To sladké tajemství života a jiné povídky přehled

To sladké tajemství života a jiné povídky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2592/mid_to-sladke-tajemstvi-zivota-a-jine-p-L63-2592.jpg 4 78 78

Tyto Dahlovy povídky z anglického venkova původně vycházely ve čtyřicátých letech 20. století časopisecky. Mezi svéráznými obyvateli jedné vesnice najdeme věčně podnapilého hlídače dětského hřiště, kterému nikdo neřekne jinak než Starej Jimmy, podnikavé pumpaře Gordona a Clauda nebo farmáře Rumminse, objevitele originální metody páření dobytka. K dalším užitečným poznatkům, které čtenář z knihy získá, patří i netradiční metoda lovu bažantů či tipy a triky na to, jak vyhrát chrtí dostihy.... celý text

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Volvox Globator

Ah, Sweet Mystery of Life , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize To sladké tajemství života a jiné povídky. Přihlašte se a napište ho.

fes
13.04.2023 4 z 5

Ve všech sedmi povídkách vystupují dvě stejné ústřední postavy, ale jinak jde opět o zcela samostatné příběhy, které rozvíjejí charaktery obou "hrdinů", a jako u Dahla obvykle dojdou překvapivých konců. Zvláště u té poslední se na konci nevydržíte "neposmát" ;)

Gabriela_K
23.01.2023 5 z 5

Od knihy jsem vůbec nic neočekávala a o to víc jsem byla potěšená. Ty povídky mě opravdu chytly, byly zábavné a překvapující. Za mě k doporučení.

willy9203
24.11.2020 5 z 5

Jestli těmto povídkám něco nechybí, je to moment překvapení. A to je dělá dokonalými. Moc doporučuji, pokud vám nevadí humor o něco tmavší.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha To sladké tajemství života a jiné povídky v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x