Útěk z ostrova Vodnáře

Útěk z ostrova Vodnáře https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65818/dobrodruzstvi-deti-d-65818.jpg 4 17 3

Když Jay a Lila Cooperovi připlují se svým otcem, archelogem, na exotický ostrov v jižním Tichomoří, zjistí, že se zde dějí podivné věci. Je možné, aby arogantní, tyranský vládce ostrovní kolonie byl ztraceným člověkem, kterého se sem vydali hledat? Pokud ano, proč se chová tak podivně? Při pokusu o rozluštění těchto tajemství musejí čelit smrtelným nebezpečím - jedovatým hadům, divokému bodavému hmyzu a ohromnému zemětřesení... Zdá se, že se otřásají samotné základy ostrova. Jay a Lila a jejich otec musí najít způsob, aby přemohli zlo, které kolonisty drží ve smrtelné pasti. Avšak podaří se jim to zvládnout před tím, než se celý ostrov rozpadne na kusy?... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Postilla

ESCAPE FROM THE ISLAND OF AQUARIUS , 1986

hroneczek
30.10.2017 3 z 5

Knihu jsme četli na táboře po večerech (ve věku nějakých 12 - 13), vždy jednu kapitolu, dost nás bavila a nemohli jsme se dočkat dalšího dne.

Statista
14.06.2014 5 z 5

Naprosto super věc :)

Swatulkaa
26.03.2011 5 z 5

Líbila se mi celá série těchto autorových knih, jsou velmi dobrodružné plné zvratů a také napínavé až do poslední stránky. Kniha je velmi dobře napsaná, skvěle se čte, vřeli doporučuji čtenářům. Ani mi nevadí časté biblické fráze, které se v knize objevují.

Frank Peretti
americká, 1951