Zasvěcená

Zasvěcená https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147744/bmid_zasvecena-147744.jpg 4 571 75

Nadpozemská série

Celé měsíce se Clara připravovala, aby naplnila své poslání. Ale nic ji nedokázalo připravit na volbu, kterou musela učinit ten osudový den. A zjistila, že být částečně anděl není tak jednoduché, jak si myslela.Nyní, rozpolcená mezi láskou k Tuckerovi a komplikovaným vztahem k osudem předurčenému Christianovi, se Clara musí vypořádat s šokujícím odhalením: Někdo, koho miluje, zemře během několika měsíců. Budoucnost je nejistá a komplikovaná a jedinou věcí, kterou ví jistě, je, že vše spalující oheň byl jen začátek. Pokračování Nadpozemské vás naprosto uchvátí a vy nebudete moci přestat číst.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Hallowed , 2012

violet1313
18.04.2017 4 z 5

Ačkoliv je kniha druhým dílem ( a víme, jak to s těmi druhými dály občas bývá) je stejně dobrá jako první. Ani na chvilku jsem nedoufala, že skončí a já se budu moci dostat ke konci série. Děj plynul a já byla unešená.
Ačkoliv se některá místa trošku táhla a občasné myšlenkové pochody postav jsem nechápala, rozhodně jsem byla víc než spokojená.

sylva8672
25.01.2017 5 z 5

I tento díl mne naprosto pohltil...! Četla jsem ho jedním dechem a uronila i pár slz.
Jsem opravdu ráda, že jsem tuto trilogii objevila, protože je prostě úžasná!!!!
A rovnou se pouštím do dalšího dílu :-)

Napůlanděl
19.10.2016 5 z 5

Nádhera...krásný, čtivý a hlavně plný emocí (převážně těch smutých)...Jsem ráda, že jsem sáhla po téhle trilogii a už se těším až si přečtu závěrěčný díl.

sarahmoon
17.08.2016 4 z 5

Autorka druhou knihou sérii povýšila, nikoliv pouze natáhla... což bývá časté. Druhý díl je prostoupený spoustou emocí, převážně těch smutných ... i přes to se najdou okamžiky kdy jsem si nedokázala odpustit úsměv, který se mi objevil na tváři, kdykoliv se mi dostalo pochopení z určitých životních etap některých postav. Trochu mi tam schází více informací o jednotlivých postavách a především informací, které se týkají andělů, jejich rozdělení a historie.... stále fandím Tuckerovi ♥

Venny345
14.07.2016 4 z 5

Pozor! Spoilery!
Je mi moc líto Clary, protože přišla o matku.
Na druhou stranu nesnáším Tuckera a už vůbec nechápu, jak se do něj mohla zamilovat. Kdybych to měla porovnat, tak Christian je tisíckrát lepší.

Lucie.H
09.07.2016 5 z 5

Kniha mě velice uchavátila začátek byl trochu nudný ale četla se snadno a rychle. Na konci ukapla i slzička ❤

MájaM.
07.07.2016 5 z 5

Úžasný díl a velké odhalení:) Pro mě lepší než první díl. Doporučuji přečíst:)

Kat9
16.04.2016 5 z 5

Překvapilo mě, jak moc se mi tahle knížka líbila. První díl mě nějak zvlášť nezaujal, a proto jsem si ten druhý ani moc přečíst nechtěla, ale jak jsem začala, bylo pak těžké se odtrhnout. Vážně krásná kniha, která stojí za přečtení. Sice mi tam některé části a ten milostný trojúhelník občas trochu lezly na nervy, ale stojí to za to. Ideální asi tak pro holky 15+ A mimochodem - Team Tucker ;)

