Zasvěcená

Zasvěcená https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147744/bmid_zasvecena-147744.jpg 4 571 75

Nadpozemská série

Celé měsíce se Clara připravovala, aby naplnila své poslání. Ale nic ji nedokázalo připravit na volbu, kterou musela učinit ten osudový den. A zjistila, že být částečně anděl není tak jednoduché, jak si myslela.Nyní, rozpolcená mezi láskou k Tuckerovi a komplikovaným vztahem k osudem předurčenému Christianovi, se Clara musí vypořádat s šokujícím odhalením: Někdo, koho miluje, zemře během několika měsíců. Budoucnost je nejistá a komplikovaná a jedinou věcí, kterou ví jistě, je, že vše spalující oheň byl jen začátek. Pokračování Nadpozemské vás naprosto uchvátí a vy nebudete moci přestat číst.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Hallowed , 2012

Nagadir
12.02.2015 3 z 5

Lepší než první díl, ale jen o trošku, pořád mi vadí postavy...

Aléda
14.01.2015 5 z 5

Naprosto skvělé pokračování! Je to čím dál napínavější...Odehráli se tam nějaké změny mezi Clarou, Tuckerem a Christianem (pro mě asi pozitivní). Ale páni, bylo to tak smutný, teď to tady nechci prozrazovat, ale rozhodně bych netoužila mít vize, ve které bych se dozvěděla, že někdo koho miluju umře! :O Už se strašně těším na poslední díl. 5*

Samira
21.12.2014 5 z 5

Krásné pokračování, opravdu! Ačkoli rozjezd byl stejně jako u první knihy pomalejší, od plesu mě strhnul a nejraději bych hned četla dál, protože konec přišel příliš rychle. Chybělo mi více Tuckera, ale Christian, který vstoupil do popředí, udělal knihu ještě zajímavější. Zápletka byla velmi dobrá, těším se na to, jak to všechno dopadne:)!

Sapy
25.07.2014 4 z 5

Tato kniha je velice sympatická. Autorka příběh vypráví s lehkostí a citem, celé to má hloubku a je to neuvěřitelně krásně pojaté. Jsem upřímně překvapena a tuto sérii řadím k největším překvapením tohoto roku, možná nejen tohoto. Není to přesládlé, je to zajímavé, překvapující, milé.. Vážně se mi zdá, že zde pěji jen chválu, ale tato kniha si to zaslouží. Jsem nesmírně zvědavá na poslední díl.

Mishell14
06.07.2014 4 z 5

Tak druhý díl mě naprosto uchvátil! Procítěnost, nové postavy, ty stálé se víc propracovávají... Jediné co bych vytkla je trochu méně popsatelná historie andělů v příběhu, dovíme se kdo je kdo, ale nic víc k tomu. Ani nic víc skoro o černokřídlém čili vztahem mezi Meg a černokřídlím a to by mě docela zajímalo.
Autorka se rozhodně zlepšila chválím lepší propracovanost příběhu a nechybělo ani vyražení dechu. Knihu rozhodně doporučuji a už mi ani psaní v přítomném čase nevadí. 4 z 5 *

Beni
15.06.2014 5 z 5

Krásné pokračování, ale první díl byl o maloučko lepší :-)

Laf
06.06.2014 4 z 5

Sice se v tomto díle toho nedělo tolik jako v tom prvním, ale stejně to bylo dobré počtení, které se četlo úplně samo a rychle to utíkalo.

Michaluška
15.05.2014 4 z 5

Sice smutný, ale o dost záživnější než první díl.

Baruš1118
11.05.2014 5 z 5

Knížku jsem dočetla včera a ještě teď vstřebávám celý díl.. Jako ostatní.. je mi strašně líto, že Maggie musela umřít :/ Přiznám se, že jsem upustila slzičku :( Protože.. podle mě to byla skvělá matka :) Překvapil mě i Clařin otec :D Kdo by to čekal? :D

Jednoznačně skvělá knížka, kterou si musíte přečíst, pokud jste právě odložili první díl :D Nebudu tu spoilerovat.. to se nedělá :D

Všem ji můžu doporučit :)

PS: připravte si jeden kapesník na konec knihy :D

lucka4
17.04.2014 5 z 5

Super!! Jen ten konec mě zklamal, proč musela Maggie umřít?!

dennie3
21.03.2014 4 z 5

Přestože druhé díly jsou většinou ty nejnudnější, ZASVĚCENÁ se mi hodně líbila. Nikdy jsem se nenudila a příběh ve mně vzbudil velkou vlnu emocí, hlavně na konci. Je pravda, že Handová celkem opomenula Tuckera a Wendy, ale to nic nemění na tom, že kniha mě bavila a já se těším na třetí díl.

