500 nejlepších receptů lidové medicíny

500 nejlepších receptů lidové medicíny https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45357/nejlepsich-receptu-lidove-mediciny-45357.jpg 4 12 5

Filomena1961
Filomena1961
30.12.2022 5 z 5

Nádherná vazba, která upoutá pozornost. Jedná se o recepty lidové medicíny, které jsou zaměřeny na oblasti trávení, léčbu cukrovky, pohybové ústrojí, ledviny a močové cesty, trápení s revmatismem, kožní nemoci a rány, srdce a krevní oběh, nervy, nádorová onemocnění, bolesti uší , nosu a krku. Kniha nabitá informacemi a opatřená množstvím fotografii daných bylin. Nabízí podpůrnou a preventivní léčbu. Recepty jsou účinné. Kniha se stala součástí mých knih a receptů v kuchyni.

Atanone
Atanone
27.07.2019 5 z 5

Graficky parádní, přehledná a nabušená informacemi. I když základní domácí lékárnu mám na okně, nebo mezi kořením, vždy je dobré rozšířit si obzory

manka71
manka71
21.06.2019

Kniha je naprosto shodná s knihou Bylinkový receptar. Stejný text, stejne fotky. Vydáno pod různými názvy.

Herby77
Herby77
21.07.2014

Výborná kniha,spousta receptů na čaje obklady tinktury sirupy,vše jednoduché recepty,bylinky dobře popsané jejich využití kdy se můžou a kdy nesmí užívat,v knize jsou i méně známé a používané byliny takže se určitě dozvíte něco nového a zajímavého.

Renik
Renik
13.07.2013 5 z 5

Je to dost dobrá kniha o bylinkách. Rozsáhlý herbář a hodně receptů na všelijaké nemoci a neduhy. Je tu jak je v názvu 500 receptů a většina z nich jednoduchých a účinných.

bylinky léčivé rostliny alternativní medicína

Dionýz Dugas
slovenská, 1941