Ani slovo

Ani slovo https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492368/bmid_ani-slovo-Aaq-492368.png 5 391 391

Jedenáctiletý Mikey se vrací s kamarády domů. O dva dny později několik místních teenagerů objeví jeho tělo v záhoně květin. Pro inspektorku Lottie Parkerovou je tento případ osobní. Mikey byl kamarádem jejího syna Seana a ona cítí, že jí něco tají. O několik dní později je nalezen další mrtvý chlapec, taktéž obklopený květy. Při pátrání po zvráceném vrahovi s děsivou vizitkou musí Lottie rozkrýt síť tajemství v okruhu Mikeyho kamarádů. Někdo má tajemství, ale koho chrání? A dokáže to Lottie zjistit dřív, než bude pozdě? Než se něco stane i jejímu dítěti? Ani slovo je dalším případem z úspěšné detektivní série s inspektorkou Lottie Parkerovou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Tell Nobody , 2018

Péťa86
19.03.2023 5 z 5

První knížka od této autorky. Psaná je dobře, krásně se mi četla. Dost drsný obsah, takže hlavně dobré rozpoložení. Ale dala jsem jí za čtyři dny. Určitě sáhnu po další knize od této autorky.

kacaaba
18.03.2023 5 z 5

Úžasná kniha, Lottie hodně fandím, už se těším na další díly.

Terka1975
18.02.2023 5 z 5

Jedním slovem úžasné. Já se s Lottií nikdy nenudím a ať má jakýkoliv případ, tak jsem napnutá jak kšandy až do konce. S touto sérií vím, že je to sázka na jistotu.

Martiiiik
17.02.2023 5 z 5

Kniha byla opět velkým čtenářským zážitkem.. :-) Kniha se nedala odložit, čtenář musel jen číst dál a dál.. Tentokrát bylo téma ještě těžší než obvykle, nad těmi malými chlapci srdce usedalo.. Jak mi jich bylo líto, tolik strašného se jim dělo a nikdo o tom neměl tušení.. :-( A začátek s miminkem, to už jsem tušila, že to nebude lehké.. Kniha utekla tak rychle, že si člověk ani nevšiml a byl konec.. A Lottie, už by se to konečně mohlo s Boydem posunout, už je to trochu frustrující :-D Tak třeba v dalším díle, protože konec nám už napověděl, že to bude další jízda.. :-) A už brzy :-)

Ajina76
10.02.2023 5 z 5

Skvělé, velmi dobře se četlo. Vyhovovaly mi krátké kapitoly. Už jsem koupila další díly. Ty už přečtu postupně od prvního. Mohu doporučit.

Pája699
30.01.2023 4 z 5

Celá série je skvělá a určitě stojí za přečtení. Jak už tu bylo zmiňováno, smrt a zneužívání malých chlapců, se nečte moc dobře. Příběh je napínavý a záludný. Když si myslíte, že něco nevíte, tak vzápětí zjistíte, že nevíte vůbec nic a je všechno jinak. Konec mi přišel hodně zamotaný, překombinovaný a chaotický.

Kdy už konečně Lottie přijde na to, že Boyd je pro ni ten pravý? V tomto díle se lecos stalo a já doufám, že se jejich vztah bude i v další knize vyvíjet.

Rodinné tajemství a kostlivci Parkerových určitě neřeklo vše. Uvidíme, co přinese pokračování… .-)

lalaserka
29.01.2023 5 z 5

Další super díl. Děj má spád. Je to napínavé od začátku až do konce. Doufám že se Lottie dá dohromady s Boydem. Už se moc těším jestli bude další kniha

kolacky
27.01.2023 5 z 5

Ještě dodatek - jediné, co mě na těchhle silných ženských (Lottie, Josie Quinnová a jiné, i Evě Dallasové to chvíli trvalo) vadí, jak si nejsou ochotné přiznat, že toho chlapa, který je miluje, taky miluju a potřebujou!

kolacky
27.01.2023 5 z 5

Hrozné. Nejhorší jsou úchylové a maniaci...

