. A právě o to nepřátelům jde. Svět, jak ho ještě donedávna znali, se mohutně otřásá v základech. A oni dva jsou jediní, kteří tomu můžou zabránit.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Domino

The Ruby Circle , 2015

ivannnka
20.05.2015 5 z 5

Skvělé zakončení další šestidílné série od Richelle Mead. A pro mě to zase naopak epické zakončení bylo:-) Napětí tam pro mě bylo v průběhu příběhu do sytosti, klidný epilog vyloženě potěšil. Já jsem tedy v celku potěšená. Teď jen počkat na další příběhy z VA světa, které Richelle doufám vyplodí:-)

Samira
16.05.2015 5 z 5

A je to, poslední díl mé zamilované série jsem přečetla jako nic a jediné, co můžu říct je, že bych chtěla hned nějaké pokračování, třeba i s novou dějovou linií. V posledním díle vše zapadlo do sebe, hrozně jsem si užila Rose a Dimitrije, kteří se k mé velké radosti do děje hodně zapojili. Taky jsem vděčná za náhled do budoucnosti všech oblíbených postav. Vypjatosti nápravného centra se nemohlo nic vyrovnat, ale závěr mě nijak nezklamal, bonusy a velké emoce, jsem nadšená. Doporučuji!

Arianne
15.05.2015 5 z 5

vyšla, dorazila do knihkupectví v úterý ;-)

BosíkKája
18.03.2015

Už vyšla ?

Lama.Lama
09.03.2015 4 z 5

Nebylo to epické zakončení, nazvala bych ho spíš důstojným. Chybělo mi tam nějaké napětí, děj byl pro mě velice předvídatelný. Ale stejně jsem si knížku užila :-) Nemůžu uvěřit, že je konec.