Zdravý život s babiččinými bylinkami přehled

Zdravý život s babiččinými bylinkami https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99992/zdravy-zivot-s-babic.jpg 4 27 27

Kdo chce žít zdravěji, ten se bez orientace v bylinkách a správné zacházení s nimi a užívání jejich dobrých látek, neobejde. A tato kniha rozhodně usnadní vstup do říše bylinek.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zdravý život s babiččinými bylinkami. Přihlašte se a napište ho.

Česneksmedem
24.10.2021 5 z 5

Toto je jedna z těch knih, která se nečte, ale studuje. Pokud ji půjčíte zvídavému dítěti, počítejte s tím, že příjde a zeptá se: „Maminko (tatínku) co je to Jupiterův žalud?“. Napovím, že jde o ořešák královský.
Jinak musím pochválit, že se do knihy dostal i česnek, cibule, zelí a červená řepa. Knihu bych doporučil zakoupit a studovat, a to opakovaně.

mimikova
04.03.2019 5 z 5

Krásná kniha, výborně napsaná.

SisaK
03.07.2018

Nádherná knížka s přiléhavým titulem. Vždy se k ní vracím, pokud chci něco vědět o bylinkách.Skoro umělecké dílo s krásnými fotografiemi a vyčerpávajícím popisem bylinek a hlavně na konci každé stránky jsou osvědčené recepty na směsi, masti, odvary, tinktury a další.Stále ještě rostou na našich loukách, proto se můžeme pustit do sběru podle této knihy ihned.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zdravý život s babiččinými bylinkami v seznamech

v dalších seznamech2x