Sestřička přehled

Sestřička https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9717/sestricka-9717.jpg 4 45 45

Kate se vyplnil dětský sen: stala se zdravotní sestrou. S láskou pečuje o své pacienty na porodnickém oddělení. Po konfliktu s jedním z lékařů, který ji dokonce nespravedlivě nařkne, že zavinila smrt novorozence se rozhodne odjet do nemocnice v zapadlém horském městečku. Ocitá se v neznámém prostředí, kde musí zvládat náročné doplňkové studium, zodpovědnou práci v nemocnici a naučit se jednat s místními svéráznými lidmi, jejichž důvěru je těžké získat. Situaci jí neusnadňuje ani skutečnost, že ve stejné chvíli miluje dva muže – nadějného právníka, který zůstal ve městě, a mladého lékaře z horské nemocnice…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Kincaid , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sestřička. Přihlašte se a napište ho.

bábuška
09.11.2023 5 z 5

Vracím se k některým starým knihám a tím i k hodnocení příběhu. Musím přiznat, že tentokrát mě kniha mnohem více zaujala a proto jí přidávám i hvězdičky.

Zlatinka.Emilly
06.11.2021 5 z 5

Denker opět nezklamal. Jeho příběhy mají děj a spád, jsou lné života a opírá se v nich naq odbornost daného příběhu. Kniha se mi moc líbila.

peeetta
26.08.2020 5 z 5

Porodní asistentka, která nesouhlasí s přístupem některých lékařů, pokračuje ve studiu, aby mohla být samostatná a nemusela se spoléhat pouze na doktora.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sestřička v seznamech

Henry Denker