Kopírák

Kopírák https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507971/bmid_kopirak-zb1-507971.jpg 4 668 668

Nejděsivější krimi thriller roku! Má krutost nějaké hranice? Anglii ochromí série hrůzných vražd. Každá byla spáchána jinou metodou, brutální … a povědomou. Pachatele totiž podle všeho inspirovali nechvalně proslulí sérioví vrazi – Charles Manson, Jeffrey Dahmer, Edmund Kemper a další. Vysloužil si proto přezdívku Kopírák. Co když se ale rozhodne své vzory ještě překonat?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Echo Man , 2022

teresz.c
15.03.2023 4 z 5

Tak tohle byla jízda! Kdo má rád True crime podcasty trochu šmrnclé psychologií sériových vrahů, tak si přijde na své.
Kniha je velmi čtivá a nejde ji odložit. Mrtvol přibývá a vrah vyšetřovatelům i vám stále uniká. Popisy vražd a míst činu jsou opravdu krvavé a brutální, takže doporučuji nečíst knihu před spaním....jinak budete muset spát s rozsvíceným světlem anebo ve stylu Joeyho poběžíte schovat knihu do mrazáku.

onyx84
15.03.2023 4 z 5

Kniha Tě vcucne a vyplivne až na konci...opravdu čtivé, místy pěkně brutální,ale ten konec?famózní...bál sem se, že konec knihu zabije,ale naopak konec tomu nasadil korunu...jen mi teda hlavní postavy byly těžce nesympatický...jinak vřele doporučuji...

kalinkacz
14.03.2023 4 z 5

Kopírák je napínavý krimi thriller, který bude bavit nejen fanoušky Chrise Cartera, ale také příznivce true crime podcastů a série Hadrový panák!
V Anglii se stala série brutálních vražd, pachatel se při každé z nich inspiroval jiným sériovým vrahem. Podaří se ho včas dopadnout?
Kopírák byl teda brutální, čtivý a nečekaný! Připravte se na drsné scény a horu napětí, které nečekáte! Začetla jsem se hned od první strany a těch posledních 50 jsem snad ani nedýchala. Není to sice nejlepší thriller, který jsem kdy četla, ale rozhodně stojí za to! Těším se, s čím autorka přijde příště!

Sam Holland
americká