500 nejlepších receptů lidové medicíny

500 nejlepších receptů lidové medicíny https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45357/nejlepsich-receptu-lidove-mediciny-45357.jpg 4 12 12

Filomena1961
30.12.2022 5 z 5

Nádherná vazba, která upoutá pozornost. Jedná se o recepty lidové medicíny, které jsou zaměřeny na oblasti trávení, léčbu cukrovky, pohybové ústrojí, ledviny a močové cesty, trápení s revmatismem, kožní nemoci a rány, srdce a krevní oběh, nervy, nádorová onemocnění, bolesti uší , nosu a krku. Kniha nabitá informacemi a opatřená množstvím fotografii daných bylin. Nabízí podpůrnou a preventivní léčbu. Recepty jsou účinné. Kniha se stala součástí mých knih a receptů v kuchyni.

Atanone
27.07.2019 5 z 5

Graficky parádní, přehledná a nabušená informacemi. I když základní domácí lékárnu mám na okně, nebo mezi kořením, vždy je dobré rozšířit si obzory

manka71
21.06.2019

Kniha je naprosto shodná s knihou Bylinkový receptar. Stejný text, stejne fotky. Vydáno pod různými názvy.

Herby77
21.07.2014

Výborná kniha,spousta receptů na čaje obklady tinktury sirupy,vše jednoduché recepty,bylinky dobře popsané jejich využití kdy se můžou a kdy nesmí užívat,v knize jsou i méně známé a používané byliny takže se určitě dozvíte něco nového a zajímavého.

Renik
13.07.2013 5 z 5

Je to dost dobrá kniha o bylinkách. Rozsáhlý herbář a hodně receptů na všelijaké nemoci a neduhy. Je tu jak je v názvu 500 receptů a většina z nich jednoduchých a účinných.