Ani slovo

Ani slovo https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492368/bmid_ani-slovo-Aaq-492368.png 5 391 391

Jedenáctiletý Mikey se vrací s kamarády domů. O dva dny později několik místních teenagerů objeví jeho tělo v záhoně květin. Pro inspektorku Lottie Parkerovou je tento případ osobní. Mikey byl kamarádem jejího syna Seana a ona cítí, že jí něco tají. O několik dní později je nalezen další mrtvý chlapec, taktéž obklopený květy. Při pátrání po zvráceném vrahovi s děsivou vizitkou musí Lottie rozkrýt síť tajemství v okruhu Mikeyho kamarádů. Někdo má tajemství, ale koho chrání? A dokáže to Lottie zjistit dřív, než bude pozdě? Než se něco stane i jejímu dítěti? Ani slovo je dalším případem z úspěšné detektivní série s inspektorkou Lottie Parkerovou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Tell Nobody , 2018

monika0356
24.11.2022 5 z 5

Silne tema, ale miluji tuto serii, cte se sama a tesim se na dalsi dil.

babicka_amalka
18.11.2022 4 z 5

2/3 hodně rozvláčné, pak se to docela rozjelo;
ale předchozí díly (až na Ukradené životy) se mi líbily víc;

Jenny46
14.11.2022 5 z 5

Náročné čtení plné emocí, proto jsem četla delší dobu, nedávám tady to téma nečetla jsem anotaci......
Ale série je moje oblíbená, napínavá, čtivá...

putpuda
13.11.2022 5 z 5

Tato série se čte prostě sama ;)
Předchozí díl byl o krapet napínavější, ale už se třesu na další....

wendulka321
06.11.2022 5 z 5

Tak další případ inspektorky je za mnou. A jo dobře se to četlo, i Lottie byla snesitelnější než jindy.

Leniii
29.10.2022 5 z 5

Další skvělý příběh s Lottie! Těším se na další ;)

Theresa.2679
23.10.2022 5 z 5

Opět výborná kniha, moc se líbila, děj rychle utíkal a byl velmi emotivní

astra3
23.10.2022 5 z 5

Napínavé. Přiměřeně dlouhé. Lottie opět nezklamala, zdá se mi "šílená".

ArwenAragorn
16.10.2022 5 z 5

85 %
Museli zemřít. Byl to jediný způsob, jak se zbavit démonů. Zamnu si ruce, aby se mi přestaly třást a vydoluju ze sebe vzpomínku na ten tenký krček, na jemnou dětskou pleť. Na křupnutí kosti. Nebo to byla krkavice? Život, unikající z očí. Na mlčenlivá ústa. Na čůrky krve. A konečně na to alabastrově bílé tělo, které už se nepohne.
_____________________________________________________________________________________________________________
Pekelně dobrý thriller, ale smutný. Začíná vraždou novorozence, pak jedenáctiletého chlapce, po něm dalšího, oba jsou členy jednoho fotbalového klubu. Tím to ovšem nekončí. Kniha se čte sama, je velice napínavá, má pár skvělých zvratů a výborný závěr. Podezřelých bylo hodně, ale vraha jsem neodhadla ani náhodou. A navíc je tady asi odhaleno další tajemství z osobního života Lottie.
Jasně, že doporučím!

Katulinka69
13.10.2022 4 z 5

Další super díl ze série, ikdyz smutný.

Šebestová3
13.10.2022 5 z 5

Další skvělá Lottie!

cedos
10.10.2022 5 z 5

Série, která je čím dál lepší a to už první díl byl skvělý.

michaela5515
01.10.2022 5 z 5

Další díl z dílny Patricie splnil očekávání. Bylo smutné sledovat osudy chlapců, kteří neměli šanci se stát muži. Neztrácela jsem se ve jménech ani v příběhu. Bylo mi líto, některých událostí, které se stát neměly. Jsem moc zvědavá na další díl a s čím Lottie a její parta přijde.

Evule *
25.09.2022 5 z 5

Wauu..měla jsem husí kůži a nakonec i slzela. Tak tohle byl mazec, s vrahem jsem byla vedle. Už teď se těším na další příběh s Lottie a jejím týmem. Tuto serii vřele doporučuju.

ennlady
08.09.2022 5 z 5

Jeden z nejlepších autorčiných románů, ačkoliv velmi smutný. Už dlouho se mi nestalo, aby mě knížka takhle vtáhla. Sice se v to v ní hemžilo postavami a jmény, některá jsem si musela zpětně vyhledat, abych byla opět v obraze, nicméně suprová, čtivá knížka. Doporučuji.

zuzana2599
05.09.2022 5 z 5

Jsem velmi spokojena, i pátý případ s inspektorkou Lottie Parkerovou neměl chybu. Jedná se o perfektní čtení, které se jen stěží odkládá. O napětí není nouze a já si vždy užívám i ty střípky z osobního života Lottie, který taky není bez problémů a naše hrdinka to má prostě těžké... Tento pátý díl byl o to smutnější, že smrt dostihla i mladé chlapce a sama Lottie má stejně starého syna Seana. A musí tedy hledat vraha, ale zároveň se bát i o svého syna... Šesté pokračování si rozhodně ujít nenechám. Vynikající série !!!