Duchoslp
26.01.2023 4 z 5

Tento díl se mi po dlouhé době líbil. Lottie se tentokrát drží hodně zpátky. Žádné vyšilování ani opilecké scény. Příjemná změna. Děj má spád a knížka je hodně čtivá. I když zápletka není pro citlivější povahy. Jsem zvědavá na další vývoj

JustWomen
21.01.2023 2 z 5

Tým vyšetřovatelů, včetně inspektorky Lottie, byl neskutečně nesympatický, jejich rozhovory a dialogy přihlouplé a plné urážek a hloupého popichování. Navíc byli neschopní a skoro až do konce knihy netušili, kdo za zneužíváním a vraždami je.
Nečetlo se mi to dobře a i ten konec mi přišel překombinovaný.

Jansey
19.01.2023 5 z 5

Wow. Tohle byl za mě asi nejlepší díl. Lottie byla snesitelnější než kdy jindy, tolik toho nevypila, xanax skoro žádný. Držela se. U všech postav je vidět určitý posun. Boyd opět Boyd, Lottie má obrovské štěstí že ho má. Případ je tentokrát náročnější, protože se vraždy točí kolem dětí a podezřelých je opravdu mnoho. A až na konci jsem si řekla „A jo, proč mě to nenapadlo!" Tento díl byl hodně emotivní, máme tu i menší - větší ztrátu v týmu. Kniha se opravdu krásně četla a děj byl stále napínavý. Už se těším na další, doufám, že se brzy dočkám.

EmillyT
18.01.2023 4 z 5

Jako vždy skvělé, čtivé a napínavé od začátku až do konce. Jak už je zvykem u této série, v závěru je vždycky úplně nečekaný zvrat. Pachatele jsem opět neodhalila. Jediné, co mě celou dobu trochu zaráželo, bylo, že nechávají něco takového vyšetřovat policistku ve vysokém stupni těhotenství a měla jsem pocit, že to rozhodně nepovede k ničemu dobrému.

Andrea7272
17.01.2023 5 z 5

Super, super počteníčko. Série se čte sama. Je to napínavé od samého začátku do poslední strany :-)
Těším se na pokračování !!!!!

SilvieSisinka
11.01.2023 5 z 5

Při čtení knihy jsem měla husí kůži.Hodne drsné čtení.

hlenicka
08.01.2023 5 z 5

Gibney beru jako dvojce od Marsons. Nevím proč, ale vždycky, když čtu od jedné z nich knížku,vzpomenu si na tu druhou. Tohle se čte samo, jako vždy napínavé od první do poslední chvíle. Jen přece ale malý rozdíl najdu : tady mám jen dvě oblíbene postavy a to Lottie a Boyda. Moc jich není. Příběh surový a dost akční, trochu sem na konci byla zmatená, co se vlastně komu stalo a kdo co udělal,ale super.

Jiparis
21.12.2022 5 z 5

Super detektivka. Napínavý děj, skvělí vyšetřovatelé a kdyby nebylo dětských obětí, nebylo by co vytknout.

ctenarkaEva
05.12.2022 5 z 5

Silné téma, smutný příběh. Pachatele jsem neuhodla, i když jsem měla tip a myslela jsem, že je to jasné. Celá série se mi líbí a těším se na další pokračování.

Andyska007
03.12.2022 5 z 5

Žádný díl této série nemohu vynechat, knihu jsem si přála k narozeninám. Téma je tentokrát tíživé, ale opět se kniha dobře čte.

jeny-v
30.11.2022 5 z 5

V ikonických pozicích jsou nalezena těla dvou uškrcených jedenáctiletých chlapců. U Dublinského mostu našli Sean a Barry v rákosí tělíčko novorozence. Určit směr vyšetřování, vyhodnotit svědectví, analyzovat motiv a propletenec vztahů - to jsou klíčové elementy, na které se musí Lottie s Boydem, Kirbym a Lynchovou zaměřit. Do toho ještě komplikace s příletem newyorského detektiva Lea Belfielda.
Zhruba před třemi lety se na pulty našich knihkupectví dostalo první spisovatelčino dílo, a tím nastala hvězdná éra Lottie Parkerové v detektivním žánru. Díky překladu L.Faltejskové jsou případy ragmullinského policejního týmu výjimečné a strhující, čtení působivé a srozumitelné. Tento pátý příběh se nevymyká a mně dopřál pár napínavých večerů.

vraždy vyšetřování

Patricia Gibney