Kapitán Bombarďák

Kapitán Bombarďák https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325425/bmid_kapitan-bombardak-9ek-325425.jpg 4 39 12

Kapitán Bombarďák série

Čtvrťáci a třídní šašci George a Harold stvořili toho největšího superhrdinu v historii jejich základky – a teď ho dokonce oživili! Seznamte se s Kapitánem Bombarďákem. Jeho skutečná totožnost je TAK tajná, že ani ON sám neví, kdo doopravdy je! Dobrodružství Kapitána Bombarďáka autora a ilustrátora Dava Pilkeyho je první díl série plné akce a humoru o dvou kamarádech, kteří zažívají bláznivá dobrodružství, když Kapitán Bombarďák ožije a rozhodne se postavit všem padouchům.... celý text

Literatura světová , Humor , Pro děti a mládež

akce napětí humor dobrodružné

JanaK24
JanaK24
04.01.2024 5 z 5

Syna tento styl humoru baví a vydrží u knihy dlouho. Nejraději má tu komiksovou část, tu znám nazpaměť i já:)

Sitting-Bull
Sitting-Bull
21.09.2023 4 z 5

Praštěný a zajímavý příběh, vtipné poznámky, kluci, co si ve škole rádi dělají z leckoho legraci a k tomu všemu větší písmena... Co více si přát od knihy pro prvňáčka?
Snad jen to, aby kniha byla tlustší, takhle jsme ji přečetli hned, a to i přes pomalé slabikování části textu tím prvňáčkem kterého kniha opravdu chytla. Navíc spousta obrázků s plná dalších vtípků. Ano, rozhodně to splnilo to, v co jsem doufala, když jsem ji synkovi podhodila, tedy knihu "už musím umět co nejlíp číst, abych si to mohl přečíst dál", a to je teprve září. :-)

hippiesak
hippiesak
09.11.2022 4 z 5

Pecka :) S děckama jsme prvně sjeli komplet komiksovou sérii Dogman a teď se nám do ruky dostala tato série o Kapitánovi Bombarďákovi :) Není to komiks, je to kniha pro děti prvního stupně, tedy větší písmena a černobílé obrázky, aby to děti bavilo. Splnilo to svůj účel! Je to skvělé! :) Tento první díl dám i do sekce DOPORUČUJI, jako TIP, ostatní díly tam dávat nebudu :) Nechám to na děti :) Ale vtipné to je i pro dospěláky :) Asi tak no.

broskev28
broskev28
13.06.2022 4 z 5

Kapitán Bombarďák mě dostal!
A možná ještě více ti dva čtvrťáci, George a Harold - jsou úžasní, akční, nápadití. Komiksy z domku na stromě bych si hnedle předplatila . . .

simon9946
simon9946
16.03.2022 5 z 5

Tuto knihu naprosto miluji, rozhodně lepší, než Dogman. Úplně nedoporučuji si ji kupovat, protože ji máte za pár minut přečtenou, ale i tak se děj lehce pamatuje.

Pitíčko114
Pitíčko114
04.06.2019 5 z 5

Dobrá kniha s komiksy a listovačkou …

Doporučuju

jana2302
jana2302
02.04.2019 5 z 5

Moji synkové znali Kapitána Bombarďáka už dříve jako animovaný film, já zahlédla útržky, když to měli (opakovaně) puštěné, ale celý film jsem nikdy neviděla. Jednoho dne pak synek zahlédl v knihovně knížku, tak jsme ji půjčili a já jsem nadšená! :-D Je to opravdu vtipné, třeba "nechutný blaf" nemá chybu. :-D Pro děti (i rodiče) je to zábavné, děj frčí, i mně samotné se chtělo s dětmi knížku přečíst na jeden zátah. Pobavilo neskutečně, smáli jsme se u toho nahlas a hltáme i další díly, s Georgem a Haroldem je prostě psina. :-) Doporučuji, my jsme nadšení a budeme muset všechny díly koupit, děti se k tomu budou určitě chtít vracet.

Mininka
Mininka
23.06.2018 5 z 5

Jako 12ctka jsem tuhle knížku úplně baštila! Museli mi rodiče pořídit potom i druhý díl :D V té době to bylo něco bombastického, hlavně fofrovačka :D

Anetka24
Anetka24
04.06.2018 4 z 5

kniha je úžasná ale není nejen pro kluky jak si všichni myslí!!

magnolia
magnolia
18.04.2017 5 z 5

Musím trochu pomoci této knížce, která znovu vychází po dvaceti letech a s mírně pozměněným názvem. Byla u mnohých klukovských začínajících čtenářů opravdu velmi oblíbená, takže oba díly jsou u nás v knihovně notně očtené. A chtěli další díly, které v originále existují. Pokud se budou dobře bavit i dnešní kluci (což si netroufám odhadovat), tak se snad Baronet odhodlá k tomu, co se Egmontu tenkrát nechtělo (ptala jsem se, ale odpověď zněla - nezájem).

Mirek V.
Mirek V.
18.03.2014 5 z 5

Kniha je plná humorem, a smíchem a bláznivou fofrovačkou :-)

autorské ilustrace

Dav Pilkey