Vysnívaná láska přehled

Vysnívaná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162736/bmid_vysnivana-laska-J26-162736.jpg 4 26 26

Jazz Age série

Annabel Lee Donovanová, ktorá sa s otcom ustavične sťahuje z miesta na miesto, si najväčšmi zo všetkého želá usadiť sa a žiť pokojným životom. Keď však zakotvia v dome na samote, situácia sa dramaticky vyostrí a Annabeline sny sa trieštia na márne kúsky...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

High on a Hill , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vysnívaná láska. Přihlašte se a napište ho.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Sice nemám ráda pašeráky jakéhokoliv druhu, ale nakonec jsem se do knížky pustila, Jsem ráda, že jsem se do ní pustila a dočetla. Nic prostě není černé a nic není bílé, prostě jako v životě všeobecně.

mac.martina
26.06.2015 5 z 5

Moc hezka knizka, hezky se mi cetla. Rychle jsem se do ni zacetla a precetla ji skoro na jeden dech. Jsem rada ze jsem dozvedela jak to dopadlo s rodinou Johnsonových a jejich pribuzných. Doporucuju :-)

zuzepka
02.11.2014 3 z 5

Dobře čtivá kniha žánru pro ženy.Příběh z období americké prohibice měla rychlý děj.Na 20 léta minulého století místy až moc,ale proč ne.U typu těchto knih o tom moc nepřemýšlím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vysnívaná láska v seznamech

v Právě čtených1x