Čarodějky z East Endu

Čarodějky z East Endu https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127560/bmid_carodejky-z-east-endu-KaE-127560.jpg 4 97 24

Čarodějky z East Endu série

Zakázaná magie V North Hamptonu, městečku v nejvýchodnějším výběžku Long Islandu, žijí tři ženy Beauchampovy – matka Joanna s dcerami Freyou a Ingrid. Zdá se, že tohle malebné městečko, věčně zahalené v mlžném oparu, uvízlo v čase, a všechny tři ženy zde žijí zdánlivě poklidným, jednotvárným životem. Všechny tři ale ukrývají velké tajemství. Jsou to mocné čarodějky, které však mají zakázáno své magické schopnosti využívat. Přestože je magie, kterou používají, dobře míněná a neškodná, začnou se v městečku dít nevysvětlitelné, zlé věci.... celý text

Horory Fantasy
Vydáno: , BB art

Witches of the East End , 2011

janey88
15.09.2013 4 z 5

Mně se kniha líbila. Měla spád a děj byl zajímavý. Rozhodně si přečtu i další díl.

minimonisek
13.03.2013 2 z 5

Ze začátku mi přišlo, že autorka popisuje takový všední život, nic moc se tem nedělo, ani postavy nejsou moc dobře popsané. Kniha se četla celkem rychle, pak když mě to začalo docela bavit, tak jsem zase byla zklamaná z toho konce - vše se vyřešilo na pár stránkách. Myslím, že si tuhle knihu už víckrát nepřečtu.

Omy
16.02.2013 odpad!

Začátek (asi do 230. stránky) se opravdu táhl snad donekonečna. Pak se to najednou zvrtlo a všechno se vyřešilo v 10 stránkách. Upřímně řečeno, nevím, co si mám o téhle knížce myslet.. O čem to vlastně bylo?

Cat-Ance
09.12.2012 1 z 5

Zezačátku se mi to zdálo o ničem.Rozjelo se to až ke konci.