Můj strýček Oswald přehled

Můj strýček Oswald https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2603/bmid_muj-strycek-oswald-659e752737402.jpg 4 286 286

Kniha předního britského humoristy přináší příběhy strýčka Oswalda. Strýček Oswald je největší darebák a smilník, objevil nejmocnější afrodiziakum a metodu rychlého zmrazení spermatu a s pomocí oslňující Yasmin Howcomely a vědeckého know-how profesora Woresleye, předjímá koncept spermabanky a na tento projekt vyzískává štědré dary od korunovaných hlav, ale také Jamese Joyce či Henryho Forda. Strýček Oswald tak vytváří nezapomenutelnou postavu, jejíž osudy se rozvíjejí v celé řadě komických situací.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Volvox Globator

My Uncle Oswald , 1979

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Můj strýček Oswald. Přihlašte se a napište ho.

Česneksmedem
20.10.2023 5 z 5

„Pít Romanée Conti je jako mít
současně orgasmus v ústech i v nose.“
Citát z knihy

Tak tenhle zážitek si můžete dopřát i dnes. Stačí vám k tomu docela málo – 29 997,96 Kč s DPH (ročník 2004). Pro ještě silnější zážitek je ale k dispozici i ročník 1964 za lidových 519 997,50 Kč s DPH.
Jak už napovídá dosud napsané, je tato kniha hodně o víně, sexu a financích. Díky jejímu přečtení jsem se teprve dozvěděl, jak jsou při vydělávání peněz důležitá brčka. Ale nejen to. Poznáte, co údajně je, a k čemu se používá tompion. To se možná bude na zimu někomu hodit.
Je to kniha pro přízemní zábavu, i když je v podstatě geniální. Milovník těžké a hodnotné literatury bude zřejmě zklamán. Protože jsem jednoduchý a obyčejný dědek, tak jsem zklamán rozhodně nebyl a culil jsem se u čtení jak jojo.

SSTknihy
17.10.2023 5 z 5

Bonviván, sběratel pavouků, škorpionů a vycházkových holí, milovník opery, odborník na čínský porcelán, svůdce žen a bezpochyby největší smilník všech dob. Seznamte se – strýček Oswald. Vydejte se spolu s ním na zábavnou, extravagantní, ironickou a sarkastickou cestu k originálně nabytému bohatství. Tohle vyprávění berte s nadsázkou a s lehkostí. Pak si ho užijete a výborně se pobavíte. Protože strýček Oswald je opravdu výstřední týpek. Úplně vidím, jak se při psaní Dahl pochechtával a už předem se bavil na účet upjatých a prudérních čtenářů.

milan3144
24.06.2023

Nebudu hodnotit, jelikož jsem nedočetl. Možná v mých mladých letech, kdy jakákoliv erotičnost, měla kouzlo téměř zakázaného tajemna, bych tuto knihu zhltnul jak malinu a asi se i zasmál. Dnes mi ale vtipnost knihy, spojení erotiky a humoru, moc povedená nepřipadá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Můj strýček Oswald v seznamech

v Právě čtených1x