Zasvěcená

Zasvěcená https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147744/bmid_zasvecena-147744.jpg 4 571 75

Nadpozemská série

Celé měsíce se Clara připravovala, aby naplnila své poslání. Ale nic ji nedokázalo připravit na volbu, kterou musela učinit ten osudový den. A zjistila, že být částečně anděl není tak jednoduché, jak si myslela.Nyní, rozpolcená mezi láskou k Tuckerovi a komplikovaným vztahem k osudem předurčenému Christianovi, se Clara musí vypořádat s šokujícím odhalením: Někdo, koho miluje, zemře během několika měsíců. Budoucnost je nejistá a komplikovaná a jedinou věcí, kterou ví jistě, je, že vše spalující oheň byl jen začátek. Pokračování Nadpozemské vás naprosto uchvátí a vy nebudete moci přestat číst.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Hallowed , 2012

La Fiera
16.10.2013 3 z 5

Po nadšení z Nadpozemské mne Zasvěcená příliš nebavila. Obzvlášť první polovinou knihy jsem se prokousávala se zatnutými zuby. Ale od odhalení velkého tajemství (které jsem tušila docela dopředu, jen se moje tušení lišilo v určitých detailech) jako by se snažila kniha napravit svoji reputaci. Ano druhá půlka se mi líbila podstatně víc. Odhalovala se tajemství a dělo se i něco zajímavého.

PS: Děcka, když už musíte, tak aspoň označujte, že spoilerujete. Aby kdo nechce, si to omylem nepřečetl.

anibeni
01.10.2013 5 z 5

Nádhera... knížka se mi četla fakt dobře, opět byla od prvního okamžiku napínavá a přitom člověk netušil, jak to asi dopadne... už mám na nočním stolku třetí díl, jdu do něj...

Yuki_Kuchiki
19.09.2013 5 z 5

Co k tomu říci? Kniha je čtivá stejně dobře, jako její první díl. Musím uznat, že občas jsem byla šokovaná a konec knihy jsem trochu probrečela, ale řele doufám, že vše skončí tak, jak má!
Určitě doporučuju, je to suprové počteníčko.

Nefi
10.09.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila v podstatě stejně jako první díl. Je zajímavá, čtivá a má spád. Už na začátku jsem tušila, jak to skončí, ale to mi nevadilo. Jako odpočinkové čtení je to super.

Anne Leyyd
10.08.2013 3 z 5

OBSAHUJE SPOILER

Na pokračování působivé Nadpozemské jsem se opravdu moc těšila, nicméně musím říct, že jsem byla TROCHU zklamaná.

Děj se tak nějak pomalu vlekl, byla tam sice spousta nových informací a zjištění, ale prostě už to nebylo takové jako u 1. dílu, kdy jsem s napětím čekala, co se stane dál, jak si Clara poradí s Tuckerem nebo Christianem a pro koho se rozhodne.

Cynthia Hand rozhodně píše i v této knize poutavě a barvitě, ale něco mi tu zkrátka chybělo.

Celkově na mě 2. díl působil poněkud smutně. Ono se ani není co divit, když tam MUSEL někdo umřít, ale přece jen bych uvítala aspoň střídavě veselejší pasáže. Ten konec sice nebyl úplně depresivní, jenže když se stále dokola řeší smrt, pohřeb a nejistota, která sálala ze všeho, na co Clara pohlédla… bylo to prostě smutné a bez radosti.

Odhalení, kdo je Clara ve skutečnosti, jaké poslání měl Jeffrey a jak do toho všeho zapadá Samjeeza bylo napínavé a opravdu zajímavé a nečekané. Byla jsem ráda, že jsem se trefila, když jsem si už od 1. dílu tipla, co je posláním Claryiny mamky :-)

To, jak se všechno nakonec „vyřešilo“ mě teda dožralo, protože jsem prostě pro Tuckera a vývoj typu „nechám tě jít, beze mě ti bude líp“ už mi leze na nervy. Opravdu.

Na závěr celé série se vážně těším a DOUFÁM, že se Clara vzpamatuje, dá si dvě a dvě dohromady a bude s Tuckerem. Christian je sice hodný hoch a všechno, ale zkrátka neee :-)

Nikka07
29.06.2013 5 z 5

Tak to bylo rozhodně nečekané. Příběh se dosti zauzluje, a, díkybohu, na konci se alespoň většina z těch věcí vyřeší. Bylo tady tolik zvratů, a já si pořádně poplakala, když zemřela ona osoba. Na scénu přichází její otec, a není tím, kým se zdá být, a já jsem spolu s Clarou řádně zmatená.
Prostě... nádhera. Přečetla jsem to za cca pět hodin, a teď jsem v naprosto euforické náladě. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, a doufám, že to končí nějak hezky. :DD

bookcase
04.06.2013 4 z 5

Krásné, ale hodně smutné pokračování Nadpozemské.

JajaAP
02.05.2013 5 z 5

Jsem vážně na rozpacích. Nestává se,že by mě knížka dohnala k slzám, ale tohle je knížka u které jsem opravdu brečela. Velký obdiv skládam autorce,za tak úžasnou knížku,která vás vtáhne do děje tak silně,že cítíte smutek hlavní hrdinky. Kniha se mi moc líbila a doufam,že až vyjde poslední díl, tak se Clara dočká taky štěstí.

Ell Amaterasu
28.04.2013 5 z 5

Knížka se mi líbila stejně jako první díl a rovněž mi ji darovala paní překladatelka.
Hned jsem se pustila do čtení a po přečtení jsem prožívala poněkud rozporuplné pocity. Nevěděla jsem, jestli mám radost, anebo mám cítit smutek. Tak či tak... Knížka se mi rozhodně líbila a vřele doporučuji!

zdenulii
12.04.2013 5 z 5

Smutné, ale krásné :)

Sally
08.04.2013

Do knížky jsem se pustila s velkou chutí. Opět mi přečtení druhého dílu netrvalo nijak dlouho. Ale opět jsem měla ke konci knížky "co to je?" moment. Nechci ale spoilerovat. A vadilo mi, že se to samé týkalo taky Christiana. To už podle mě takhle být nemuselo...

DariDerek
29.03.2013 5 z 5

Druhý díl byl dobrý, musím uznat, že to mělo "grády" - docela :-) Ale taková ta klasika, jak si mám sakra vybrat mezi dvěma? :-) Navíc ten rozchod...ta smrt....ten útěk a nevím, kam a co dál... Ale jsem nadšená, pět hvězdiček :D

kathy-16
09.03.2013

ještě lepší než první díl, akorát jsem měla po přečtení problém s tím, že není ještě přeložené pokračování :-(

b7a7r7u7s7k7a
17.02.2013

Vážím si tvého komentáře Eryl, dlouho jsem váhala, jestli si mám knihu vůbec přečíst...

Eryl
11.02.2013 5 z 5

Knížka mě nijak nepřekvapila......protože je přesně tak dokonalá, jak jsem si ji představovala. Nenacházím jedinou věc, která by mi vadila. Je to jako když máte pocit, že tahle knížka byla napsaná právě pro vás. Opravdu dopuručuji.

americká literatura andělé

Cynthia Hand