Ve vyšších kruzích přehled

Ve vyšších kruzích https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183585/bmid_vrazdy-na-sandhamnu-ve-vyssich-kruz-NZh-183585.jpg 4 62 62

Vraždy na Sandhamnu série

Druhý díl série kriminálních románů Vraždy na Sandhamnu o kriminálním inspektorovi Thomasi Andreassonovi a právničce Noře Lindeové. Na Sandhamnu se ozve výstřel ze startovní pistole. První překročí startovní čáru velká plachetnice Swan, ale nečekaně zpomalí a změní směr. Někdo zastřelil kapitána, přímo na otevřeném moři. Ukáže se, že obětí je Oskar Juliander, výborný jachtař a místopředseda Švédské královské jachtařské společnosti, známý a úspěšný advokát. Thomas Andreasson a jeho policejní kolegové začínají mapovat Julianderův život. Vyšetřování je zavede mezi smetánku, do prostředí plného lží, tajností a intrik. Navíc je zavražděn další člen vedení jachtařské společnosti....... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Víkend

I den innersta kretsen , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve vyšších kruzích. Přihlašte se a napište ho.

etell
17.06.2023 5 z 5

Teším sa na ďalšiu časť :)

desert.fox
03.02.2023 5 z 5

Velmi pěkně se čte. Občas je vyprávění na pomezí společenského románu.

Awča
09.03.2022 5 z 5

Četla jsem hned po prvním díle a jsem ráda, knihy celkem navazují, alespoň co se soukromí
Nory a Thomase týče.
Prostředí jachtařských závodů je velmi atraktivní, začátek knihy je výborný. Láska Švédů k lodím je fascinující. Trochu moc postav, ale časem si čtenář zvykne, kniha se četla dobře, pachatele jsem kupodivu odhalila, motiv byl celkem pochopitelný, nic přehnaně vykonstruovaného.
Vzhůru na další díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ve vyšších kruzích v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x