Ďábel nosí černou

Ďábel nosí černou https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485919/bmid_dabel-nosi-cernou-O4S-485919.jpg 4 543 543

Od L. J. Shen, jedné z nejlépe prodávaných autorek USA Today, přichází romance o lásce, druhé šanci, ztrátě, hledání sama sebe i splynutí s tím pravým člověkem. Maddie Goldbloomová vymyslela plán, jak zajistit, aby bylo v jejím životě vše perfektní – od kariéry v módním průmyslu přes stylový byt v New Yorku až k jejímu příteli pediatrovi. Když jí do života vpadne její bývalý partner Chase Black s pobuřujícím požadavkem, Maddie okamžitě odmítne. On chce ale jen splnit poslední přání svého otce. Ačkoliv jí tento muž zlomil srdce, hrát jeho snoubenku by nemělo být tak složité, zvlášť když to znamená, že uvidí, jak se ten arogantní ďábel kroutí. Vyvolá to však sled událostí, které život Maddie doslova rozmetají – a když se zdi, které kolem sebe Chase postavil, zhroutí, oba dva jsou nuceni čelit realitě. Říká se, že si máte držet své nepřátele blízko. Ale co když je váš nepřítel zároveň muž, kterého milujete?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Devil Wears Black , 2021

tynavodanova
25.02.2023 5 z 5

Kniha byla skvělá!

Janulkaxxx
26.01.2023 5 z 5

Mam rada L.J.Shen a jeji bezcitne chlapy kteri nakonec propadnou ani nevi jak. Tahle kniha me bavila. Dobry pribeh, dobre se cte.

alzbeta2843
08.11.2022 5 z 5

Pomaly, ale iste si budujem závislosť na tejto autorke. Páčí sa mi ako vykresľuje hato to love vzťah. Tu bol Chase teda len namyslený macho samec, ale i tak sa mi páčila jeho postava. Maddie mi bolo chvíľami ľúto, že ju každý využíval pre jej dobrotu, ale ako sama povedala: “Vďaka, tomu lepšie spím.” V tejto knihe sa mi páčila tématika kvetín a smrti, teda zmierenia s odchodom blízkeho človeka. Je to vždy smutné.

Anička.pa
27.10.2022 4 z 5

Hledala jsem nějakou oddechovou knihu a to taky tato kniha splnila. Zpočátku se mi kniha velmi líbila, místy úsměvná. Konec už byl na mě přílíš zdlouhavý a předvídatelný.

Petra-1
09.09.2022 4 z 5

Mám takové smíšené pocity,i když ty mám u všech knih, které autorka píše. Její knihy je potřeba číst v časových odstupech. Její stereotyp je skoro jasný Arogantní chlap s velkým A a muchy snězte si mě žena.
Příběh byl fajn, chvilku jsem se zasmála, chvilkama zasmutnila.
Chase typický hovádko, ale Maddie mě přišla až moc ukňouraná. Kdo, sakra, fňuká, když dostane diamantové náušnice místo vyhřívané podušky. No, taaak, trochu reality.

jeny-v
02.09.2022 3 z 5

I když si občas ráda přečtu i „lehkou“ dobře napsanou literaturu s plnohodnotným dějem, tentokrát výběr nesplnil účel. Příběh dvou hlavních protagonistů mi přišel jako „pocukrovaná kobliha“ mezi dvěma rakovinami – promiňte. Dočetla jsem, ale na osudy Mučednice Maddie i démonického Chase brzy zapomenu, asi proto, jak napsala sama spisovatelka: „ Tahle kniha je výsledkem píle mnoha báječných žen….“. Jednoduché postavy Juliana, Amber, Niny a Ethana mě svým jednáním a myšlením iritovaly, snad jen drahocenné dopisy od maminky Iris měly tu nefalšovanou laskavost.

johana3160
28.08.2022 4 z 5

Trochu pritazene za vlasy. Myslim ze jsem cetla lepsi s timto nametem falesne snoubenky/manzelky… alr melo to vtip i jiskru.

knihomolkaJani
26.08.2022 3 z 5

Z této knihy mám dost smíšené pocity. Příběh je místy zajímavý a rychle ubíhá a potom jsou tu pasáže, které se vše snaží jen zbytečně uměle natahovat. U hlavních postav jsem si "Mučednici Maddie" zamilovala, jen mě štvalo, že se sebou nechala až moc zametat.. K mužské hlavní postavě jsem se musela postupně propracovat (už dlouho se mi nestalo, že by mi hlavní postava tak moc nesedla). Velmi mi vadilo jeho chování.. Začala jsem ho tolerovat až někdy za polovinou a nakonec ho možná i pochopila, ale jeho chování je neodpustitelné, i přestože to měl těžké. Jako celek ale knihu hodnotím pozitivně, najdete zde sympatické prostředí a některé milé vedlejší postavy. 3,5⭐

KláraH.
21.08.2022 4 z 5

Sarkastické, syrové, dobré. Bavilo!

B.Garden
05.08.2022 4 z 5

Říkala jsem si, že kniha nebude to pravé pro mě, serie od autorky mě nenadchli. Jak sem se spletla. Chase je arogantni, ale má dobré srdce a udělá vše pro svou rodinou. Maddie je dobrota sama co mysli jen na blaho ostatních a zapomíná na sebe. Dialogy mezi hlavnimi postavami jsou vtipne napsané. Nejvic jsem se pobavila,kdyz Meddi chtela, aby Chase žárlil a on od začátku věděl že ten dotyčný je gay a dělal si z Maddi srandu. Ze začátku jsem si říkala kvuli jaké prkotine Chase Maddi vyhledal, ale na konci je vše vysvětlené a dává to smysl.

