Písečný muž

Písečný muž https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184176/bmid_pisecny-muz-wry-184176.jpg 5 4613 4613

Jedné chladné zimní noci se na železničním mostě ve Stockholmu objeví mladý muž. Je vychrtlý, silně podchlazený a má legionářskou nemoc. V nemocnici vyjde najevo šokující fakt: podle registru obyvatel má být mladík již sedm let po smrti. Jak je to možné? Vždyť z jeho vraždy je podezřelý sériový zabiják Jurek Walter, kterého před třinácti lety zatkl komisař Joona Linna a který byl odsouzen k doživotní izolaci na uzavřeném psychiatrickém oddělení. Starý případ je nutno znovu prošetřit. Sériový vrah je obestřen spoustou záhad. Je třeba jednat rychle, neboť čas je neúprosný. Co když je dosud naživu i mladíkova sestra, která tehdy zmizela spolu s ním? Lars Kepler svým čtvrtým románem překonává veškerá očekávání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Host

Sandmannen , 2012

Macek58
20.05.2014 4 z 5

Dobré čtení.

lucie2298
09.05.2014 4 z 5

Je to fajn kniha, ale Svědkyně ohně je přeci jen lepší. Je pro mě méně chaotická, autoři zde rozjeli dost linek a né všechny se mi daří stíhat.

Mišmiš
09.05.2014 4 z 5

Výborná knížka :-) Jen pro mě Svědkyně ohně byla prostě lepší. I když tady ten konec...to je tedy mazec :-D

rose
04.05.2014 4 z 5

Docela dobře jsem si početla. Příběh je napínavý a systém krátkých kapitol nás udržuje v napětí po celou dobu. Trošku nepravděpodobná mi přišla ta partie se Sagou v utajení, připadalo mi to trochu překombinované. A ten useknutý otevřený konec ve mě zanechal zvědavost, jak to bude dál. Takže musím vydržet, než se na trhu objeví další díl.

josephinn99
27.04.2014 2 z 5

Zklamání... :/ První kniha od tohoto autora. Přečteno za poměrně dlouhou dobu, mnohdy bylo poznat, že nepíše jeden autor. Bylo to spíše na škodu. Včera při nákupu v hypermarketu jsem měla sto chutí říct paní, která stála na pokladně přede mnou a knihu si kupovala, ať ji radši nechá v obchodě.. škoda 349 korun. :/

bovinka
24.04.2014 5 z 5

Perfektní a napínavé

danipos
23.04.2014 5 z 5

Skvělá detektivka, přečetla jsem jedním dechem. Zatím jsem zvládla všechny knihy od této dvojice a ani jedna nezklamala, už se těším na další.

Peťulka3
19.04.2014 5 z 5

Super jako vždycky a konec naprosto parádní :) Těšim se na další díl ;)

LadySegedin
15.04.2014 4 z 5

Ze zacatku dobre rozjeta a napinava detektivka. Mela jsem velka ocekavani a byla jsem hodne napjata. Cekala jsem nejaky dramaticky zvrat a nic takoveho neprislo. A take se mi zdalo, ze pribeh byl ukoncen na rychlo a na silu. Ale nejvetsi problem jsem mela s neustalym stridanim vypravecu a preskakovani v deji, to bylo pro me hodne zmatecne. Cekala jsem vic...

Paja Ch.
15.04.2014 5 z 5

Písečný muž je prostě úžasný. Četla jsem i v hodinách ve škole a nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji :-)

Harinka
12.04.2014 5 z 5

Absolutní číslo jedna, doporučuji

venndys
07.04.2014 5 z 5

Právě jsem dočetl a to i recenze tady. Já jsem oproti některým uživatelům absolutně spokojený. Mám za sebou teprve druhý titul od těchto autorů. U Hypnotizéra jsem měl trochu problém se stylem psaní, ale Písečného muže jsem si naopak vychutnal. Mně se zápletka líbila včetně vyvrcholení. Úplně nemusím otevřené konce, ale tady to chápu a těším se na pokračování. Knihu jsem přečetl velmi rychle a na každé další čtení jsem se vyloženě těšil. To je pro mě signál, že v příběhu nebyly nudné pasáže a kniha měla spád. Super.

Aangell21
30.03.2014

Přečet jsem Písečného muže jedním dechem. Kam zmizel Joona Linna? ¨
nemohl jsem se od toho odtrhnout

lenka7983
29.03.2014 5 z 5

Zatim nejlepsi keplerovka chvilkama me i mrazilo super

Darkrufus
29.03.2014 5 z 5

Sandman, give me a dream...
Kdo tu písničku nezná, ať se jde zahrabat. Krátký kapitoly mě pořád udržovaly v napětí, přečetl jsem jí jedním dechem. Ale teda musim říct že poslední dva odstavce mě pěkně n****ly. Každopádně doporučuji i těm co nečetli předchozí díly, sám jsem je nečetl.

iva23
26.03.2014 2 z 5

Tohle je pro mě prostě takové normální čtení: neurazí - nenadchne.

Sonica
24.03.2014

ať si říká každý kdo co chce-já ji tahala (i přes tu váhu všude)a byla super-nezklamala

happy-smile
22.03.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem. :-) Opět se stejně jako Svědkyně ohně drží jedné hlavní dějové linie (narozdíl od prvních dvou knih) a neustále udržuje čtenáře v napětí. Výlet do Ruska mi připadal jako Deus ex machina, ale čert to vem, i tak se to dobře četlo.

Neobee
21.03.2014 5 z 5

Výborná kniha, rozhodně doporučuji k přečtení...

Zuzi237
17.03.2014 5 z 5

Výborná...odporúčam...asi sa mi od "Keplerovcov" páčila najviac...trosku sa mi uz asi Joona dostal pod kožu, tak som v poslednej tretine knihy vydedukovala ako sa bude pripad vyvijat =D ale ani to ma neobralo o zazitok z citania =) je to vyborna detektivka a drzi v napäti od zaciatku do konca..rozhodne odporucam vsetkym priaznivcom detektivok...tesim sa na dalsiu knihu s Joonom v hlavnej ulohe =)

severská krimi švédské detektivky

Lars Kepler