Bez zábran

Bez zábran
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498305/bmid_bez-zabran-a5h-498305.jpg 5 641 641

Mým oblíbeným koníčkem je rozčilování Elliota Milese. Už jen pohled na šéfovu pohlednou tvář mě nutí k sarkastickému úšklebku. Bůhví, čím si vysloužil pověst Casanovy. Jak to, že po něm touží miliony žen i přes jeho děsnou povahu? Co sakra dělám špatně? Znechucená svým milostným životem se pod falešným jménem přihlásím do seznamovací aplikace a začnu si psát s mužem jménem Edgar. Není sice můj typ a žije někde na druhém konci světa, ale navážeme spolu přátelství, protože máme podobný smysl pro humor a můžeme se navzájem svěřovat. V poslední době se v práci dějí divné věci. Elliot je… pozorný. Jeho oči na mně pokaždé spočinou o něco déle, než by měly, a je za nimi žár, který jsem dřív necítila. A pak mi k mému neskonalému šoku řekne, že je pro něj moje zranitelnost přitažlivá. Jaká zranitelnost? Zmocňuje se mě panika. Četl snad e-maily, které posílám Edgarovi?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Casanova , 2021

Blanka29
18.08.2022 4 z 5

Tak, me zde tretiho bratra a jeho pribeh. Musim rict, ze se po precteni, uz na kavu nebudu divat stejne ;)
Moc pekna oddechovka a ty zvirata.....bozi :)

nina3905
16.08.2022 5 z 5

Vtipné, romantické, erotikuš !!! Celá séria je perfektná a pri jej čítaní sa určite nudiť nebudete. Každý diel má niečo "doseba" - teda prináša iný romantický príbeh, ale postavy sú nezabudnuteľné. Každý diel sa mi páčil - doslova som bola z nich nadšená. Inak medzi nami najviac perfiš bol zatiaľ druhý diel o Tristanovi a jeho troch "satanoch". Prečítajte - určite, ale určite neoľutujete:-)

Wabinka
13.08.2022 5 z 5

Po čertech žhavá luxusní romantika. Celá série s bratry Milesovými patří pro mě k top v tomto žánru,i když první díl mě až tak neohromil. Ale obě pokračování nasadily laťku hodně vysoko(Na druhý pokus je teda ještě o malý fousek lepší). Snad se tady u nás dočkáme ještě i Christopherova příběhu nebo jiných autorčiných knih.

sebemi
13.08.2022 5 z 5

V rámci žánru top! Čtivé, humorné, sexy, ale hlavně to má hlavu a patu, ne jako ostatní eroťárny,co vycházejí jak na běžícím páse a nedají se číst (musím si rýpnout, např. série Jeho banán, to jsem nedočetla). Takže jdu splašit předchozí díly haha, supr letní čtivo.

Kristy.Seb
13.08.2022 4 z 5

Vděk: Schopnost být vděčný; ochotu projevit uznání a oplatit laskavost.

Nic není náhoda.

Ze začátku to vypadalo jako klasické romantické klišé, ale proboha to jeho zvěřstvo bylo boží. To jsem se fakt nasmála.

romika
11.08.2022 5 z 5

Prostě aaach,jako minulé díly, romantika,příběh,sex a prostě parádní čtení...i když pořád u mě vede díl č.2,nedočkavě vyhlížím překlad dalšího z Milesovych bratrů a tuším,že už nám autorka naznačila a těším se.

Sysel
11.08.2022 4 z 5

Ze začátku jsem měla opravdu strach, že tato kniha bude katastrofa. Nebylo to nijak záživné. Naštěstí se příběh začal vyvíjet o dost lépe. Nemůžu však dát plný počet. Navíc Tristan je Tristan a toho nic nepřekoná.

Elize
10.08.2022 5 z 5

Jako vždy naprostá spokojenost! Stejně jako v předchozích dílech, našlapaná romantika, mezi hlavními hrdiny to jiskří od samého začátku a k tomu scény, kdy se čtenář doslova neubrání výbuchům smíchu (fakt, jsem měla dost, když Elliot volal záchranku, nebo když zjistil, že vlastní kačeny...). Mohu jen doporučit a doufám, že se brzy dočkáme od autorky něčeho dalšího, jelikož v originále má vydáno spoustu knih a více než jednu sérii!

havrmoni
08.08.2022 5 z 5

Tohle byla naprostá pecka. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. A dívala jsem se co všechno autorka vydala a jen doufám, že brzo u nás vyjdou i ty další knihy. Myslela jsem, že tady se budu jen usmívat na rozdíl od druhého dílu, ale chyba. Brečela jsem smíchy.

uminaa
08.08.2022 5 z 5

Kate som si obľúbila hneď od začiatku, ale Elliot si moju náklonnosť musel získavať dlhšie. Boli momenty, kedy by som mu trošku viac utiahla kravatu a hlavne, keď začal ku koncu vymýšľať, hoci sa to nejakým pre mňa logicko-nelogickým spôsobom dalo pochopiť - veď nejaká tá komplikácia a zvrat v príbehu však musia byť, no nie?!
Tak ako asi každému mi najviac dvíhala žlč Katina "supersestra", ktorú nakoniec karma dostihla.
Dúfam, že sa čo najskôr dočkám aj Christopherovho príbehu ;)

lusitta05
07.08.2022 5 z 5

Fajn oddychovka s trochu originálnejšou zápletkou. Elliot bol arogantný sexi krásavec, ale ukázal sa ako romantik,takých ja môžem. Kathryn si nenechala skákať po hlave. Spolu boli perfektní. Super zakončenie série.

