Ďábel nosí černou

Ďábel nosí černou https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485919/bmid_dabel-nosi-cernou-O4S-485919.jpg 4 543 543

Od L. J. Shen, jedné z nejlépe prodávaných autorek USA Today, přichází romance o lásce, druhé šanci, ztrátě, hledání sama sebe i splynutí s tím pravým člověkem. Maddie Goldbloomová vymyslela plán, jak zajistit, aby bylo v jejím životě vše perfektní – od kariéry v módním průmyslu přes stylový byt v New Yorku až k jejímu příteli pediatrovi. Když jí do života vpadne její bývalý partner Chase Black s pobuřujícím požadavkem, Maddie okamžitě odmítne. On chce ale jen splnit poslední přání svého otce. Ačkoliv jí tento muž zlomil srdce, hrát jeho snoubenku by nemělo být tak složité, zvlášť když to znamená, že uvidí, jak se ten arogantní ďábel kroutí. Vyvolá to však sled událostí, které život Maddie doslova rozmetají – a když se zdi, které kolem sebe Chase postavil, zhroutí, oba dva jsou nuceni čelit realitě. Říká se, že si máte držet své nepřátele blízko. Ale co když je váš nepřítel zároveň muž, kterého milujete?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Devil Wears Black , 2021

hana1039
10.02.2022 4 z 5

No, jak vidím, tak jsou tady všichni nadšení, já jsem teda nadšená o stupínek míň, nebylo to špatné, ale chyběl mi tam pořádný,, náboj,,chvílemi takové neslané, nemastné, prostě to nebylo úplně ono, L. J. SHEN má na kontě o ten stupínek lepší knihy... jako oddechovka ideální...

evineckY
10.02.2022 5 z 5

Je to jedno nádherné, smutné, romantické klišé,
ale moc pěkně, mile a inteligentně napsané :-)
Děvčata, nikdy se nepodceňujte a chlap si Vás musí zasloužit, né obráceně !
Doporučuji.

Petronella.k
09.02.2022 5 z 5

Ooou, tak to byla pecka! Nikdy mě autorka nezklamala a u této knihy to nebylo jiné. Sarkasmem to přetékalo a nebyla věta, která by se do jejich příběhu nehodila. Maddie byla dokonalost sama, se svou úžasnou povahou byla schopna přebarvit černé srdce Chase. Trochu předvídatelný děj, mi ale vykouzlil úsměv na tváři a co si budem, nešla jsem spát, dokud nebyl konec, takže dneska jsem za zombie, ale nelituju toho. Samozřejmně ukápla i slza, což je u autorčiných knih zcela běžné. Ona to prostě umí, popsat charakteristiky postav tak, že je vidíte jasně před očima a dokud se nezmění, máte chuť jim vrazit vidle do hlavy. Nemůžu se dočkat dalších a dalších knih!

Ketfl
07.02.2022 5 z 5

Jak už jsem psala u jiných knih této autorky, vždycky mám trochu obavy, co mě čeká. Autorka totiž píše fakt skvěle, problémy mívám akorát s charaktery jejích postav, které jsou pro mě většinou fakt odporné a proto se mi její knihy někdy hůř čtou. :-D Tato kniha se mi ale opravdu líbila. Jako ano, trochu mi to možná přišlo, jako by to psal někdo jiný, ale asi celkově jsem po těch fantasy knihách nějakou takovou romanťárnu potřebovala, takže mi to pěkně sedlo. Jako ano, určitě existují lepší knihy, ale za mě pěkné! Rozhodně si nemůžu na nic stěžovat.

Ralemo
06.02.2022 5 z 5

Miluju knihy od této autorky a tato je top! Nádherně napsaný příběh s krásnou, romantickou zápletkou. Kniha nešla odložit, takže jsem ji přečetla na jeden zátah a stála za to. Hrozně se mi líbilo pošťuchování mezi Maddie a Chasem. Postavy mi padly ihned do noty. Mám ráda knihy, které jsou vyprávěny z pohledu obou hlavních hrdinů. Za mě hodně povedená kniha. :) doporučuji

keiko33
05.02.2022 4 z 5

Taká priemerná romantika. Prvá polovica bola super, tie ich doťahovačky. No postupne ako sa ich vzťah ukľudnil a začala sa riešiť blížiaca sa smrť pána Blacka už to zostalo v jednej rovine, dokonca sa to naťahovalo, kľudne mohla mať kniha o niekoľko strán menej a koniec bol strašne presladený. Príbeh celkom fajn, no nič čo by dlhodobo utkvelo v pamäti.

Ryorka
05.02.2022 4 z 5

Příjemná romantická jednohubka na období, kdy vás sejří všechno a všichni a vy potřebujete přepnout do módu růžovejch jednorožců a osudových lásek.

ElikaS
05.02.2022 5 z 5

L. J. Shen zbožňuji a patří k mým nejoblíbenějším autorkám. A tato knížka to zase potvrdila.

Ježiš, jak ona dokáže vykreslit tu atmosféru, kdy se hlavní hrdinové nenávidí, a přesto to mezi nimi neskutečně jiskří! To je úplně boží. Vždycky, a s touto knížkou tomu není jinak, mě knížka hned od prvních stran chytne a až do konce nepustí. Tuhle knížku jsem četla do dvou do rána, a prostě jsem si nemohla pomoct a nedokázala jsem ji odložit!

