Tilly

Tilly https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42698/tilly-42698.jpg 5 17 8

Kathy a Dan Rossovi jsou jako kterýkoli jiný manželský pár. Nikdo by si nedokázal představit, jaká tajemství leží pohřbena v jejich duších, dokud Kathy nezaujme prosté jméno na malém náhrobku. Dojemná novela, původně napsaná jako rozhlasové drama, je příběh o lásce a Kristově odpuštění.

Literatura světová , Novely

Vydáno: , Dynamis

Tilly

Khalia
13.04.2022 5 z 5

Znáte to, když se vám do ruky čistou náhodou dostane něco, co prostě dostat máte? Stejné to bylo s touto tenoučkou knížkou, kterou mi jakási dobrá duše přibalila zdarma k mé objednávce. Tehdy jsem si procházela podobnou zkušeností jako žena v knížce a i přesto, že náš příběh je v mnoha směrech odlišný, byla to pro mě jedna z nejléčivějších knih, jakou jsem kdy otevřela.

Knišíl
07.06.2021 4 z 5

Zlé věci se tolerují, bohužel spíše z neznalosti ve spojení s nekritickým přijímáním společenského úzu dané doby. Jenže člověk je věc nepodléhající plně determinaci, ale jako svobodný se může rozhodnout. Peretti jako křesťanský spisovatel v této kratičké novele ukázal svůj um literární i lidský. Silný důraz na svědomí a odpuštění je jedním z největších důvodů, proč je mi ze všech náboženství právě učení Ježíše nejbližší.

Patricia20
04.01.2019

Docela mi v knize chybí pár vysvětlení.
Třeba proč byla Tilly po potratu popálená?
A taky proč si vlastně dítě nemohli nechat když už měli tři?
Dočetla jsem knihu asi před hodinou a pořád mi to vrtá hlavou...

darksterka43
17.12.2018 3 z 5

Hezká oddechovka

hanka0308
01.07.2017 5 z 5

Silný příběh v tenké knize, který vede k zamyšlení... Dlouho jsem na tento příběh musela myslet.

ThrisaManx
18.01.2016 4 z 5

Krátká a milá oddechová knížka, u které jsem uronila ne málo slz.

kacaabba
19.01.2013 5 z 5

Je člověk člověkem už od svého zpození? Nebo až když se narodí?

Christie
11.07.2011 5 z 5

Krátká knížka, taková letní odpolednovka. Ovšem délka tohoto příběhu vůbec nemá vliv na jeho hloubku. Mocná knížka. Nepochybuju o jeho pravdivosti. Bůh je úžasný. ♥

Frank Peretti
americká, 1951