Ďábel nosí černou

Ďábel nosí černou https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485919/bmid_dabel-nosi-cernou-O4S-485919.jpg 4 543 543

Od L. J. Shen, jedné z nejlépe prodávaných autorek USA Today, přichází romance o lásce, druhé šanci, ztrátě, hledání sama sebe i splynutí s tím pravým člověkem. Maddie Goldbloomová vymyslela plán, jak zajistit, aby bylo v jejím životě vše perfektní – od kariéry v módním průmyslu přes stylový byt v New Yorku až k jejímu příteli pediatrovi. Když jí do života vpadne její bývalý partner Chase Black s pobuřujícím požadavkem, Maddie okamžitě odmítne. On chce ale jen splnit poslední přání svého otce. Ačkoliv jí tento muž zlomil srdce, hrát jeho snoubenku by nemělo být tak složité, zvlášť když to znamená, že uvidí, jak se ten arogantní ďábel kroutí. Vyvolá to však sled událostí, které život Maddie doslova rozmetají – a když se zdi, které kolem sebe Chase postavil, zhroutí, oba dva jsou nuceni čelit realitě. Říká se, že si máte držet své nepřátele blízko. Ale co když je váš nepřítel zároveň muž, kterého milujete?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Devil Wears Black , 2021

narisa
22.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak přečtena zatím poslední přeložená kniha od Shen. A byla úžasná. Z těch samostatných, co nepatří do žádné série, se mi tato líbí nejvíce. Chase nebyl zase až takový špatňák. Miloval svou rodinu. Nepil ve velkém alkohol, nebral drogy ani nekouřil. A ani nijak významně nestřídal ženy. Změnou tady bylo, že hlavní hrdinové se znají již nějaký ten čas a půl roku spolu chodili. Ukončil to Chase, protože má strach se na nějakou ženu vázat kvůli své minulosti. Spíše donutil Maddie, aby jejich vztah ukončila. Chase mě opravdu bavil, zvláště zpočátku jeho postřehy o Maddie a jeho představy sexu s ní.
Chase Maddie vyhledá, když zjistí, že jeho otec umírá. Ale to není jediný důvod. Sám sobě nepřipouští, že vlastně Maddie miluje celou dobu.
No, Maddie se také v první části jejich vztahu přetvařovala, a tak teď potřebují začít s čistým štítem.
Byla to paráda, jen mi tam vadil jistý pediatr.
Velice procítěný, milý a romantický příběh.
Rozhodně ho všem doporučuji, byla to krása.

ZHrdinka
21.04.2022 5 z 5

Shen ma celkove navykovy knizky. Bavi me moc.

Dizzy3
14.04.2022 5 z 5

Dokonalé. Další top kniha od této autorky. Četlo se to samo, bylo to svižné, výměny názoru mezi hlavními hrdiny opravdu vtipné, což už mi přijde jako takové poznávací znamení autorky :) předvídatelné ano, ale stejně jste k uvytržení z toho jak to asi dopadne :)

Kubikuli
12.04.2022 4 z 5

No nevím, první polovina knížky je taková rozpačitá, krkolomná, divná nebo nevím, jak to vlastně nazvat.. komentáře tady mě celkem navnadily, ale úplně takový boom to nebyl. Druhá půlka už je lepší, ale že bych se u toho lámala smíchy, to rozhodně ne :) Za mě jsou hezčí knížky :)

Knihy_nad_zlato
09.04.2022 3 z 5

Tohle je jedna velká nálož smíchu. Fakt. Jedna z nejvtipnějších knížek, co jsem kdy četla.
Ale má to své „ale“. Ty postavy? Hlavní hrdinka je úplně vymletá. Hlavně na začátku teda, pak se aspoň trochu vzpamatovala. Hlavní hrdina je na začátku hajz a u konce je stejně blbej jako jeho láska. Cením, že postavy mají nějakej vývoj, jenom se teda nedá říct, že k lepšímu.
Aspoň ten vývoj jejich vztahu byl dobrej. Sice taky trochu na hlavu, ale i tak dobrý.
Asi si nevybavím knížku, která by končila tak klišoidně. Fakt. Ale opět, aspoň to bylo dost vtipný.
Je možný, že k tomu už nemám víc co říct? Jo asi fakt jo. Tuhle knížku plně charakterizuje výbornej humor a pitomý postavy.

Blanka29
04.04.2022 5 z 5

Tato kniha mi pripominala tolik jinych, ale nemela chybu :) To spickovani, dvousmysly atd. proste bomba....Tez by autorka napsala i knihu o Layle a Grantovi.....

V.Marie
04.04.2022 5 z 5

Super! Autorka je sázka na jistotu, nic jiného bych vlastně ani nečekala. Doporučuji!

genikuxik
03.04.2022 5 z 5

Jako tak tohle byla nejpovedenější kniha, kterou jsem četla za poslední tři roky!! Skvělý, vtipný děj, který svižně ubíhal. Ze začátku jsem myslela, že Chase bude jiný charakter, ale jakmile začala autorka psát i z jeho pohledu, svět knih byl zase v pořádku :D. Kdyby bylo možné, tak bych dala i 10 *, určitě si knihu přečtu znovu.

maafa
28.03.2022 5 z 5

Další z příběhů, který jsem "zhltla" v rámci prokrastinace:). Jestli to se mnou půjde takhle dál, skončí to se mnou bledě:).
NIcméně jsem moc ráda za tuhle jinou verzi L.J. Shen, méně tragickou, méně sladkobolnou, kde vtip a sarkasmus převažuje nad dramaty.
A i když se tam objevuje téma smrti, se kterým mám bohužel také zkušenost, a v podobném věku, je to tady podáno tak, že se z toho člověk nesesype.
Takže milá L.J. Shen, klidně piš, budu se zas těšit, i na drsnější příběh, i na takový jemnější, jako byl tento. A slibuju, že už se žádné beletrie nedotknu, dokud nedodělám resty:)...tedy budu se snažit:)...

