Utržený ze řetězu

Utržený ze řetězu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422748/bmid_utrzeny-ze-retezu-7BN-422748.jpg 4 61 12

Dogman série

Hrdina s psí hlavou se opět představuje ve světově proslulém komiksu! Obranář zákona a mstitel pes-práví je opět tady! Se srdcem hrdiny, silnými pažemi, bystrým rozumem… a hustou srstí. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě? A kdo mu protentokrát bude stát v cestě? Zdá se, že Dogman se tentokrát doslova utrhl ze řetězu… Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší další díl veleúspěšné série o Dogmanovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích nejprodávanějších knih. Komiks je určený dětem od 7 let.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Dog Man Unleashed , 2016

Emily82
10.05.2023 5 z 5

Syn ji miluje a i ostatní členy rodiny tahle blbina pobavila.

Luky110812
16.03.2023 5 z 5

Tuto knihu komiksu si syn přečetl sám. Od té doby patří do jeho TOP sbírky.

hippiesak
10.10.2022 4 z 5

Jo, vtipné, dobré, ale ty novější jsou vtipnější :) Tady ve "dvojce" mi prostě chybí Peťulka :)

Aknel26
05.05.2022 5 z 5

Možná ještě o fous lepší než první díl. Tentokrát nejde o několik příběhů, ale jeden dlouhý, rozdělený do kratších kapitol. Člověk nemůže neobdivovat, jak to měl ten Péťa dobře vymyšlený! A co teprve Placatý Péťa!

Barabora
02.05.2021 5 z 5

Další skvělý díl Dogmana, není co dodat! :D

kralicekP.
11.03.2021 5 z 5

Jsou tam pěkné hlášky. Nasmál jsem se u některých stran. Je to prostě komiksová dětská klasika.

ChodzikCZ
21.02.2021 4 z 5

Dogman přivádí mě děti ke čtení, a to se počítá...

Melounky
05.02.2021 5 z 5

Bylo to fakt srandovní a hodně drsný. Moc se mi to líbilo :-)

blackoutzuzi
20.05.2020 4 z 5

Druhý díl byl trochu slabší než ten první. Nicméně jsem se opět skvěle pobavila a věřím, že pokud hledáte nějaký jednoduchý komiks pro menší čtenáře, tak tenhle je bude bavit! :) Navíc ta kresba a její barevnost je jednoduše boží!

J_D
12.05.2020 4 z 5

Jednička mi přišla větší sranda, ale i dvojka je dost dobrá. Dogman je super, kam ten chlap na ty nápady pořád chodí. Překlad opět výborný. Už mám předobjednaný další díl, který vyjde na konci května :-)

Ludmila667
13.01.2020 5 z 5

Moc krásné.

Schefik
16.11.2019

Pokud hledáte pro svého malého nezbedu něco nenáročného, co ho sice příliš nepoučí, ale zaručeně se u toho bude královsky bavit, tak je Dogman tou pravou volbou pro vás. Pilkey si navíc i tentokrát připravil pro dospělejší čtenáře pár zajímavých eastereggů, které dokáží zaručeně pobavit. Za to pak můžeme vděčit především skvělému překladu Martina Mikolajka jenž si zde i tentokrát vyhrál. Dogman tak sice nebude útočit na titul komiksu roku, svůj účel však perfektně plní a děti se u něj tak rozhodně nebudou nudit.

komiksy komiksy pro děti

Dav Pilkey
americká, 1966
2019  88%Dogman
2017  84%Kapitán Bombarďák
2019  88%Utržený ze řetězu
2021  85%Dogman a Superkotě
2017  76%Nejmocnější robot Rickyho Ricotty

Kniha Utržený ze řetězu je v