Xena011
08.03.2016 5 z 5

U tohoto pokračování příběhu nemám slov. Od poloviny knihy to začíná být dost napínavé a ve tři čtvtě děje už se mi začínají tvořit slzy v očích, jak je kniha plná emocí a odpovědí na jednotlivá tajemství a vize. Vážně jsem koukala, jak to všechno je a zapadá do sebe, ale je zde bohužel plno smutku. Moc se mi líbí schopnosti andělů a nevím proč, ale pořád víc fandím Christianovi, a teď zdůrazňuju všem, ať se u třetího dílu (radši u žádné knihy) nedívá do komentářů, protože pokaždé příjde o plno překvapení a z části už ví, kdo s kým skončí a jak to napůl dopadne, protože téměř každý komentář je spoiler (aniž by to někdo napsal)...to už se mi stalo u více knih...proto od teď přestávám číst komentáře.

viki.jp
27.01.2016 4 z 5

Krásná knížka z krásné série. Děj se pěkně přirozeně posouvá dopředu a objevují se nové souvislosti a okolnosti. O překvapení tedy není nouze :) Jsem moc zvědavá jak to nakonec dopadne Tucker nebo Christian ??

barbora2863
17.01.2016 5 z 5

Potvrdilo sa mi, že je to skvelá séria, ničím nezaostáva za "jednotkou" a našťastie (!) ju nestihol ani neslávny osud slabých pokračovaní, ktoré sú často len akýmsi medzičlánkom pred epickým záverom.

V tejto časti sa mi zdalo (a dostalo) menej Tuckera (fňuk), ktorý sa mi akosi začína dostávať pod kožu, ale nové odhalenia a udalosti... akože wau! Mali by to sfilmovať ☺ vážne, však keď sfilmovali Twlight (čo nechápem dodnes ten humbuk okolo), prečo nie toto, je to fakt premyslené, nadupané, a tá príroda hmmm ...

A prečo začínam mať ten divný pocit, že Christian si ma napokon získa? (lebo sa jeho pôsobeniu urputne bránim)

Misa25
02.01.2016 5 z 5

Je to vážně dobrá série, a druhý díl byl stejně dobrý jako ten předchozí, další překvapení :) jsem zvědavá jak to autorka zakončí :)

zuzana4291
31.07.2015 4 z 5

I když tento druhý díl je o trochu horší než první, tak je stále úžasný a stále překvapující až do konce.
Velmi dobře se čte jako první a prakticky hned navazuje na ten první díl. Nyní jsem zvědavá na třetí.

LilianaFalcon
16.07.2015 4 z 5

Skvěle propojené s prvním dílem, žádné uměle našroubované pokračování. Prohloubení zápletky, poslání, rodinných vztahů se taky vyvedlo.
I když tady už na mě je ten trojúhelník Clara-Tucker-Christian moc. Nerozhodné hrdinky nemusím ;-)

lenka608
14.06.2015 5 z 5

Přečteno za dva dny :D Děj označuji za naprosto nepředvídatelný. Líbí se mi občasné zvraty i když někdy nedávají příliš smysl. Myslím, že tento díl je dokonce lepší jak ten první. Tam mě hlavní hrdinka trochu štvala svým chováním. Nicméně faktem zůstává, že tento díl byl velmi smutný, obzvláště konec.

prajzulka
24.05.2015 5 z 5

Skvělé pokračování
Opět nepředvídatelné
A jak už ostatní psali - více zaměřená na vztahy
Pokračování rozhodně nezklamalo, možná dokonce lepší, než první díl. Jsem zvědavá, co přinese Nespoutaná :D

Sabii14
28.04.2015 5 z 5

Začíná to být zajímavé a citlivější na vztahy :) Můžu zase říct že mě příběh moc bavil a i překvapil..

little-dream
22.04.2015 4 z 5

Trošku nudnější než první díl, ale zato se mi zdál mnohem procítěnější.
Poprvé jsem se u téhle série navztekala :D
Ať už na Clary, nebo na nespravedlnost, které musela čelit.
Podle mě si zaslouží knížka 4 hvězdičky :)

Beerushka
04.04.2015 5 z 5

skvela knizka

klarik
23.02.2015 4 z 5

Skvělá knížka. Musím říct, že se mi Christian líbí více než Tucker. Uvidíme jak se to bude odehrávat dál.

americká literatura andělé

Cynthia Hand