Bez zábran

Bez zábran https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498305/bmid_bez-zabran-a5h-498305.jpg 5 631 631

Mým oblíbeným koníčkem je rozčilování Elliota Milese. Už jen pohled na šéfovu pohlednou tvář mě nutí k sarkastickému úšklebku. Bůhví, čím si vysloužil pověst Casanovy. Jak to, že po něm touží miliony žen i přes jeho děsnou povahu? Co sakra dělám špatně? Znechucená svým milostným životem se pod falešným jménem přihlásím do seznamovací aplikace a začnu si psát s mužem jménem Edgar. Není sice můj typ a žije někde na druhém konci světa, ale navážeme spolu přátelství, protože máme podobný smysl pro humor a můžeme se navzájem svěřovat. V poslední době se v práci dějí divné věci. Elliot je… pozorný. Jeho oči na mně pokaždé spočinou o něco déle, než by měly, a je za nimi žár, který jsem dřív necítila. A pak mi k mému neskonalému šoku řekne, že je pro něj moje zranitelnost přitažlivá. Jaká zranitelnost? Zmocňuje se mě panika. Četl snad e-maily, které posílám Edgarovi?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Casanova , 2021

Alhlav
29.08.2022 5 z 5

Opět skvělé !!!!!!!

musivila
28.08.2022 5 z 5

I když pro mě favoritem stále zůstává Tristan s jeho adoptivními syny, tak příběh Elliota a Kate za ním nijak výrazně nepokulhává. Opět to bylo vzrušující, vtipné .... např. mě pobavilo volání na linku první pomoci ..., ale určitě za mě nejvtipnější část byla kauza s kachny a zábavná tečka na konci epilogu, tak ta se tedy také hodně povedla :D
Už teď se těším, co si autorka nachystala pro posledního z klubu Milesů - Christophera.

Kiwicatko
28.08.2022 4 z 5

Parada…byla jsem navysost spokojena :)
Ale za to, co Elliot udelal bych ho nakopala do zadku a ne ze bych roztala po “par” dopisech. A pak mu padnout jeste kolem krku. Poradne mu to mela dat sezrat, blbounovi!!!

petusska01
27.08.2022 2 z 5

Asi som na základe recenzií čakala niečo viac. Áno,teoreticky to spĺňa všetko čo má - napätie, erotika, humor, kde tu romantika, zápletka, dráma v rodine... je to fajn jednohubka, nenáročná. Čo sa však týka postáv... Kate mi bola celkom sympatická, najmä na začiatku keď "odolávala" bola aj vtipná aj taká sebestačná...potom už mi prišla "ako Elliotovi na zavolanie", po jej sebestačnosti ani stopa. A pardon, ale Elliot bol jednoducho egocentrický chmuľo, niekedy mi ozaj prišiel ako schizofrenik - fakt, že sa menila jeho povaha z minúty na minútu. A ku Kate sa jednoznačne nesprával pekne. Dokonca aj tie sexi scénky ukazovali akoby iba na to, čo ON chce, kedy chce a najviac to bolo hrozné pred jeho odletom do Francúzska. Myslela som si, že Kate sa trochu ku koncu zobudí a bude si stáť za svojim, keď bola preč ale jemu stačilo prísť, povedať ze vyriešil záhadu a ostatné sa "porozprávame v pondelok". Elliot sa za mňa ozaj nevydaril.

Andrejka91
26.08.2022 5 z 5

Třetí díl opět nezklamal a nemůžu hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček. Autorka si mě získala. Bylo to čtivé, vtipné, četlo se to samo a knihu nešlo odložit. Za mě tomu nic nechybělo a pro mě to byla oddechovka co mi sedla jak prdel na hrnec.

Kubikuli
26.08.2022 3 z 5

Po přečtení komentářů jsem čekala vtipnou nálož u které se nepřestanu smát a dostala jsem maximálně pár vtipných stránek, za které můžou kachny a nadržený kozel. Mám asi laťku nastavenou jinak, ale tohle rozhodně nebyla vtipná knížka... Ba naopak, sama spadla do pytle "trapárna", zase "šéf" a jeho podřízená, nic nového pod sluncem. Oba se navíc chovali většinu času jako blbec a blbka. Jako ne, že by se to nedalo číst, ale ... :) Nějak nechápu to vysoké hodnocení.

mikika
25.08.2022 5 z 5

v rámci žánru překvapivě dobré, čtivé, vtipné, všechna ta klišé o sexy pracháčích tady jako byste četli poprvé a divili se, jak je to originální. jdu si najít předchozí díly...

NikolaSkop
25.08.2022 5 z 5

Parada! Opet jsem se pekne zasmala! Cela tahle serie me bavi! :)

lucie8854
24.08.2022 5 z 5

Parádní oddechovka. Přečteno jedním dechem. Doporučuji.

Lutzinka
23.08.2022 5 z 5

Pecka, hodně nečekaná, to přiznávám...Bylo to čtivé, vtipné, milé, dostanete to, co chcete a ještě něco navíc...předchozí díly jsem nečetla, ale rozhodně to napravím.
Ať žijou kachny! :-) A ti správní sourozenci!

LilianaFalcon
23.08.2022 5 z 5

Vhodné pro milovníky osudové tématiky, mezi něž se řadím :-) Ostatním těch náhod v příběhu bude možná připadat poněkud příliš.

A teda Kate s Elliotem neměli chybu, jejich vztah mě strašně moc bavil. Především to, jak pozvolna se navzájem dostávali jeden druhému pod kůži.

