Polib mě

Polib mě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492199/bmid_polib-me-kOa-492199.jpg 4 498 498

Osobní strážce série

Ivy by nikdy nečekala, že hned první den na Floridské univerzitě přejde přes cestu svému muži snů. Ryan MacCain není jen sexy, drzý a tajemně potetovaný – k tomu všemu ho na koleji ubytují ve vedlejším pokoji… Každý pohled jeho zelených očí, každý náhodný dotyk jí rozbuší srdce. Ale stejně jako Ivy není ani Ryan tím, za koho se vydává. Jako bohatá dědička je totiž Ivy na univerzitě inkognito. A Ryan je její tajný osobní strážce.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Red

Kiss Me Once , 2019

MaláKnihomolka
11.08.2022 5 z 5

Hned jak jsem viděla tu krásnou obálku, bylo mi jasné že tenhle příběh si nenechám proklouznout mezi prsty.
Dostala jsem krásně napsanou, čtivou, romantickou knihu, která mi byla dost blízká i prostředím, plus mi zrovna sedla do nálady. Takže hned na začátek můžu říct, že Stellu Tack ráda přidám k mým top německým autorkám (Kasten, Kneidl, Lucas) a těším se na další její knihu. Kterou by mohla taky věnovat Jeffovi s Alexem. Jejich příběh bych si moc ráda přečetla.
Jak už jsem zmiňovala, prostředí univerzity mi bylo blízké, jelikož taky studuju. Ivy, která vyrůstala v bohatství, se vůbec nechovala tak, jak byste čekali, byla milá, vtipná a to se mi taky líbilo. Neměla potřebu ohánět se penězi, naopak chtěla najít kamarády, vyzkoušet si život, kdy si člověk může koupit na co má chuť. Rozuměla jsem jí. Ryan, to byl přesně můj typ, co si budeme. Hlavně tetování, to já můžu. Navíc i jeho rodina byla skvělá a dvojčata? Ty mít doma nechcete. Oproti tomu rodina Ivy… ani nevím zda má cenu se vyjadřovat. Peníze a pověst byly očividně na prvním místě.
Je to prostě lehce pohádková romantika, ale to na tom máme právě rádi, ne? Navíc i přes to, že je to trochu bichlička, přečtete ji jak nic.

"Někdy jsou lidé, které nejvíc nesnášíme, právě ti, co nás dostanou nejdál."

ivetapl
09.08.2022 5 z 5

Tahle kniha je docela tlustá. Má nějakých 442 stránek. Ale slupnete to jako malinu. Příběh je to Slow burn... což absolutně nevadí! Čtení utíká samo, hltáte každou stránku, slovo od slova.

,,Měl jsi v hlavě důležitější věci. Závažnější problémy."
,,Ne... Měl jsem v hlavě...tebe."

Já se přiznám, že do Ryana jsem se zamilovala hned. Namakaný, potetovaný a má piercingy. Hodně piercingů... Já být na místě Ivy, potřebuji ochranku i v noci. Samozřejmě kvůli pavoukům.
Úplně chápu ale Ivy, že chtěla před tím jejím životem utéct a cítit trochu svobody. Její rodiče jsou podle mě fakt strašný. Chápu tu část o ochraně, ale ne to, že ji budou mluvit do toho, na jakou školu půjde.
Seznámení Ivy a Ryana bylo za zajímavých okolností. Chudák se toho málem nedožil. To je taky když ženské při řízení koukají na polonahé chlapy. (Chápeme si myslím každá, že v tu chvíli jde řízení stranou. - sranda ) Při jejich druhém setkání to Ryan opět málem chudák nepřežil. Pak už to šlo samo..️

,,Jak se tvářím?"
,,Jako idiot. Miluju tě, slyšíš? Miluju na tobě všechno. Piercingy, tvoje kérky, tvoje komplexy, strachy, a dokonce i tvůj divný humor. Miluju tě se vším, co k tobě patří, a jestli řekneš ještě jedno jediné slovo o Alexovi, jednu ti vrazím."
Při čtení jsem cítila tu chemii mezi nimi. To chvění, kdykoliv si byli blíž než by měli. Každou chvilku s nimi jsem si užila. A můžu říct, že mám díky téhle knize novou oblíbenou autorku. Miluju tu knihu a celým srdcem vám ji doporučuji!! Naprosto. Dokonalá. ️

,,Polib mě ještě jednou, prosím"
,,Tohle nesmíme," řekl tiše a utekl z pokoje.

