Polib mě

Polib mě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492199/bmid_polib-me-kOa-492199.jpg 4 498 498

Osobní strážce série

Ivy by nikdy nečekala, že hned první den na Floridské univerzitě přejde přes cestu svému muži snů. Ryan MacCain není jen sexy, drzý a tajemně potetovaný – k tomu všemu ho na koleji ubytují ve vedlejším pokoji… Každý pohled jeho zelených očí, každý náhodný dotyk jí rozbuší srdce. Ale stejně jako Ivy není ani Ryan tím, za koho se vydává. Jako bohatá dědička je totiž Ivy na univerzitě inkognito. A Ryan je její tajný osobní strážce.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Red

Kiss Me Once , 2019

Malíček
27.01.2023 5 z 5

Další romantická knížka od vydavatelství Red, kterou jsem si musela pořídit, protože anotace mě velmi zaujala.
Čtení jsem si užila, příběh byl svižný, hlavní postavy sympatické, i když jejich rozhodnutí byla občas velmi impulzivní a zbrklá. Opakovala bych předchozí komentáře, ale celkově je příběh vystavěn tak, že má hlavu a patu, dává smysl, je zábavný, i když místy k zamyšlení.
Knihu mohu určitě doporučit hlavně beznadějným romantikům.

0197
22.01.2023 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem si po přečtení anotace nemohla nechat ujít. Mám ráda příběhy z vysokoškolského prostředí. Tady to navíc zpestřuje bodyguard a z toho plynoucí zakázaná láska.

Ivy byla pěkný číslo. Roztomile nešikovná, akční a veselá. Určitě tomu napomáhal energeťák Gatorade, který pila :-). Kvůli té konzumaci cukru, jsem o ni měla strach :-). Překvapila mě její povaha. Když vezmu v úvahu její rodiče, je div, že od nich některé móresy nepochytila. Občas bylo její chování trochu zarážející, ale vzhledem k tomu, jak pro ní bylo vše nové, se tomu nedalo divit. Její nadšení pro společné sprchy či jiné běžné věci mě pobavilo.

Ryan MacCain může být rád, že první dvě střetnutí s Ivy přežil. Netradičně byl ve svých 19 letech bodyguardem. Ještě zajímavější byl jeho vzhled. Mému mozku dost dlouho trvalo vytvořit si jeho sexy obrázek :-). Čekala jsem, že bude větší bad boy, ale on byl tak skvělý, ostražitý, krapet majetnický a okouzlený Ivy, protože čekal někoho povahově jiného. Spolu jim to moc slušelo a jejich společné chvíle jsem doslova hltala.

Bylo to hravé, milé, mladistvé a zábavné. Navíc tu jsou pohledy obou, což mě vždy potěší. Možná jsem čekala pár pikantnějších scének, jak to bývá u německých autorek zvykem, těch se tu nedočkáte, ale tak nevadí, no :-).

Nemůžu tomu upřít čtivost. I přes to, že tu byly pasáže, kde se toho moc nedělo. Asi bych spíše doporučila mladším, ale i já blíže ke třicítce jsem si to užila. Vidím to na 4,5* a druhý díl si rozmyslím. Královské prostředí zrovna nevyhledávám.

AnnaNes
20.01.2023 4 z 5

Milý romantický příběh, který mě bavil.

Fidibus
18.01.2023 4 z 5

(SPOILER) Nebylo to špatné, i když jsem čekala trochu víc. Přibližně v půlce před aférou s mladým novinářem se děj dost táhl. Jinak mi připadal moc pěkný začátek s brzkým příjezdem, "svobodou" hlavní hrdinky Ivy a seznámení s bodyguardem Ryanem. Jejich vztah a pocity byly uvěřitelné, včetně jeho postřelení a výčitek i naopak Ivyn vztah s rodiči. No, happy end byl...

Misshell1
17.01.2023 5 z 5

Osobní strážce...taky si hned představíte ten film? ;) Furt si doteď neumím představit, jak Ryan vypadal. Nechci nic prozrazovat, stojí za přečtení. Milý svižný příběh, s nahlédnutím do vyšší společnosti. Ivy byla za mě velmi silná osobnost, která se dokázala postavit na nohy, oklepat se a najít sebe sama.

