Frost

Válečný mág Zikmund Frost se místo prohánění sukní musí zase jednou věnovat práci pro Organizaci. Což mimo jiné obnáší eliminaci čarodějů a dalších potvor. Někdo na něj ale přichystal podraz. Zdánlivě běžná akce v brněnském pavilonu Anthropos se proto zvrhne v krvavou lázeň. Aby toho nebylo málo, na scénu přichází opravdu mocný hráč z dávné minulosti. V Býčí skále u Adamova tak po staletích opět zní nejen bušení kladiv, ale i zoufalý křik rituálních lidských obětí. Jisté je, že než Frost zjistí, kdo za tím vším stojí, bude muset vystřílet ještě hodně zásobníků. A taky přivolat posily. Naštěstí ví, kde je hledat. Na historickém pomezí Čech a Moravy stával v bažinách hrad Krotenful. A strážil jej někdo, s kým si skutečně není radno zahrávat. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/33_/338533/frost-tma-338533.jpg 3.98
Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

TheWerewolf

Byla to jízda, kterou jsem si celou vychutnal. Ale skončila příliš brzy, proto sice dávám pět hvězdiček, ale realističtější by bylo nejspíš 4,5 hvězdičky. Postavy vtipné, Sigi tvrďák a Wolfi láska.
Jinými slovy, berte dokud je.

Marry123

Zajímavé počtení... lehce erotické zakončení alá Sigi má harém :D Knížka mě bavila, ne jednou jsem se musela zasmát a nejvíc mě asi rozsekala scéna na policejní stanici :D to prostě nevymyslíš. I když mě ty ženské lehce štvaly asi by to bez nich nemělo takovou "šťávu" :D Nicméně Sigi, Wolfi a Temná jsou borci každým coulem :)