Bez zábran

Bez zábran https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498305/bmid_bez-zabran-a5h-498305.jpg 5 631 631

Mým oblíbeným koníčkem je rozčilování Elliota Milese. Už jen pohled na šéfovu pohlednou tvář mě nutí k sarkastickému úšklebku. Bůhví, čím si vysloužil pověst Casanovy. Jak to, že po něm touží miliony žen i přes jeho děsnou povahu? Co sakra dělám špatně? Znechucená svým milostným životem se pod falešným jménem přihlásím do seznamovací aplikace a začnu si psát s mužem jménem Edgar. Není sice můj typ a žije někde na druhém konci světa, ale navážeme spolu přátelství, protože máme podobný smysl pro humor a můžeme se navzájem svěřovat. V poslední době se v práci dějí divné věci. Elliot je… pozorný. Jeho oči na mně pokaždé spočinou o něco déle, než by měly, a je za nimi žár, který jsem dřív necítila. A pak mi k mému neskonalému šoku řekne, že je pro něj moje zranitelnost přitažlivá. Jaká zranitelnost? Zmocňuje se mě panika. Četl snad e-maily, které posílám Edgarovi?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Casanova , 2021

KláraH.
29.07.2022 4 z 5

Nebýt těch "mysteriózních" částí, dala bych plný počet. Z této série je tato kniha pro mě asi nejslabší. Elliot je hodně drsný, vzteklý a majetnický až na půdu, na mě až moc. Dopisová část, kde pro to všechno nebylo moc prostoru, se mi tak vlastně líbila nejvíc.
Ale i když si tak trochu stěžuju, dialogy a vše prostupující sarkastický humor mě opravdu hoooodně bavily. Promlouvání do duše kozlovi mě uplně odrovnalo. Takže asi tak.

Dellphi
29.07.2022 5 z 5

Tak tohle je přesně ten typ knížky, kterou člověk přečte na jeden zátah, teda alespoň v případě, že nemá jiné povinnosti. Bavila mě od prvního slova a nepustilo mě to až do poslední věty. A ten konec? Pane bože, tak ten byl božííí! Prostě „béééé“ ….
Tuhle autorku mám uvedenou mezi oblíbenými autory, ale kdyby existovala kolonka pro TOP oblíbené, tak by byla rozhodně na prvním místě! Zatím každá její knížka byla bomba (i když Na druhý pokus je pro mě prostě to nej) a já se strašně těším na další díl. Tak šup šup ať už je tu!

Domkar9116
29.07.2022 5 z 5

Uf...no panejo. Rozhodně zatím nejlepší z celé série a mám takový pocit, že jedna z mých TOP knih všeobecně. Neuvěřitelné, jak T.L.Swan zvedá laťku výš a výš i podle mě pro již náročnější čtenáře. Kniha má v sobě vše a ještě mnohem víc. Budete se s ní smát, budete i trochu natahovat, budete fandit i nadávat a samozřejmě nepůjdete spát dokud to prostě nepřečtete. Byla to pecka a já jsem úplně nadšená. Bože dej ať je brzo na světě další díl! Doporučuji všem bez zaváhání. Plný počet hvězd je jasný.

milst
29.07.2022 5 z 5

Tohle bylo opět super. Nechybělo tomu vůbec nic, Už dlouho jsem se u knížky tak nepobavila. Romantika, erotika, s tím jsem počítala, ale, že se u toho tak nasměju, to by mě nenapadlo. Kačeny, kozel........ a ty Elliotovi hlášky, pro mě nejlepší díl série.
Doufám, že nebudeme dlouho čekat na poslední díl :)))

terikus
29.07.2022 5 z 5

Skvělá knížka. Měla v sobě všechno, co od knížek očekávám - vtip, smutek, romantika, erotika, překvapení. Erotiky je tam hodně, ale v tomhle případě to v žádném případě neomrzí. Opravdu se mi tahle série líbí, trefila se mi do noty. Tenhle díl se mi líbil asi ze všech nejvíc. Spisovatelku házím do oblíbených a doufám, že si od ní počtu více děl.

Jenny46
29.07.2022 5 z 5

Tak to bylo opět super!!!!
Úžasná romantika, která mi dělala radost na letní dovolené ;0))
Série je dokonalá a potřebují další díl....

Monika136
29.07.2022 5 z 5

Nejvíc nejlepší romantické knížky ever! :D Od T.L. Swan bych snad četla s chutí i nákupní seznam :D Doufám že na Christophera nebudeme čekat moc dlouho :)

Petriii
28.07.2022 4 z 5

Tak já se asi do té skupiny, co si myslí že je to nejlepší díl, neřadím. Určitě to bylo čtivé, velmi zábavné, romantické. Všechny její knihy jsou takové... Ale prostě mě to sem tam nudilo no. Druhý díl mě bavil víc. Ale rozhodně je to jedna z těch hodně dobrých sérií,těším se na Christophera!

hana1039
27.07.2022 5 z 5

Jóó, tyhle příběhy mě nikdy neomrzí.. Skvělé napsáno, i ta,, farma,, je zážitek a k pousmání, prostě super! Už se těším na Christophera, jestli opravdu odloží všechny kreditky, jak sliboval a půjde na vandr jen s batohem :-))

Njangu
27.07.2022 5 z 5

Tak tohle bylo super!!!!
Nejlepší díl ze zatím vydaných. Přečteno jedním dechem. Tenhle díl neměl žádná hluchá místa. Byla to jízda od začátku do konce * Úžasně napsaná knížka. I ta závěrečná rozchodová část byla neotřelá, zajímavá a jiná než běžně v tomhle typu knížek bývá. Po dlouhé době jsem měla v ruce knížku, kde hlavní ženská postava nebyla naivní loutka bez vlastního názoru. Moc se mně v každém díle líbí i dialogy mezi bratry (zbožňuji ironické poznámky). Víc takových knížek bych prosila. Už teď se těším na díl o Christopherovi - doufám, že bude a brzy.