Pavlína2019
04.09.2022 4 z 5

Knihy od této autorky mám přečtené všechny a zůstanu jí věrná.

Ovšem posunula jsem se jinam v tom, co mě baví, už nečtu tolik detektivky.
Nebaví mě někdy zdlouhavé popisy vyšetřování.
Proto o hvězdičku méně.

Ale chci být spravedlivá, jinak bych dala ještě o jednu méně jen díky mému vkusu.

Ráda jsem se k inspektorce a její rodině a kolegům vrátila.
Ale příběhů v tomto duchu jsem četla bohužel už více.
Mohla by být možná i kratší.
Prostě žádné Ách se nekonalo.

Ale čte se dobře, rychle a já ji všem milovníkům autorky a detektivek doporučuji.

adevis
31.08.2022 5 z 5

Patricia Gibney už je u mě sázka na jistotu. Po přečtení prvního dílu jsem tušila, že se do této série zamiluju, po dalších následujících jsem byla zamilovaná. Pokaždé, když Knižní klub vydá další díl vím, že se do knihy ponořím hned a budu netrpělivě vyhlížet další.

V páté knize s názvem Ani slovo se Lottie setkává s nálezem těla zavražděného teenagera, který je věkově blízko jejího syna Seana. Případ se ji tímto dost dotýká a strach o vlastní dítě Lottie pronásleduje až do poslední chvíle. Pár dní po nálezu prvního těla se objevuje další oběť. Následuje odkrývání tajemství, které má na svědomí někdo z okruhu (ne)přátel jejího syna.

Zde na DK najdete u každého dílu ze série vysoká hodnocení a já za ně dám klidně ruku do ohně. Patří jim zcela oprávněně.
A kdo miluje detektivky a tuto sérii ještě nezná, měl by to co nejdřív napravit.

Mandlevest
31.08.2022 5 z 5

Další případ s Lottií Parkerovou jsem si užila maximálně, tohle je další díl jedné z mých nejoblíbenějších sérií. A mám pocit, že si stále udržuje svou výbornou úroveň, snad to tak bude i v dalších dílech. Tentokrát si autorka zvolila těžké téma, vraždy malých chlapců a případu byla věnována většina knihy. Ze soukromí Lottie bylo leccos naznačeno, ale vyšetřování hrálo v knize prim, za což jsem ráda. Přečteno rekordně rychle, kniha se v podstatě nedá odložit a já se těším na pokračování. S touto sérií rozhodně ještě nekončím. A mimochodem, ty tematické obálky knihy se změnou barvy kabátu jsou taky perfektní :-).

0197
23.08.2022 5 z 5

Na další příběh s inspektorkou Lottie jsem se těšila. Tohle je moje oblíbená detektivní série (ještě s A. Marsons). A i když čtu teď převážně romantiky, bylo hodně příjemný si to zpestřit poctivou detektivkou. Trochu mě štve, že jsem na tento díl musela čekat rok od vydání předchozího. Jo jasně, každá kniha má detektivní zápletku, která na sebe nenavazuje, ale rodinný život inspektorky se vyvíjí a trochu už jsem pozapomněla, co se v minulém stalo.

Tentokrát se vyšetřování točí okolo smrti malých chlapců, což nebylo moc příjemné číst. Kapitoly jsou krátké a neustále vás to nutí otáčet stránku za stránkou. Je to čtivé a napínavé. Vraha jsem opět neuhodla. Už mě to ani nepřekvapuje :-). Ráda jsem se opět vrátila do tohoto ponurého městečka mezi mé oblíbené vyšetřovatele. Lottie je oproti předchozím dílům, řekla bych klidnější. Respektive, v tomhle díle spolykala minimum xanaxu.

Koukám, že šestý díl má vyjít v březnu. Lepší tři čtvrtě rok než rok čekání. Doufám, že tentokrát dostane soukromý život Lottie více prostoru a samozřejmě se těším.

vraždy vyšetřování

Patricia Gibney