Frost

Válečný mág Zikmund Frost se místo prohánění sukní musí zase jednou věnovat práci pro Organizaci. Což mimo jiné obnáší eliminaci čarodějů a dalších potvor. Někdo na něj ale přichystal podraz. Zdánlivě běžná akce v brněnském pavilonu Anthropos se proto zvrhne v krvavou lázeň. Aby toho nebylo málo, na scénu přichází opravdu mocný hráč z dávné minulosti. V Býčí skále u Adamova tak po staletích opět zní nejen bušení kladiv, ale i zoufalý křik rituálních lidských obětí. Jisté je, že než Frost zjistí, kdo za tím vším stojí, bude muset vystřílet ještě hodně zásobníků. A taky přivolat posily. Naštěstí ví, kde je hledat. Na historickém pomezí Čech a Moravy stával v bažinách hrad Krotenful. A strážil jej někdo, s kým si skutečně není radno zahrávat. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/33_/338533/frost-tma-338533.jpg 3.718
Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

Dragell

Akční fantasy protkané historickými prvky. Svižné, čtivé, tak akorát teď během letních dnů k vodě. Psáno z pohledu hlavního hrdiny jeho vlastním jazykem - hovorovou češtinou.
Celá kniha je jedno velké dobrodružství plné zbraní, přestřelek a osobitého humoru, který si utahuje snad ze všeho, protože hlavní hrdina je takový ten klasický nepřemožitelný machýrek, co to o sobě ví. Nemluvě o jeho slabosti pro krásné ženy.

milunka21

Pro mě zase něco nového. Žádná omáčka kolem, jen pořádný příběh a autor čtenáře hodí hned do akce. Za mě skvělá kniha. :-)

Endor

Oddechové čtení na nedělní odpoledne. Za ty peníze určitě doporučuji.

TheWerewolf

Byla to jízda, kterou jsem si celou vychutnal. Ale skončila příliš brzy, proto sice dávám pět hvězdiček, ale realističtější by bylo nejspíš 4,5 hvězdičky. Postavy vtipné, Sigi tvrďák a Wolfi láska.
Jinými slovy, berte dokud je.

Marry123

Zajímavé počtení... lehce erotické zakončení alá Sigi má harém :D Knížka mě bavila, ne jednou jsem se musela zasmát a nejvíc mě asi rozsekala scéna na policejní stanici :D to prostě nevymyslíš. I když mě ty ženské lehce štvaly asi by to bez nich nemělo takovou "šťávu" :D Nicméně Sigi, Wolfi a Temná jsou borci každým coulem :)