Bez zábran

Bez zábran https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498305/bmid_bez-zabran-a5h-498305.jpg 5 632 632

Mým oblíbeným koníčkem je rozčilování Elliota Milese. Už jen pohled na šéfovu pohlednou tvář mě nutí k sarkastickému úšklebku. Bůhví, čím si vysloužil pověst Casanovy. Jak to, že po něm touží miliony žen i přes jeho děsnou povahu? Co sakra dělám špatně? Znechucená svým milostným životem se pod falešným jménem přihlásím do seznamovací aplikace a začnu si psát s mužem jménem Edgar. Není sice můj typ a žije někde na druhém konci světa, ale navážeme spolu přátelství, protože máme podobný smysl pro humor a můžeme se navzájem svěřovat. V poslední době se v práci dějí divné věci. Elliot je… pozorný. Jeho oči na mně pokaždé spočinou o něco déle, než by měly, a je za nimi žár, který jsem dřív necítila. A pak mi k mému neskonalému šoku řekne, že je pro něj moje zranitelnost přitažlivá. Jaká zranitelnost? Zmocňuje se mě panika. Četl snad e-maily, které posílám Edgarovi?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Casanova , 2021

jeny-v
28.09.2022 4 z 5

Dobojováno, vlastně dočteno, ačkoliv jsem se s tímto třetím příběhem spíše potýkala. Ne, že by byl špatně napsaný, naopak dobře vedený scénář i překlad, přirozeně humorné dialogy i scény, ale místy zevšednělé vsuvky a sveřepá erotika, která ladila až v závěrečném dějství.
V práci k sobě Elliot ani Kathryn necítili žádné sympatie, naopak intenzivně pracovali na oboustranné nevraživosti, přesto se mezi nimi přes "vztah s výhodami" vytvořilo něco pevného a krásného. "Až se naše oči setkají, oba to budeme vědět. Pousměju se. Elliot Miles stále věří v lásku na první pohled. A vím, že to nejsem já, na koho čeká. Já nejsem výjimečná. Neměli jsme ten úchvatný okamžik prvního pohledu a rozhodně si nerozumíme. Tohle není žádný velkolepý milostný příběh. Jsem jen obyčejná holka....."

Micandy
27.09.2022 5 z 5

Když jsem tuhle knihu dočetla, měla jsem úsměv na tváři a takový ten hřejivý pocit, že tahle kniha byla skvělá. Jsem nadmíru spokojená. Autorka si mě naprosto získala, její styl psaní mi sedí, knihy nejsou jen erotické, je v nich něco hlubšího.
Tenhle díl se mi líbil nejvíc a já nelituji koupi této knihy i když běžně chodím do knihovny. Elliot byl romantik, vztekloun, alfa samec a farmář :-), prostě toho si musíte zamilovat a Kate se mu jen tak lehce nepodvolila, byla sama sebou ,což se mi líbilo, nemusím hrdinky typu naivek, co se furt koušou do rtů a mají nízké sebevědomí-- těch tu bylo dost.
Každý díl je originální a já se moc těším na další.

Miška935
25.09.2022 5 z 5

Dokonalá kniha, vtipná, romantická proste svá :)

Sančez
24.09.2022 5 z 5

Můj bože nevím čím si tahle spisovatelka prošla, nebo kde se to v ní bere, ale prosím ať neztratí tuhle fantastickou vášeň pro psaní. Je to jako smršť emocí, které nejde odložit. Chtěla jsem si tuhle poslední knihu s Eliotem a Kate dávkovat, ale to nebylo dost dobře možné. A teď čekání snad doufám na posledního Milese. Protože tohle je víc než erotika tohle je příběh.

Tanya007
22.09.2022 5 z 5

Super počtení, naprostá spokojenost.

Evitsa
19.09.2022 5 z 5

Já tuhle autorku prostě miluju!
Jsem se dlouho nezasmála jako u této knihy...
Myslím, že když někoho uslyším poklepat 2x na něco tvrdého tak se rozesměju: -)
Škoda, že nikdo z bratrů nezaklepal na jejich "oslavě ",úplně vidím jak se tam bratři lámou v pase smíchy a tečou jim slzy z očí jak se nemůžou nadechnout....
Konec sice byl smutný, ale jsem ráda, že Kate hned nad tím nemalá rukou a neodpustila mu.

Za mě rozhodně 10**********
A uz se tesim na posledního bratra a jeho příběh !

