Kto je to dievča?

Kto je to dievča? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173373/kto-je-to-dievca-173373.jpg 4 316 81

Keby som vedela to, čo viem teraz... Predstavte si, že by ste sa mohli vrátiť o desať rokov späť a stretli vaše mladšie ja. Aké rady by ste mu dali? Používaj krém na opaľovanie, vyberaj si len bavlnené oblečenie, nedávaj tomuto idiotovi svoje telefónne číslo, ale tento je ten pravý a nenechaj ho odísť. Hlavná hrdinka Charlotte sa v knihe stretáva so svojím mladším ja a má to prekvapivé následky ... Charlotte je úspešná v oblasti PR, má vlastnú firmu, kopec peňazí a príťažlivého priateľa. Napriek tomu je neurotická, vystresovaná a pesimistická. Jedného dňa na ceste do práce je uzavretá diaľnica a doprava je odklonená. Počas tejto obchádzky sa Charlotte stretne so svojím o desať rokov mladším ja. Zisťuje, že vtedy bola oveľa bezstarostnejšia a uvoľnenejšia. Staršia Charlotte sa snaží svojej mladšej verzii posunúť rokmi nadobudnuté skúsenosti a zároveň sa ju snaží varovať pred chybami, ktoré počas rokov urobila. Čoskoro sa však aj ona dozvedá niečo podstatné...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Noxi , Kristián Entertainment

Who's That Girl , 2009

Novali27
21.07.2013 5 z 5

právě jsem tuto knihu dočetla a jsem velice spokojená je to první kniha kterou jsem si půjčila po přihlášení do městské knihovny :-D už mám doma není přání jako přání takže si myslím že budu zas spokojeně usínat po čtení :-)

Petulla
21.07.2013 4 z 5

Jednoduchá, zábavná a čtivá knížka - dobrý výběr na dovolenou :-)

liletka_a
26.06.2013 4 z 5

Zábavná, čtivá oddychovka s nádechem fantazie.:) Charlottiny alergie, hypotézy a problémy byly občas legrační, navíc se mi líbilo, jak se jí Oliver kvůli tomu poškleboval. :D Stojí za přečtění, například si uvědomíte, že i když navenek jste bohatá, úspěšná a máte dokonalého přítele, neznamená to automaticky, že budete i šťastná. ;)

kuky921
29.04.2013 5 z 5

Krásně čtivá knížka ... maličko ve stylu kdyby, tak by...
Pohodovka.

Majulinek
18.04.2013 5 z 5

Charlotte potkala asi v tu pravou chvíli své mladší já. Díky tomu si uvědomila, že má změnit svůj život. Zábavné, úsměvné a pohodové počtení. :)

ruzovka
02.04.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila a doporučuji přečíst.Zajímavý náhled na své vlastní mladší já.

bookcase
20.03.2013 5 z 5

Jo!!! Pro mě fajn čtení, příjemné, humorné a lásky tak akorát.

Hřibče
18.03.2013 4 z 5

Velmi příjemný román, líbil se mi. :) Ze začátku byla Charlotta trošku nudná, byla uhoněná, nervózní a pod tlakem, ale měla příjemný styl humoru, takže jsem věděla, že se příběh časem pořádně rozjede a taky že ano. :) Autorka popisovala veškeré dění velmi vtipně, takže jsem se pak naráz do knihy začetla a doslova ji zhltla. :) Zajímavé téma, rozhodně mě kniha přiměla se zamyslet i nad svým životem a co bych svému mladšímu já řekla, kdybych byla na jejím místě, takovým úvahám se asi nikdo neubrání. :)

izz
14.03.2013

Už jsem u šesté kapitoly...kniha mne ze začátku nebavila.Nejspíš mě nebaví doted...ale čekám alespoň nějaký zvrat...zatim je to jen o ní a PR...už bych ráda,kdyby se něco začalo dít a potkala to svoje mladší jáá...jak mne to nezaujme na zacatku,tak je to des :/ skoda...po knizce sem moc touzila a zatim me spise zklamala :((((

Lily96
09.03.2013 4 z 5

Taková jednoduchá, oddechová knížka na odragování, u které se vlastně ani nemusí moc přemýšlet. Myslím, že jednou za čas si něco takového potřebuje přečíst každý, a tahle knížka byla pro mě skvělou volbou.

evasamankova
06.03.2013 3 z 5

Nenáročná oddechová kniha. Příjemně se četla, ani jsem se nenadála a byl konec. Pro všechny, kteří se potřebují odreagovat a třeba i zavzpomínat na svoje dřívější já-)

Ver8nika
24.02.2013 3 z 5

Z knih Alexandry Potter se mi líbila asi nejvíc, ale stejně se má autorka ještě co učit. Dojem ještě horší sposta chyb v knížce

immortal-party
12.02.2013 odpad!

víte, už mě ani tolik nemrzí, že jsem dostala před necelým rokem hodinovou výpověď. s lehkostí mě vlastní mohu říci, že důvodem byly osobní nesympatie. tohleto a sága Darcyovců je bezesporu štavnaté sousto mé někdejší nadřízené. při prohlédnutí titulů v mé knihovně se jí dnes ani nedivím. udělala dobře pro obě dvě strany.

K.a.a
29.01.2013 3 z 5

Náhodou, byla fajn....v průběhu jsem teda měla také smíšené pocity, avšak ke konci jsem stránky doslova hltala...i slzičku jsem málem uronila :-) jen mě hroooozně vadily ty PRAVOPISNÉ a STYLISTICKÉ CHYBY!!!!!!!

kroftik
27.01.2013 4 z 5

Ani nevím proč, ale měla jsem ji rozečtenou přes měsíc... Přitom ano, čte se dobře, příběh plyne, je to nenáročné, oddychové, prostě fajn. Bohužel nedokážu přijít na to, proč jsem ji "nezhtla" za víkend... Předchozí dvě autorčiny knížky mi zřejmě přišly o trošku lepší...a nebo jen nebyla ta správná nálada...

Bublinka.
24.01.2013 5 z 5

Lehce se četla. Že jsem v půlce zjistila, že se vlastně nic moc neděje a ani mi to nevadí. Po dočtení jsem se zasnila, ale asi mi nebude neustále vrtat hlavou,k jako jiné:)Jednoduchá, fajn oddechovka.

eliska18
31.12.2012 5 z 5

Ačkoli mě kniha od samého počátku příliš nezaujala, postupně jsem k ní nacházela cestu a konec, ačkoli byl předvídatelný, se mi nesmírně líbil a označila bych jej za nejkrásnější pasáž knihy. Pohodové čtení :)

LadyMichelle
03.12.2012 4 z 5

Skvělá knížka na odreagování :)

Vercik
11.11.2012 3 z 5

Kniha mě začala bavit až tak v druhé polovině, spíše ke konci, kdy to začalo být docela napínavé. Kniha není špatná, taková oddychovka, ale asi už jí podruhé číst nebudu.

nataska504
07.11.2012 5 z 5

Knihu jsem právě dočetla a naopak musím říct, že se mi líbila hodně. Myšlenka potkat své mladší já je nápaditá a autorce se povedlo tentokráte propilovat i detaily. Knihu určitě doporučuji.
Četla jsem i předchozí, Já a pan Darcy, kvůli oblibě Pýchy a předsudku a také mě nezklamala, i když je čitelná asi hlavně pro znalce Austenové. Ještě mě čeká Není přání jako přání. :-)