petusska01
16.01.2023 3 z 5

Jednoduchý a milý príbeh, páčil sa mi. Áno, je taký nenáročný a určený pre mladšiu generáciu, ale viem si predstaviť, že v rámci takej jednohubky, večer, popri deťoch, to zbaští niekto aj starší ako ja :) Ivy nie je prototyp ženy (dievčaťa), ktorý by sa mi páčil - na to sa až veľmi podriaďuje svojim rodičom, poslúcha takpovediac na slovo a vlastne nevie čo chce. Ku koncu sa to zlepšilo, ale napriek tomu sa mi nepáčilo, že niekto za ňu schytá guľku a ona sa proste odoberie preč, lebo otec povedal (veľmi zjednodušená časť príbehu). Ryan vyzeral tak ako vyzeral, to sa mi páči a vlastne musím povedať, že on bol ťahúň tohto príbehu. Vedľajšie postavy a školské prostredie dotvárali fajn atmosféru...aj keď tá zápletka a ohrozenie ma až tak nevtiahlo do deja. Ale celkovo hodnotím kladne. Určite si prečítam aj ďalšie knihy od autorky.

Unka
12.01.2023 3 z 5

Knížka pro mladou generaci (proto za mě jen 3 hvězdičky) - pro náctileté romantičky hezké čtení.

lena.o.knihach
07.01.2023 4 z 5

První díl série Osobní strážce mi v knihovně ležel dlouho a teď nechápu, proč jsem knihu furt oddalovala.
Je to velmi milý romantický příběh, který mě chytnul hned od začátku, bavil mě, takže mi těch 400 stran uteklo jako nic.

Ivy nastupuje na univerzitu a jako bohatá dědička se nikam nesmí hnout bez ochranky. Osobního strážce si ale vůbec nepředstavovala jako potetovaného týpka v jejím věku s několika piercingy.

Ryana, Ivy i další postavy jsem si oblíbila a těšila jsem se na každou chvíli s nimi.
Není to příběh, který by vás měl něčím překvapit nebo šokovat, protože stejně víme, jak to skončí, ale mně se to moc líbilo a určitě budu v sérii pokračovat.

Silvisek
04.01.2023 5 z 5

Pribeh se mi velmi libil. Bylo to napinave. Kniha se mi dobre cetla. Chvilkama napinava jak co dopadne.

Rosse
01.01.2023 5 z 5

Příběh Ivy a Ryana byl krásný, romantický a vtipný. Jsou párem, který se k sobě hodil od prvních stránek a já je za to milovala. Také se mi velmi líbila jejich chemie, která z knihy udělala skvělý čtenářský požitek. :-)

Kniha se četla doslova sama. I když má skoro 400 stránek, čtivost jí nechybí. Dalo by se říci, že je to pěkná macatá jednohubka.

Za mě rozhodně velké doporučení! :-)

Terka18
29.12.2022 4 z 5

Příjemný oddechový příběh ze života studentů. Ryan byl úžasný bodyguard a oblíbila jsem si ho hned od prvních stránek. Ivy mě malinko štvala,ale přeci jen měla dobré srdce a šla si za svým životem a ten taky dosáhla. Nic náročného. Pěkně se to četlo.

Mojepočteníčko
27.12.2022 3 z 5

• Během Vánoc tematicky laděnou četbu nevyhledávám. Ale většinou sáhnu aspoň po jedné romantice bez toho, aniž bych od ní očekávala něco navíc.

• Ivy pochází z bohaté rodiny. Nepatří však mezi rozmazlené holčičky a moc dobře si uvědomuje, že by od života chtěla víc než drahé oblečení, kosmetiku a účast na významných akcích. Její nový, svobodný život má začít na univerzitě. Jenže rodiče s vlastním výběrem školy souhlasí pouze za předpokladu, že Ivy bude všude doprovázet osobní stráž.

• Tohle čtení bylo sladší než cukroví, který jsem si k němu nakládala na talíř. Zimu nesnáším, ale tenhle příběh mě dokázal zahřát. Jako když se schováte pod svoji oblíbenou deku (já jsem to teda průběžně obohacovala ještě o svařák :) ) Taky jsem zavzpomínala na vysokou, všechny svoje lásky i některá přátelství.

• Pokud máte rádi romantiku, u který si odpočinete a třeba se i trochu zasníte, pak vám knížku můžu jen a jen doporučit.

vlkove
27.12.2022 4 z 5

Moc pěkná nenásilná romantika. Příběh pomalu plyne. Neočekávejte žádné velké zvraty.
Strhávám hvězdu za nesamostatnost hlavní hrdinky a také za nedostatek nějakých žhavějších scén.