_Brunetka_
17.09.2022 5 z 5

Tahle knížka je po dlouhé době kouskem, od kterého jsem se nedokázala absolutně odtrhnout a naprosto mě dostal. Je třeba vás upozornit, že autorka má velmi návykový styl psaní, který je podpořen ich-formou a pohledem obou hlavních postav – přesně díky tomuhle vám stránky budou mizet pod rukama tak rychle, že se ani nenadějete a budete na konci. Příběh mě pohltil jako ta nejhlubší a nejtemnější propast. Oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala a jsou rozhodně velkým tahounem děje. Kate je holka od rány, která pod tvrdou slupkou skrývá citlivou stránku a Elliot je arogantní Casanova, který v sobě nosí věčného romantika. Tomuhle jednoduše nejde odolat! Vedlejší postavy si zaslouží taky zmínit, protože právě díky nim si chci přečíst i předchozí díly. Romantická linka byla pecková. Chemie mezi těma dvěma pracovala na 120 % a jiskry mi lítaly všude po pokoji, až jsem se bála, co mám zachraňovat před uhořením dřív. U tohohle kousku jsem se taky řádně nasmála (jako už dlouho ne). Podle mého názoru jsou tu například naprosto geniální scénky s kozlem a kachnami, ale zároveň nechybí ani sarkastické slovní přestřelky a emailová korespondence. Dostaly mě tu však i další emoce jako smutek, vztek, dojetí (na nějakou slzičku došlo). Objevilo se pár zvratů, u kterých mi spadla pusa. Myslím si, že se z tohohle díla navzdory jeho možné „jednoduchosti“ (jak to vidíte), dá odnést i něco většího – jak můžeme být zaslepení osudem a tím, kdy nám přinese něco jedinečného, aniž by nám došlo, že už to dávno máme před očima. Mírně se tu také nastiňuje, jaké to je žít pod reflektory médií. Konec byl parádní a já si nemůžu stěžovat. Pokud tedy hledáte knížku, která vás bude bavit tolik, že vás svým příběhem přenese do knihomolského ráje, sáhněte po tomhle!

bezzink
15.09.2022 4 z 5

V ramci serie trochu slabsi, aspon za me, ale porad hodnotim dost vysoko a doporucuji. Zaverecny twist absolutni pecka!

ivetdos
13.09.2022 4 z 5

Hledáte klasickou hate to love romantiku z pracovního prostředí? Tak tohle je správná volba. Knih tohoto žánru jsem přečetla už nespočet a tato se řadí mezi ty lepší. Mezi hlavními hrdiny to jiskří, ale o žádný slow burn nejde, na mě celkem brzo dochází ke zvratům a není to pro mě tak uvěřitelné. Překvapilo mě, že autorka zmínila teď aktuálně mezi ženami bohužel čím dál častěji skloňovanou endometriózu, jen mohla být lépe uchopena, řekněme trochu reálněji, ale cením originalitu a snahu dostat do povědomí :) Jde o velmi čtivý kousek, a přestože je to poměrně bichlička, čte se lehce a 460 stran uběhne vcelku rychle. Až někdy zase dostanu chuť na romantiku, určitě mrknu na další autorčiny knihy a vy byste měli taky, stojí za to! :)

@knihomaniak

Nuttelka
10.09.2022 5 z 5

Opět velmi čtivý příběh, který vás pobaví i dojme. Sice nic nového, těchto "hate to love" jsem četla už hodně a na můj vkus se tam tedy až moc kroutí očima, že už mi to hodně vadilo, ale i tak dávám plný počet hvězd :-) Zase taková pohádka s dávkou humoru... hovor na linku záchranky, všechny příhody se zvířaty, seznámení s rodiči a slovní přestřelky, bavila jsem se... a že je Elliot náruživý a žhavý, na to už netřeba slov :-) Zápletka s "malířkou" mi přišla už moc překombinovaná, taková moc okatá náhoda. Každopádně na Christophera jsem už moc zvědavá.

SimonaM86
10.09.2022 3 z 5

Přečteno. Asi jsem čekala mnoh víc než mi bylo dáno. Díl s Tristanem byl fantastický, ale tento díl už pro mě byl dost opakující, jak fráze, gesta, příběh - dobrá až na pointu s malířkou, která, ale začala 50 stránek před koncem. Za mě průměr a to dávam hvězdičku navíc, za to jak jsou knížky od této autorky čtivé. Zbývá příběh Christophera, tak uvidíme, zda se zvedne laťka nebo západne do průměru splu s Elliotem.

valika0302
08.09.2022 5 z 5

Tretia časť série, zatiaľ moja najobľúbeniejšia. Elliot a Kate sú úplne mega, milujem tú chémiu medzi nimi.

Elliot Milles. Príťažlivý chlap so zberateľskou vášňou pre umenie. Každý ho miluje, pretože to vie so slovami. Teda každý okrem Kate. Kate, pracujúca v Milles media si s Elliotom nevie nájsť mierovú cestu, aj keď nie nadarmo sa vraví, čo se škadlíva, to se rádo míva.

To, že ho Kate priťahuje si Elliot uvedomí na jednej akcii, kde sa dražia obrazy a ona je vyfintená na nepoznanie.

Medzi tým si každý z nich založí na online zoznamke profil pod falošným menom a vzájomne si píšu. Do istej doby, potom už obaja vedia svoje identity, aj keď si vzájomne myslia, že ten druhý to nevie.

