Smrt přehled

Smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365144/bmid_smrt-jNZ-365144.jpg 4 16 16

194. svazkem Informativní edice DILIA je absurdní příběh o muži zapojeném proti své vůli do pátrání po vraždícím maniakovi.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt. Přihlašte se a napište ho.

Fenrir
03.02.2022 odpad!

(SPOILER) Naprostá pitomost hrající si na Kafku. Akorát že chybí ta pointa. Kafkovy absurdní příběhy mají vždy nějakou více či méně skrytou geniální pointu, poselství.. tohle nemá nic. Je to asi jako Proces akorát to na nic neupozorňuje, na nic nenaráží, nic neparoduje ani nic nevysvětluje.
Naprostá ztráta času a pitomost velkého kalibru.

ddkk
12.01.2022 5 z 5

Woody Allan a jeho nezaměnitelný smysl pro absurdní humor. Kratičká hra, kterou stojí zato si poslechnout.

Asi nic neprozradím, když ocituji:

...Nejde o to, že bych se bál umřít, já jen nechci být u toho, až se to stane....Chlapci, jestli je po smrti nějaký život a my všichni se octneme přibližně na stejném místě, tak mi nevolejte, já vám brnknu sám...

Doporučuji.

666Jitka
04.11.2021 4 z 5

Absurdní divadelní hra Woodyho Allena je pro jeho tvorbu typická. Jeho osobitý styl buď člověku sedí a stává se jeho fanouškem, anebo ho vůbec nezkousne. Tuto hru jsem poslouchala v audio verzi v hlavní roli s Josefem Kemrem a moc jsem si tento propletenec absurdit a nedorozumění užila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt v seznamech

rozhlasové hry