Knihy_nad_zlato
21.12.2022 4 z 5

V téhle knížce jsou asi největším přínosem postavy. Minimálně pro mě teda jo. Ivy a Ryana jsem si oblíbila prakticky hned, co se tam objevili, ale stejně tak mám ráda třeba i Alexe a Jeffa. Líbilo se mi jak všechny ty postavy mezi sebou dobře fungujou.
Prostředí se mi taky dost zamlouvalo. A vlastně celkově mě tahle knížka mile překvapila. Neměla totiž jen dobré postavy, prostředí a romantickou linku. Líbily se mi třeba ty složité vztahy s rodiči, to tajemství ohledně Konstantina nebo ten problém s Austinem.
Jenže tak nějak mezi mnou a touhle knihou nepřekročila jiskra. A i když jsem asi nikdy nic s bodyguardem nečetla, přišlo mi to moc stejné, jako spousta jiných knížek, které jsem četla. Ale i tak se nemůžu dočkat druhého dílu. Navíc se to četlo prakticky samo.

Ann98
13.12.2022 5 z 5

Nádherná kniha. Je krásně napsaná, stránky rychle ubíhají pod rukama.
Hlavní postavy si nejde nezamilovat. I já se zamilovala, do nich obou. Ryan je přesně ten typ kluka, kterého chce snad každá holka. A Ivy? Sympaťanda, už jen tím, že pochází z bohaté rodiny, ale rozhodla se žít bez peněz svých rodičů. Byla milá, vtipná a připravila hned několik vtipných momentů. Ryanova rodina byla absolutně perfektní, hlavně dvojčata. Zato rodina Ivy.. škoda mluvit. Chemie mezi oběma hrdiny byla neskutečná, cítila jsem ji, kdykoliv se k sobě přiblížili.
Rozjezd knihy byl krapet pomalejší, ale zato plný vtipných momentů (hlavně seznámení hrdinů). Konec zase trošku uspěchanější, než bych čekala. Nicméně, německé autorky jedou! Kniha je plná humoru, romantiky, napětí, drama, akčních momentů. Rozhodně se těším na druhý díl.
Mimochodem, poslední dobou jsou obálky knih prostě nádherné.

LibraryGirl
11.12.2022 3 z 5

Kniha pro náctileté, erotické jiskření žádné, ale utíkalo to, do vlaku nebo k vodě je toto ideální kniha. Pro mě to bylo lehké zasnění nad "zakázanou" láskou, ale jinak jsem postavám nevěřila, ani bohužel to, že Ryan je osobní strážce, který má chránit rozmazlenou Ivy, která neví roupama co by...mě ten příběh nijak nezasáhl... další knihu ze série si nechám ujít... jediné co je hezké je obálka knihy, za tu jsem dala hvězdu navíc.

ElInWonderland
08.12.2022 3 z 5

Mě to docela nudilo, jo jo krásný romanticky příběh, ale něco mi chybělo. Možná by se to mému šestnáctiletému já líbilo, co já vím, ale teď mi to přišlo tak nějak bez šťávy a docela hodně předvídatelné, jistě u tohoto typu knih snad vždy víte jak to dopadne, ale mezitím nebylo nic co by mě vyloženě nadchlo. Není to vyloženě špatná kniha ale taky ničím výjimečná, tedy aspoň pro mě nebyla.

MAU256
04.12.2022 5 z 5

Krásný příběh zakázané lásky klientky a bodyguarda. Ivy je neskutečně bohatá a Ryan jí má jenom chránit, avšak proti lásce prostě nemají šanci. Bylo to krásně čtivé, když jsem viděla tu tloušťku knihy, docela jsem se zarazila, ale četlo se to krásně, až jsem byla zklamaná, když jsem se dočetla k epilogu, nějak rychle mi utekla.

TerryDee
01.12.2022 4 z 5

Na knihu jsem se těšila, protože v sobě skýtá spojení univerzitního prostředí, osobního strážce a zakázané lásky. A to jsou věci, které já můžu.

Seznámení Ivy a Ryana byla jedna velká náhoda, ale stálo to za to. Od samého začátku to mezi nimi jiskřilo. Mělo to tu správnou atmosféru a vtip.

Chápala jsem Ivy, proč chce utéct od svého dosavadního života a zažít něco jiného a svého. Chtěla se odpoutat od něčeho, co jí svazovalo a užívat si nabitou svobodu.

Ryan mi byl sympatický. Tyhle potetovaný týpky s piercingy já můžu. Jediné, co mě u něho zarazilo byl věk. Myslela jsem si, že bude starší.

Příběh se mi líbil, i když něco mi v tom chybělo. Nicméně jako oddechovku to doporučuji.

Lucynell
23.11.2022 5 z 5

Kniha mě zaujala tématem zakázané lásky mezi bodyguardem a jeho klientkou a vůbec mě nezklamala. Autorka píše velmi čtivě, dialogy jsou hravé a vtipné, příběh odsypa. Už se moc těším na další díl z této série.

Stella Tack
německá, 1995