Dela90
05.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Ivy je dcerou vlivné rodiny, která má nemalé jmění. Musí vystupovat spořádaně a chovat se slušně na všech akcí. Tento život ji už unavuje, proto se rozhodne nastoupit na státní univerzitu, i přes nesouhlas rodičů. Ti ji nakonec seženou osobního bodyguarda Ryana. Je to Ryanova první klientka po výcviku na bodyguarda. Takže to nesmí zpackat. Hned první večer se seznámí s krásnou byť trošku nemotornou holkou. Následuje polibek a pak tvrdá rána, je to jeho klientka. Což je naprosto tabu. Myslíte, že se dá poručit srdci? A co na to Ivy, která touží konečně po svobodě?

Knížka je nádherná. Za prvé má nádherný obal. Růžová a fialová moje oblíbené barvy. A co teprve její obsah, to bylo tak milé romantické čtení. Do Ryana coby sexy potetovaného bodyguarda jsem se okamžitě zamilovala. Hrozně mě bavily i vedlejší postavy, a to Alex a Jeff. Na pšeničný klas snad nikdy nezapomenu:D (nebudu spoilerovat). Tohle není žádná eroťárna, ale krásná nepřeslazená romantika s trochou akčního rázu, v super prostředí. Byť je knížka docela bichlička, nudit se opravdu nebudete. Stránky mi utíkaly pod rukama jedna dvě. Líbilo se mi, že byly nastíněny i přednášky, semináře, party - prostě vše co k životu na univerzitě patří. Ivy - holka, která mě na konci knížky hrozně překvapila, jak si šla pevně za svým. Podtrženo sečteno, já si knížku moc užila a autorka se určitě zařadí do mých oblíbenkyň.

“Tahle holka! Byl jsem z ní úplně vyřízený. Povzdychl jsem si a opřel čelo o její, abych neudělal nějakou hloupost. Například, abych jí nepolíbil.”

“Její oči ještě nikdy nezářily tak modře. Její kůže svítila v měkkém světle jako perleť a dosud jsem slyšel v hlavě její hlas. Polib mě ještě jednou, prosím.”

Andrejka91
05.08.2022 3 z 5

Bylo to takové nemastné, neslané čtení. Podle mě zbytečně dlouhé a nudné, kromě jedné zápletky se tam nic nedělo. Kniha neobsahuje žádnou erotickou scénu, pouze pár polibků. Hlavní hrdinka Ivy mi nějakým způsobem vadila, moc jsem si ji neoblíbila.
Do dalších dílů rozhodně nepůjdu a knihu bych doporučovala spíš mladším čtenářům.

Mamberi
05.08.2022 3 z 5

Moc hezká kniha. Chyběla mi nějaká větší zápletka, ale jako letní pohodové čtení k bazénu je ideální.

valika0302
01.08.2022 4 z 5

Nebola zlá... ale... chýbalo mi tam trochu nejakej akcie/škandálu, pretože sa v podstate v celej knihe nič nedeje. To ale neznamená, že je nejako zlá, na oddychové čítanie ako stvorená. Hodnotím 4/5*.