havrmoni
24.03.2022 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo hodně. Možná nejlepší co jsem od této autorky četla.

moma08
20.03.2022 4 z 5

Bylo to fajn čtení, které čtenář přelouská během jednoho až max. dvou dnů.
Děj plyne a mezi hlavními postavami to jiskří, a ačkoliv je příběh málo reálný, tak to nevadí.
Takhle autorka umí psát a ví co může čtenářům ve svých knihách nabídnout.

ciaram
20.03.2022 5 z 5

L.J. Shen umí psát. Bavilo mě to od začátku do konce, až jsem to zhltla za jeden den. Dialogy pěkně kousavé, Chaseův motiv byl trošku přitažený za vlasy. Moc se mi ale líbila Maddiina změna. Uvědomovala si, že zpočátku, aby se Chaseovi zalíbila, nebyla sama sebou, tak jak jim to vůbec mohlo vyjít? Opravdu bude spoiler, když napíšu, že jim to vyšlo? :) Takže zasloužených pět hvězd v rámci žánru.

Jita160
13.03.2022 4 z 5

Příjemné čtení na víkend v téhle šílené době.
Příběh čtivý jak to autorka umí a sarkasmus, který tu převládal byl velmi osvěžující a zábavný.
Oba dva hrdinové,kteří byli tak odlišní jsi nakonec našli cestou k sobě samému.
Chase byl hrozný mizera ,ale se srdcem na správným místě a k tomu mu musela dopomoct Maddie a láska ,kterou k ní našel.

Jenny46
13.03.2022 5 z 5

Nechápu proč mám přečtenou teprve první knihu od autorky musím napravit.....
Super atmosféra, vtipné opravdu kniha mi sedla od první stránky až do poslední, i když příběh předvídatelný...
Víkendové odreagování .o)

Zuzana215
11.03.2022

Miluji knihy od L.J.Shen, protože jsou jiné.Jsou plné bolesti a utrpení. Tahle byla otřesná...nudila mě a nepobavil mě ani již zmíněný sarkasmus..A TEN JÁ UMÍM OCENIT. Pro mě jako, pro skalopevnou fanynku to bylo nepoživatelné. ..VRAŤ SE PROSÍM KE SVÉMU STYLU :)!!

Kudík
10.03.2022 4 z 5

Opět bezva čtení, i když něco mírně jiného, než třeba (pro mě každopádně lepší) autorčina kniha "Hra s ohněm". Maddie byla tak mile sarkastická a vtipná, ale přišlo mi, že na ní její přezdívka "Mučednice Maddie" prostě neseděla, protože když je někdo na ostatní hodný, nedefinuje to přímo mučednictví, jen to chce do svého slovníku zařadit slůvko NE a dostát mu. Oproti tomu Chase... no já osobně bych ho na začátku přes práh nepustila. Prostě ne. :) Autorka se na takové macho/bad boy specializuje, ale trošku mě mrzí, co s nimi dělá na konci.

MichaelaJan
09.03.2022 5 z 5

Tohle miluju! Sarkasmus v knize byl podle meho vzkaz, to já zbožňuji. To jak Chase přicházel postupně na to, že vlastně Maddie totálně propadl je úžasný ! Konec byl trošku klišé, ale jinak jako celek moc povedené. Docela jsem se u čtení nasmála. Rozhodně doporučuji ️

Evitsa
08.03.2022 5 z 5

Kniha je fakt vtipná a od všeho tam byl kousek.
Ze začátku jsem byla dost naštvaná a chvíli jsem to chtěla odložit ne z důvodu, že by kniha nebyla čtivá, ale z důvodu chyb co tam udělala překladatelka.fakt děsný
Závěr u porodu mě fakt pobavil
Vřele doporučuji
Obálka je hezká, ale asi víc by se mi tam líbil obrázek svatebních šatů SŠS a nebo jeho v celém černém....

Raislin
08.03.2022 5 z 5

Parádní oddechovka! Mnoho sarkasmu. Mám ráda tyto knihy. Za mě dobrá volba.

Zomy
05.03.2022 5 z 5

Je zvláštní, že v momentě, kdy jsem autorku pro sebe už odepsala - na mě jsou některé její příběhy příliš drsné - jsem dostala chuť přečíst si tuto její knížku. A ta je dokonalá!

Série Hříšníci (a obzvlášť Nová generace) je někdy až moc vyhraněná, zlí hoši jsou až moc zlí, zápletky jsou příliš drastické. Tak jsem se rozhodla, že už se nebudu trápit a nebudu číst něco, co mi nedělá dobře, u čeho se bojím, jak to bude pokračovat.

Skálopevné fanynky L. J. Shen by u knížky Ďábel nosí černou mohly být zklamané, možná i znuděné. Je tu rozhodně méně nerváku a intrik, než jak jsme u ní zvyklé. Já jsem ovšem nadšená. Pořád tu jsou poznávací znaky autorky - text je extrémně čtivý, dynamický, svižný a nutí vás stále pokračovat, dokud příběh neskončí. Ale tady je i něco navíc - skvělý humor!

Chase vůbec není bad boy, ale úplně parádní mužný hrdina, který o sobě pouze neví, že je akorát zmatený ohledně svých citů (jako každý chlap, ne? :-) )

Ještě děkuji za skvělou obálku, na které konečně není žádný polonahý rádoby sexy frajírek.