Markett
18.03.2014 5 z 5

Druhý dál téhle trilogie se mi velmi líbil, i když měl takový smutný nádech. Hrozně jsem se obávala, že se něco Tuckerovi opravdu stane, ale bylo vše jinak... Taky mě hrozně mrzelo, jak to mezi Clarou a Tuckerem dopadlo. Jsem velmi zvědavá, co přinese další díl. :)

angelbooks
16.03.2014 3 z 5

Jen málo knihám dávám 3 hěvzdy ( toto je přobližně asi třetí kniha které ty 3* dám ), mám k tomu důvod. Předchozí díl mě uchvátil, ale tenhle díl byl menším zklamáním... Byl pro mě tak na 2/3 deprimující. Jefrey si to mohl s Clarou vyříkat... ale to nejspíš autorka udělala schválně že jí nic neřekl... asi to chce protáhnout do dalšího dílu.
A ke konci to mezi Clarou a Tuckerem taky nebylo zrovna fajn... jenže to mě ani tak nevadilo :D naopak ten milostný trojuhelník Tucker Christian a Clara páni :D... už v prvním díle jsem si říkala že to bude trojuhelník a ted se mi to jen potvrdilo za tohle dávám palec nahoru :) dík tomuhle ( a taky díky Vlařině taťkovi, který jak doufám bude i v dalším díle ) se na třetí díl moc moc těším :).
Snad příště dám bud jen 4 nebo 5 hvězd :).

Ankavi
09.03.2014 5 z 5

Druhý díl "Andělské trilogie" mě zaujal podobně jako ten první, i když se v něčem liší. První polovina knihy je taková zahřívací, ale děj se rozvíjí a eskaluje. Kniha je plná emocí, pocitů, dojmů, pochybností a úvah hlavní hrdinky, čtenář se nechá strhnout, dojmout. Jsem opravdu zvědavá na třetí díl, kterým hned navazuji :-)

minimonisek
14.02.2014 4 z 5

Na druhý díl jsem se hrozně těšila, protože mě první doslova nadchl. Nakonec jsem jsem jím byla trochu zklamaná, čekala jsem víc akce mezi Clarou a Tuckerem, přišlo mi, že se viděli jen párkrát na to, že ho tak milovala a v prvním díle kvůli němu nesplnila své poslání. Přišlo mi, že až příliš moc se tenhle díl točil kolem smrti. Jinak se mi styl psaní spisovatelky moc líbí a jsem ráda, že vymyslela tu zápletku s černokřídlými. Třetí díl si rozhodně přečtu. Ale oproti jedničce musím dát jen 4 hvězdičky.

AyameAkamatsu
06.02.2014 5 z 5

Naprosto boží knížka, strašně se mi líbila :D Párkrát, jsem uronila několik slz ( no hlavně na konci )

Sapphire
03.02.2014 5 z 5

Ikdyž mě moc první díl nenadchl, tak za to dvojka byla úplně úžasná! Dozvídala jsem se jednu novinku za druhou, objevily se tam i krásné chvilky Clary a Tuckera a na konci knihy mě dohnala autorka i k slzám. Moc se těším na pokračování!! Jsem zvědavá, pro koho se Clara rozhodne! :)

hokiii
29.01.2014

Dá se tahle kniha stáhnout někde na internetu v doc nebo pdf? stáhla jsem si jedničku ale dvojku nemůžu nikde najít poraďte mi prosím..:(

frukeška
28.01.2014 4 z 5

Ohromně jsem se na druhý díl těšila, ale nevím, jak přesně se k němu vyjádřit.
Je to jedna z mála knih, která se velice dobře čte. I když má nezajímavý děj nebo třeba se tam zrovna nic extra neodehrává, tak vás to nutí číst dál. (alespoň mě ano)
První polovina nebyla tak zábavná, ale potom to začalo a pokračovalo až do konce.
Třetí díl doufám bude skvělý a jsem ráda, že jich víc není, protože knížky, které mají moc dílů jako třeba upíří deníky nebo škola noci, tak už potom ztrácí svoje kouzlo :)

Majafa
12.01.2014 5 z 5

Čtivá knížka, dokonce jsem si i pobrečela. Těším se, až se začtu do posledního.

americká literatura andělé

Cynthia Hand