nici1726
03.08.2022 5 z 5

Nejlepší dil ze série! První dil mě nebavil, druhý byl v pohodě,ale nic výjimečného ten 3 byl bomba.

proni
02.08.2022 5 z 5

Přečteno tzv. jedním dechem.. , moje 2.kniha této autorky, která zaujala..

Ren95
02.08.2022 5 z 5

První polovinu knihy jsem si říkala, ze i tato autorka sklouzla pouze k románu o sexu, ale ta druha polovina to vytáhla o několik levelů výš, než jsem čekala!

Literarytwins
01.08.2022 5 z 5

Líbily se vám také první dva díly od této autorky stejně tak jako mně? Tak rozhodně neváhejte ani vteřinu nad koupí této knihy. Autorka totiž nejen že udržela laťku vysoko, ona ji ještě posunula výš! Bez zábran byla jedna z nejžhavějších knih, které jsem letos přečetla. Po druhém díle jsem si říkala, že Elliot bude takový ten mírnější bratr...jo houby! Víc vedle jsem být nemohla a čtení tohoto příběhu doporučuji zásadně v přítomnosti větráku nebo kýble s ledem. Vůbec zde nevadilo, že šlo o office romantiku nadřízeného s podřízenou. Oba měli tak skvělý vztah a chemii už od začátku a líbilo se mi, jak si dávali co proto a nikdo se nedržel zpátky. Upřímně se vzestupnou žhavostí a kvalitou příběhů T.L. Swanové mám strach, abych čtení Christopherovy knihy přežila ve zdraví a rovnou to se mnou neseklo :D. jednoznačně plný počet bodů. A nejvíc si myslím, že se budete bavit pod hesly "kouzelný dům, zvířectvo, tvrdé povrchy" :)). Elliot i Kathryn byli skvělí a moc mě bavili. Po dlouhé době opět kvalitně napsaná svérázná a vtipná hlavní hrdinka. Líbila se mi i zápletka knihy a její rozuzlení, jediná postava, která byla zralá na pěstičku byla Katina sestra. Naopak se mi moc líbí, jaký mají mezi sebou vztah a vazby bratři Milesové. Pobavily v závěru knihy i postavy Elliotových synovců, které známe z předešlého dílu.

Ralemo
01.08.2022 5 z 5

Oba dva předchozí díly byly skvělé, každopádně tento můžu říct, že byl zatím nejlepší! Zajímavý příběh o šéfovi a podřízené se spoustou sakrasmu, nenávisti, neustálého dohadování, každopádně, jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.
Nádherně napsáno, nešlo se odtrhnout, musela jsem dočíst do konce. Zajímavá zápletka v podobě prodejkyně obrazů, které vše zamotala, ale nakonec dokázala, že pravá láska existuje.
Kate byla úžasná mladá dáma, která se snažila nepropadnout kouzlu Elliota Millese, každopádně kdo by odolal sice navenek frajírkovi, ale který uvnitř skrývá to pravé ořechové.
Určitě se k této knize někdy v budoucnu vrátím, neskutečně jsem se nasmála hlavně v pasážích o kachnách. Vážně všem doporučuji. :)

Iliss
01.08.2022 5 z 5

Tak tohle byla pecka! Tenhle díl se mi líbil zatím nejvíce. Jako rozhodně doporučuji přečíst. Bylo to dramatické, vtipné i dojemné. Elliot byl prostě blázen a Kate byla prostě skvělá. Paráda :-D :-D

KlosKa
31.07.2022 5 z 5

Wow. Po dlouhé době kniha, u které jsem cítil emoce, zasmála jsem se i zanadávala. Byla skvělá od začátku az do konce a za mě rozhodně zatím nejlepší díl ze série. A tak trošku cítím, že by to mohl zlepšit Christopher, tak sem s ním co nejdříve prosím

LilluLong
31.07.2022 5 z 5

Tesim sa na další príbeh 4 brata, skoda ze nepridala v tejto časti nieco aj z predošlých dielov,ako si pary nažívajú :) knihu by urcite este obohatilo. Za mna jednoznačne 5*

Hatshepsut
30.07.2022 5 z 5

Jedním slovem skvělé! Jsem ráda, že autorka drží laťku stále vysoko. Její romány jsou vždy zárukou, že se budete bavit. Zpočátku vám možná sebevědomé a dominantní chování Elliota bude brnkat na nervy, ale zase to knize přidá na reálnosti ve smyslu bohatý muž versus obyčejná dívka. No a vtipné situace v kouzelném domě s malou zvířecí farmou a celkový závěr knihy jsou vtipnou třešničkou všeho.

láska romantika vztahy

T. L. Swan