Kudík
22.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Možná jsem udělala chybu a měla jsem vydržet do vydání 4. dílu, protože co díl, to zábavná vsuvka ... nejdříve kempování, poté děti a nyní kachny, kozel a beran a ťuk ťuk... tvrdý povrch :)
Jsem teď zvědavá co bude následovat u Chrise, protože jeho cestování jistě také něčím originálním pobaví.
Ohledně malířky jsem měla podezření, ale když o tom nebyla z počátku žádná zmínka, tak jsem si říkala, jak to bude uvedeno a odhaleno. A identitou "baletky" jsem si byla téměř jistá. Co mě překvapilo bylo, že se Pinkie Leroo prozradila tak brzy Edgaru Moffatovi, mimořádnému garbologovi, protože mi přišlo zvláštní, že by Elliot uvedl informace a plné jméno Kate jen tak, při anonymním chatování, a dále jsem čekala co se vyloupne z Daniela. A on ho v závěru jen nabral beran. :)

happy19
22.08.2022 5 z 5

(SPOILER) D.O.K.O.N.A.L.O.S.T
„Věřím, že všechno se děje z nějakého důvodu..."
Já to říkám celý život,-)
A přidávám se tu k většině,že to bylo super čtení a za mě i nejlepší díl!
Prostě Kate si mě získala:-)
Dobře ona:-D
A zvěř...nejvíc:-D

Cestovateli Chrisi těšíme se na Tebe:-))))

„Dobré věci přicházejí k těm, kteří věří, lepší věci přicházejí k těm, kteří jsou trpěliví a ty nejlepší věci přicházejí těm, kteří se nevzdávají.“

anna7852
21.08.2022 5 z 5

Zase úžasná kniha plná smíchu,sexu i smutku. Prostě dokonalost. Miluju knihy u kterých se od srdce zasměju,když si představím tu scénu a dokážu se do ní vžít,což u této autorky jde velmi snadno jak umí psát. Dufám že s posledním dílem nebudou otálet s vydáním u nás. A nejraději bych aby od této autorky vydali toho mnohem víc.

Zomy
21.08.2022 5 z 5

Opět paráda! Autorka vždy s vděčností věnuje knihu abecedě a já zas jsem vděčná autorce, že píše tyhle romantické a vtipné příběhy.

Samozřejmě je to všechno mimo realitu, tihle zamilovaní sexy milionáři a holky v nesnázích, ale čím víc takových knížek, tím líp.

My ženské zkrátka potřebujeme trochu snít a zasmát se, než se vrátíme zpátky do všedních dní.

Christophere, pojď to toho :-)

Kešu1981
21.08.2022 4 z 5

Skvělé čtení, vážně povedené. Ovšem moje srdce si získal a zůstává s Tristanem a jeho kluky. Tolik záchvatu smíchu jsem u jedné knihy nikdy neměla... takže laťka nároků zůstala vysoko a Elliot to měl u mě těžké. Musím říct, že Elliotovo zvířectvo mě fakt bavilo, zasmála jsem se, ale...nebyl to Čaroděj "tik tak", ani Tricky, ani Pochcánek Mazánek, ani Štěk, ani Fletcher se spoďárama v akci...to se může stát holt jen jednou :o) a už teď se těším na další díl s Chrisem, paní autorka píše fakt skvěle...vcucne a nepustí!

moma08
20.08.2022 5 z 5

Tak tohle, tohle bylo prostě SUPER!!!
Měla jsem trošku strach, jestli třetím dílem už nebude příběh slabší, ale vůbec ne.
Je pravda, že druhý díl byl pro mě nejlepší, ale to bylo asi tím, že jsem se zamilovala do Tristana.
Dost jsem se nasmála, když byly popsané scény se zvířaty.
No a konečné překvapení, kdy se zjistí, kdo je malířka? Sice už jsem začala něco tušit 100 stránek před koncem, ale to nevadilo.
Snad se dočkáme brzy posledního dílu.

narisa
19.08.2022 5 z 5

Tak přečten i třetí, a zatím u nás poslední, díl a zase to bylo skvělé a velice čtivé. Ale musím říct, že u mě vede v této sérii druhý díl o Trisovi, ten byl fantastický. Ne že by tento díl nebyl dobrý. Ale nebyl tak vtipný a Elliot mi nebyl tak sympatický. Vlastně mi Elliot dost připomínal Jamesona, také to s ním bylo, jak na houpačce. Střídal chlad a vztek s něhou a láskou. A to jaký byl uvnitř, tím fakt překvapil. Kate mi byla moc sympatická a bylo mi jí dost líto hned z několika důvodů. Její sestru bych fakt odpravila. Chemie mezi hlavními postavami byla opět úžasná.
Celá série je opravdu skvělá a já se moc těším na čtvrtý díl o Chrisovi a velice doufám, že se dočkáme překladů dalších autorčiných knih. Píše opravdu famózně.
Vřele doporučuji.

Blanka29
18.08.2022 4 z 5

Tak, me zde tretiho bratra a jeho pribeh. Musim rict, ze se po precteni, uz na kavu nebudu divat stejne ;)
Moc pekna oddechovka a ty zvirata.....bozi :)

nina3905
16.08.2022 5 z 5

Vtipné, romantické, erotikuš !!! Celá séria je perfektná a pri jej čítaní sa určite nudiť nebudete. Každý diel má niečo "doseba" - teda prináša iný romantický príbeh, ale postavy sú nezabudnuteľné. Každý diel sa mi páčil - doslova som bola z nich nadšená. Inak medzi nami najviac perfiš bol zatiaľ druhý diel o Tristanovi a jeho troch "satanoch". Prečítajte - určite, ale určite neoľutujete:-)

láska romantika vztahy

T. L. Swan