Tiché vody přehled

Tiché vody https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164920/bmid_vrazdy-na-sandhamnu-tiche-vody-S0k-164920.jpg 4 101 101

Vraždy na Sandhamnu série

PRVNÍ KNIHA ZE SÉRIE DETEKTIVEK ZE ŠVÉDSKÉHO SANDHAMNU O KRIMINÁLNÍM INSPEKTOROVI THOMASI ANDREASSONOVI A PRÁVNIČCE NOŘE LINDEOVÉ Je horké červencové ráno na Sandhamnu. Na západní straně ostrova vyplaví moře na pláž mužské tělo zamotané do rybářské sítě. O týden později najdou nedaleko odsud brutálně zavražděnou ženu a případu se ujme Thomas Andreasson z policie v Nacka. Téměř žádné stopy neexistují. Co mrtvé spojovalo se Sandhamnem? Jaká tajemství ostrov ukrývá? Thomase trápí ztráta novorozené dcery a rozpad manželství, ale přesto se vrhne do vyšetřování. Nečekaně se mu dostává pomoci od kamarádky z dětství, Nory Lindeové, která v létě na ostrově bydlí. Vrah je na svobodě a ruší letní idylu, tlak na policisty neustále roste. Musí rychle najít pachatele, než přijde nazmar další život...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Víkend

I de lugnaste vatten , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tiché vody. Přihlašte se a napište ho.

Dorotka201
07.10.2023 5 z 5

Nebylo to špatné

berila
28.08.2023 3 z 5

První kniha od této autorky, zároveň první ze série. Je to taková klasická detektivka. Když vidím hodnocení, tak tento díl je nejslabší a přesto se mi líbil. Určitě vyzkouším i další díly.

etell
24.03.2023 4 z 5

Čudovala som sa, že tak zvláštne skončila kniha a teraz čítam, že to je séria. Tak to dopadne, ak sa náhodou dostanete ku knihe. Ale som rada, že som ju čítala. Postavy boli veľmi sympatické, uveriteľné. S Thomasom som si zaplakala nad jeho osudom a Noru úplne chápem, ako sa v nej bije rola matky a budovanie kariéry. Detektívna zápletka bola slabšia, u mňa sa to nechytalo na príbehy od Yrsi Sigurdardóttir. Ale štýl písania spisovateľky i celkové prostredie príbehu sú veľmi dobré. Knihu som si vychutnala a autorke som všetko uverila. Teším sa na ďalšie časti a ďakujem náhode, že som sa dostala ku tomuto príbehu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tiché vody v seznamech

v dalších seznamech3x