Silvisek
30.07.2022 5 z 5

Uzasna kniha. S dopisu se mi chtelo plakat. Ale krasne vse napsany. Moc se mi kniha libila

Siwan
27.06.2022 5 z 5

Tahle kniha nepatří do žádné série a skoro je to škoda. Docela by se mi líbil příběh některých vedlejších postav...myslím, že Layla by byla fakt vtipná. Jinak za mě nejpříjemnější hlavní postavy zatím od Shen vůbec. Byly takové uvěřitelnější, nechovali se tolik brutálně sebedestruktivně, takže to byla příjemná změna.
Moc krásný příběh, rozhodně stojí za přečtení.

georginaa
29.05.2022 4 z 5

Ač knihy od této spisovatelky mám moc ráda, musela jsem dát o jednu hvězdičku méně. To proto, že začátek byl nezáživný, plno detailů kolem a těžko jsem se prokousávala, než to začalo mít nějaký děj k lepšímu pochopení. Nicméně po sté stránce jsem se už začala více bavit a musím tedy zhodnotit, že mě to pak vtáhlo do děje a docela se mi to začalo líbit. Zcela jsem chápala smutek ke konci knihy, ukáplo i pár slziček a to z toho důvodu, že jsem před dvěma měsíci přišla též o přítele. Tak to mě dostalo asi ze všeho nejvíc.

adela2230
15.05.2022 4 z 5

Ze začátku jsem se do příběhu nemohla začíst, ale po té, co příběh nabral spád se nedalo odtrhnout. V některých částech mi jednání hlavní ženské postavy přišlo otravné. Ale v konečném výsledku se to dalo překousnout.

wielka
09.05.2022 4 z 5

Velmi pekny pribeh a napriek svojim mucham sympaticke postavy. Tieto autorkine samostatne romany sa mi tusim pacia viac ako tie zo serie.

suzanne1997
07.05.2022 5 z 5

Skvělá kniha, která chytne a nepustí. Chase a Mad se k sobě skvělé hodí a ostatní charaktery dej krásně doplňují. Do téhle knihy se čtenář prostě musí zamilovat. Stejně tak jako do prostředí, zápletky, jejich skvělých zpráv, které byly k popukání, i úžasného konce, který stoprocentně potěšil mou romantickou duši. Zápletka graduje a všechny části knihy na sebe dobře navazují. Přesto má tenhle příběh jednu velkou chybu. Je příliš krátký! Rozhodně bych si ráda přečetla další díl, nevadilo by mi, ani kdyby se z toho stal seriál na pokračování. Autorka prostě ví, jak to udělat, aby se čtenář stal součástí děje a nechtěl se ho vzdát a odejít.

KnihoholkazOv
03.05.2022 5 z 5

Chase má člověk chuť nakopat do zadku, ale dlouho jsem se u knížky tak nepobavila a zároveň neukápla slza. L. J. to prostě umí!

Lofda
26.04.2022 4 z 5

Výborně! Tohle byl přesně ten typ oddechu, který jsem teď od knihy potřebovala. Na začátku mi to všechno nedávalo úplně smysl, protože takového pitomce aby jeden pohledal.. Ale čím víc se příběh rozjížděl, tím víc jsem se bavila, ten sarkasmus byl skvělý! Odpustím autorce i pár těch klišé, celkově mě to bavilo, moc.

ivetapl
25.04.2022 4 z 5

Přiznávám. Ze začátku jsem chtěla Chase nakopat do zadku, pak mu tam strčit násadu a někam ho poslat. Na místě Mad bych to udělala.
Ovšem... Boží, boží.
Je to něco jiného než Hříšníci. Ale tím že to je jiným stylem psaný, tak to vůbec není blbé. Je to sice delší příběh, ale nudit se nebudete.
Jsou tam postavy, které bych pohřbila zaživa. Julian a Amber. To jsou tak zlí lidi! A ani nakonci jsem Julianovi při omluvách neuvěřila.

Mad je strašně hodná. Nechá se dokonce šikanovat od stážistky, jen aby si nemusela stěžovat. Má skvělou kamarádku a hrozný vkus na muže. Protože Ethan nebo Chase? Chase hajzl a Ethan hrozně nudný doktor. Ale jasný, fandila jsem Chasovi. V knize jsou samozřejmě ,, postelové" scény. A opět povedené.
Trošku mě mrzí příběh, kvůli kterému předstírají zasnoubení. Ale sedí to k tomu skvěle.
Konec je opět lehce sladký, ale to já můžu. Takže pokud ještě odoláváte, tak to neoddalujte a objednávejte. Tahle autorka vás nezklame. ️‍️️

Riccione
22.04.2022 1 z 5

Od autorky jsem jeste nic necetla. Knihu jsem ani nedocetla. Od začátku me to nebavilo, hlavni hrdinka mi prisla naivni a trapna stejne jako dialogy s "prisernym" Chasem. Trochu to zlepsila cast z jeho pohledu, ale ani tak me dej ani trochu neprekvapoval.