"A sebevědomí je jako dům. Stavíš ho cihlu po cihle. Každá cihla se zdá být sama o sobě nevýznamná, ale když po chvíli poodstoupíš, uvidíš, žes udělala veliký pokrok.

Počáteční hádky obou hlavních hrdinů byly dokonalé. Moc se mi líbila Maddie, která postupně objevovala svou sebeúctu a nezůstala Chaseovi nic dlužna.

"Jestli chceš někoho skutečně poznat, naštvi ho. Způsob, jakým reaguje, ti prozradí, kým je."

Chase byl na začátku vykreslen ... no jako ďábel ... a říkala jsem si, jak se dopravujeme k tomu, že ho budu mít ráda. Protože mi to celé přišlo neodpustitelné. Takhle ono to neodpustitelné bylo, ale i tak to nešlo jinak než si Chase zamilovat.

"Závist je jako prdění. Smrdí, děje se to nám všem, ale je lepší si to nechat uvnitř a pustit to jenom tehdy, když nás nikdo nemůže vidět ani slyšet. "

Rodina Chase byla taky fajn a příjemně knížku oživovala.

"Nestraň se světa. Něco tě zraní. Ty taky někoho zraníš, i když nebudeš chtít. Bolest je v životě nevyhnutelná. Stejně tak ale i radost. Užívej si každého dne."

Knížku můžu jen a jen chválit a už se těším na další knížku L. J. Shen.

Petriii
05.02.2022 3 z 5

Už jsem to tu určitě někdy psala,miluju Shen! Její knihy mě pokaždé dostanou na samé dno a zase zpět,vyvolávají ve mně tolik emocí.
A proto mě tahle knížka tak moc mrzí. Viděla jsem ji tam,byl tam znát její styl. Ale...
Trvalo mi 4 dny než jsem tenhle příběh přelouskala. Jindy jsem její knihy měla vstřebané během jednoho dne,nemohla se odtrhnout. Ale tady jsem se spíš přemlouvala abych to dočetla.
Hlavní hrdina byl na můj vkus od L. tak strašně slušný a milý. Mad mu říkala ďábel,ale tohle teda byl jen slabý odvárek. Zbytečně dlouhá kniha bez nějakého zajímavého děje. Škoda.
Doufám že Zlomený rytíř z Nové generace mi spraví chuť.

lusitta05
04.02.2022 3 z 5

Ale nebolo to zlé, takých ich je plno, pre mňa priemerná romantika.

nina3905
04.02.2022 5 z 5

Autorku L. J. Shen poznám a vždy sa teším na jej knižné počiny, ktoré si s radosťou prečítam. Príbeh Maddie a Chase je v porovnaní už s predloženými knihami tejto autorky trošku slabší, ale stojí za prečítanie. Pri čítaní budete mať úsmev na perách najmä pri hašterení hlavných hrdinov.

milst
04.02.2022 5 z 5

Bylo to krásné, přesně tohle jsem potřebovala :))

nici1726
04.02.2022 5 z 5

Další velmi dobrá kniha od L.J.Shen

zuzak82
03.02.2022 3 z 5

Pro mě jedna ze slabších knih od L.J,Shen. Oba hrdinové ani děj mě příliš neoslovili. Přišlo mi, že se autorka až moc snažila z Chase udělat "ďábla", až mi byl nesympatický a divila jsem se, že mu Maddie nezabouchla dveře před nosem (nebo lépe rovnou do nosu). Jeho chování bylo příšerné a jeho "polepšení" mě moc nepřesvědčilo, aby se mi líbil. A Maddie mi přišla taky divná a trochu inspirována Louisou z Než jsem tě poznala. Asi není náhoda, že ji Chase k této postavě i jednou přirovná. Jenže Louisa to je jiná liga, holka s dobrým srdcem, sebeúctou a hlavně měla v hlavě mnohem víc rozumu než Maddie.

Janápek621
03.02.2022 5 z 5

Autorka prostě umí. Stokrát omleté téma a přesto napsané tak, že jsem četla v každé volné chvíli. Hlavní hrdinové do sebe skvěle ryli. Většinu času ( kromě smutnější části ke konci) jsem měla úsměv na tváři. Úplně mi zvedla náladu. Možná to není její top kniha, ale přesto doporučuji.

Shanib
03.02.2022 4 z 5

Příběh je skvělý, ale L. J. Shen se svými jinými knihami nastavila příčku opravdu hodně vysoko a tohle na ni nedosáhlo. Nicméně bylo to milý, místy vtipný a prostřední atraktivní. Díky Maddie si už rok kupuju do kanceláře květiny a dělají mi velkou radost (knihu jsem četla už dřív v originále). Postavy mi ale bohužel nepřirostly k srdci tolik jako jiní spisovatelčiny hrdinové.
Jinak pro ty, kdo se nemůžou dočkat a čtou v angličtině, tak 16.2. vychází The Rake (závěrečný díl Boston Belles).

mysanda20
03.02.2022 2 z 5

Za mě kniha o ničem,četla jsem podobné a lepší.Ze začátku se nenávidí a postupem času vznikne veliká láska a epilog zase sladký