Elliot začína byť ku Kate veľmi pozorný, jeho správanie sa výrazne zmení a to začne byť Kate podozrivé. Dostal ma ten koniec, bol taký krásny. Aj keď ma donútil trošku sa zamyslieť, že aj súrodenecká láska niekedy nemusí byť čistá a z dobrosrdečná, ale chladná, plná závisti a vypočítavosti.

Za mňa táto zatiaľ najlepšia časť série, no už som veľmi zvedavá na Christophera, vraj je to poriadná citová nálož.

Hodnotenie: 5/5⭐

preny
04.09.2022 5 z 5

Senzace. Opravdu krásný příběh,hlavní postavy jsem si hned zamilovala,kniha je vtipná a teď mě mrzí,že jsem ji zhltla tak rychle. Autorka píše opravdu čtivě,těším se na další knihy...

michaela5515
04.09.2022 5 z 5

Elliot se honil za snem, který byl tak trochu podvrh, ale všechno mělo svůj důvod. Náhody neexistují. Místy opravdu vtipný. Kate se nedalo nic vyčítat a chemie mezi nimi se mi líbila. Kouzelné panství s kachanmi, kozlem a beranem tomu všemu dávalo to "kouzlo". Jsem zvědavá, s čím přijde Christopher.

Anna195
04.09.2022 5 z 5

Viete, ako zistíte, že vás kniha nesmierne baví? Tak, že sa ani nenazdáte a máte ju prečítanú v priebehu jedného dňa.

Ja som sa od príbehu nevedela vôbec odtrhnúť. Táto séria je čítanie priamo pre mňa. Čakala som či autorka dokáže udržať tú skvelú vlnu, ako v predchádzajúcich dvoch častiach..a vynikajúco sa jej to podarilo, opäť vytvorila nezabudnuteľné postavy.

Kate bola skvelá a rozhodne nenechala so sebou zametať, pretože Elliotovi vracala všetko aj s úrokmi. A Elliot? Tak ten bližšie spozná ženu, ktorú mal dlhé roky pred sebou, aj keď povedzme si pravdu 7 rokov bol slepý, ale v knihe sa niekoľkokrát spomína slovo osud, ktorý v tomto príbehu hrá dôležitú úlohu a niekedy si treba, len počkať, čo je aj Elliotov prípad. No s radosťou som spoznala Elliota známeho Casanovu, ktorý bol s v skutočnosti veľký romantik s dobrým srdcom.

Ich dialógy plné doťahovačiek boli úžasné a samozrejme nechýba veľká dávka sarkazmu. Niet sa, čo čudovať títo dvaja sa proste našli. Toľko vášne a iskrenia bolo medzi nimi, že by aj stránky vedeli zapáliť. Opäť nechýbajú vtipné momenty, ktoré sú plné smiechu, tieto scény vždy milujem. A aj tu som sa schuti zasmiala.

Síce určité zvraty som vedela odhaliť skôr, no ani to mi nezabránilo si príbeh vychutnať, keďže som bola zvedavá, ako sa Kate a Eillot s určitou informáciou vysporiadajú. No vďaka tomuto príbehu zistíte, ako môže vyzerať, taká osudová láska.

Opäť skvelý epilóg a som zvedavá na cestovateľa Christophera, čosi mi hovorí, že to bude tiež parádna jazda.

HadleysHope
03.09.2022 4 z 5

Brutální, šokující, ale i tak nevěrohodné. Prostě erotický příběh bez zábran.

Evaho73
30.08.2022 4 z 5

Bez zábran si rada prečítam napríklad aj takýto ženský román. Bolo to pre mňa osviežujúce dovolenkové čítanie, pri ktorom som sa pobavila aj trochu zavzdychala že, kde len dnes takého Elliota nájsť ? No asi iba v obdobných ženských rozprávkach ako je i táto :-))).

SiminkaS
30.08.2022 5 z 5

Číst tuhle krásku, to byla lahoda, všechny tři knihy jsou pecka, těžko říci, která byla lepší. Doufám, ze brzy vyjde třetí díl o Christopherovi !

Gabriela143
29.08.2022 5 z 5

Jednoducho skvelá... Hlavných hrdinov som si obľúbila hneď na začiatku. Kniha má všetko, čo má mať a dokonca ešte niečo navyše... Je vtipná, hravá, romantická, sexi..a zápletka?? Super. Teším sa na Christophera.

knihomolkaJani
29.08.2022

Toto je má první kniha od autorky, ale už teď mohu říci, že jí miluju! Příběh je dotažen k naprosté dokonalosti a autorka si velmi dobře pohrává s vaší myslí. Skvěle jsou propracované jak hlavní, tak vedlejší postavy!
DOPORUČUJI! Tuto knihu si zaručeně oblíbíte.

láska romantika vztahy

T. L. Swan