Pedruska01
30.07.2022 5 z 5

Přiznám se hned, ta kniha mě na první pohled upoutala svou opravdu krásnou obálkou. Na druhý pohled i svou anotací, která se mi zdála vlastně neotřepaná a lákavá. Těšila jsem se, takže hned, jak mi přišla do rukou, vrhla jsem se na ni. Musím říct, že její čtivost je ohromná - čte se to velmi dobře a velmi rychle. Styl, tempo, střídání postav mi sedl. Z tohohle hlediska nemůžu říct ani popel. Kniha je o náctiletých, ale i tak si mě získala. Vlastně to byl celkem dobrý začátek série a dle toho, co jsem tak po očku zjišťovala, tak každý příběh má mít jiné hrdiny - o to lepší!
Hlavní hrdinka Ivy mi ze začátku přišla velmi, ale opravdu velmi naivní až hloupoučká. Taková ta reakce "cože, to snad ne, bože". Postupem času to naštěstí opadlo, ale co zůstalo, až neskutečná nešikovnost. No, to raději nechme být. Trochu lituju postavu, co jí autorka nadělila do vínku. Ivy mě překvapila, že ačkoliv byla z vysokých poměrů, byla normální, dobrosrdečná a vlastně tak nějak i nešťastná a osamocená. Bohatství je určitě fajn, ale rozhodně si za něj nekoupíš všechno. A většinou to je to nejcennější jako např. dobré přátelé, milující rodinu, co člověka prostě podporuje v tom, co chce (a o zdraví ani nemluvím). V tomhle směru mi ji bylo dost líto, a proto jsem jí zároveň musela držet prostě palce. Ve výsledku jsem jí vlastně měla ráda, mrzeli mě její rodiče.
Druhý hlavní hrdina Ryan byl pro mě asi vážně zcela netradičně a zajímavě v devatenácti bodyguard. Jeho vzhled, především jeho piercingy mě musím říct překvapovali v ohledu na povolání. Každopádně si mě získal velmi rychle. Bavil mě, pořád se u něj něco dělo. Byl pohotový, ochotný, obětavý, drobek žárlivý a taky chodící flirt. Vážně jsem ho měla ráda. Líbila se mi jeho rodina, jeho příběh a dost mě zaujal Konstantin, jeho bratr. I když se v kostce jeho příběh vyprávěl, tak nějak mě zajímá víc, nemůžu si pomoci. A nemůžu si pomoc ani v tom směru, jak reagoval na chlapce/kamarády Ivy - Alexe především a Jeffa. Moje srdíčko romantika plesalo. Neshody, žárlivost, malinká rivalita - to já můžu. Ohledně této dvojice, Jeffa jsem měla ráda, takovej ťuťák. Alex mě překvapil - svou normálností. Tohle se přece jenom nevidí. Získal si mě na plné čáře. A ačkoliv nejsem úplný fanda tohoto spojení, tady mi to nevadilo. Bylo to postupné, nenásilné, milé, v pořádku.
Příběh byl směřovaný do prostředí nástupu/prvního semestru vysoké, kde se jedna holka pod jistou rouškou snaží žít svůj život, přitom ji za zády stojí mlaďoch, co ji střeží. Bylo to nad slunce jasné, co se stane, okamžiky se mi to zdálo možná i krapet rychlé, ale jo. Bylo to prostě fajnové. Ti dva dohromady mezi sebou měli celkem dobrou chemii. Fungovalo to. Jednou kolem sebe tančili, pak pořádně zlostně dupali. Navzájem si propadali, ale dělali víc než dost proti tomu.
Děj nebyl nijak složitý, ale uměl překvapit, častokrát zatočil na další odbočku, aby to nebylo monotónní nebo snad předvídatelné. A to se povedlo, nic z toho to vážně nebylo. Rozhodně nemám problém doporučit. Jedná se o romantickou, milou a i oddechovou záležitost. Nemůžu nic vyloženě vytknout, jsem spokojená. Líbilo se mi to, bavilo. Do poslední chvíle nebylo jasno. Samotný epilog byl příjemný, přála jsem jim to. Hodnotila bych plným počtem a těším se na další díl. :)

anna7852
28.07.2022 4 z 5

Za mě ano:) Milá oddychovaka
Příběh se mi líbil i když tam erotika nebyla.
Doufám že další dva díly ze série budou co nevidět

ElikaBendova
28.07.2022 3 z 5

(SPOILER) Ta holka mě tak rozčilovala. Jediné co celou knihu umělá bylo prskat nejrůznější druhy pití, zakopávat o svoje nohy nebo o cokoliv jiného a být nemotorná. Od nakladatelství Red jsem očekávala absolutně něco jiného než jenom hloupou vysokoškolskou slátaninu. Štítek erotika absolutně nechápu, když vlastně kromě pár líbaček v knize není popsaná žádná milostná scéna. Ivy ještě docela ušla, ale Ryan se choval jako pitomec. Neustále mě štvaly moderní věci jako: Netflix!!!! Pojďme relaxovat u Netflixu atd. Jediné co příběh zachránilo byl dnešní moderní trend, že v knize musí být homosexuální či jinak orientovaná osoba z lgbt+ komunity. Alex a Jeff byli absolutně senzační pár, který zaujal mnohem víc než hlavní postavy.

MichaelaJan
28.07.2022 5 z 5

Bodyguard hlídá rozmazlenou holčičku, takových příběhu už tu bylo, ale tenhle je jiný. Knihu jsem zhltla za jeden den, byla naprosto skvělá. Krásný příběh, dneska už okoukané téma, ale tady vám to vůbec nepřišlo. Konec byl trosku zvláštní, i když klišé. Ale musíte tenhle příběh milovat, já ho milovala celou dobu. Hlavní postavy jsou strašně sympatické. V budoucnu se knize rozhodně s nadšením vrátím. A rozhodně doporučuji!!

Stella Tack
německá, 1995