Pawca33
26.07.2022 5 z 5

Nejlepši dil.Bylo to božiiii.Strasne sem se nasmala,od knizky sem se nemohla odtrhnout ani v noci.Eliota a Katy sem si zamilovala,jak to mezi nima jiskřilo,jak se popichovali a nakonec milovali.Prostě wauu.Vtipny,eroticky,prislo i zklamani a slza ukapla.davam 11 z 10ti

TiNNA5599
26.07.2022 5 z 5

Od T.L.Swan som nečítala ešte nič zlé. Priam naopak... Knižky sú podľa mňa dokonalé. Najmä pokiaľ majú sarkastický humor... Čo knižky zo série Milesov klub potvrdzujú.. A teda aj posledný diel.

Nič tomu nechýbalo... Všetko sa perfektne dopĺňalo a ja som prežívala všetko čo aj hlavné postavy... Nemohla som sa od knihy odtrhnúť a skvele som si pri nej oddýchla....

Určite sa budem ku nej vracať ako aj k predchádzajúcim dielom

(Plus: V knižke sa v deji nachádzajú aj postavy z predchádzajúcich kníh, ktoré sa postarali o pozdvihnutie a spríjemnenie)

A nedá mi nenapísať:
Napriek tomu, že sa tu objavuje romantické klišé (niekto z bohatých vysoko postavených a podobne) hlavný hrdinovia sú vyobrazení ako normálni ľudia... Doslova

Páči sa mi, že každý z hrdinov sa niečomu priúčal (a autorka tomu dala vtipnú iskru)
Ako napríklad:
James sa učil stanovať a objavoval život na vidieku
Tristanovi sa postarali o pozdvihnutie deti Clair
No a Elliot sa dostal k farme ani sam nevedel ako (moje holky (kachny) a kozel Billy a hľadanie jeho partnerky top)
Som zvedavá na ďalšie knihy od tejto spisovateľky.

zuzak82
26.07.2022 4 z 5

(SPOILER) ,,Elliot Miles stále věří v lásku na první pohled. A vím, že to nejsem já, na koho čeká. Já nejsem výjimečná.
Neměli jsme ten úchvatný okamžik prvního pohledu a rozhodně si nerozumíme. Tohle není žádný velkolepý milostný příběh. Jsem jen obyčejná holka a jeho zamilovanost míří pouze do horizontální roviny.
Opřu si bradu o ruku a zadívám se z okna.
Ale to nevadí.
Jednoho dne sem vstoupí muž, ze kterého se mi podlomí kolena. Odjedeme spolu do západu slunce a budeme žít šťastně až do smrti.
Zasněně se usměju. Myslím, že s Elliotem Milesem máme přece jen jednu věc společnou.
Taky věřím v lásku na první pohled..."

Tohle je příběh plný horizontálních poloh, emocionálních vývrtek, osudovosti i náhod.

Skvělá série pokračuje. Zatím u mě vyhrává druhý díl, pak bych dala tento a nakonec první.

Autorka každé dvojici vymyslela trochu jiný příběh, který umí okořenit žhavými erotickými scénami, ale zároveň se jí daří podmanit si srdce čtenáře různými emocemi. Obdivuji, že u jejich knih opravdu vnímám pocity hrdinů - jejich vášeň, přitažlivost, důvěru, lásku, až po jejich zklamání, bolest nebo smutek, aby pak opět dokázala vytvořit naději a posílit ještě jejich pouto. A vše zastřešuje určitá lehkost, humorné i ironické popisy či vtipné scény, které to vše doplňují.

Prostě doporučuji a už se moc těším na příběh Christophera.

evineckY
25.07.2022 5 z 5

Třetí část a úplně nejlepšejší !!!
VDĚK
Schopnost být vděčný:
ochota projevit uznání a oplatit laskavost.

Nic není náhoda ...

''Ukázalo se, že i já věřím na pohádky.
A na osud.
Nikdy to nevzdávejte, on si vás najde.
S láskou navždy.
Kate''

Elliee
25.07.2022 5 z 5

Tak toto? To byla nádhera!! Krásný příběh, autorka to prostě umí. Troufám si říct, že zatím nejhezčí díl = to miluju všechny díly :-D. Určitě se ke knize zase vrátím.

valika0302
24.07.2022 5 z 5

Perfektné! T. L. Swan je proste kráľovná, ktorá vie písať. Táto časť sa mi dokonca páčila zatiaľ najviac. Určite odporúčam, jedna z top kníh, ktoré som kedy čítala.

láska romantika vztahy

T. L. Swan