Smrtelné přehled

Smrtelné https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340677/bmid_smrtelne-nqH-340677.jpg 5 70 70

Spencer, Hanna, Emily a Aria mohou jen přihlížet, jak se jejich tajemství derou na světlo světa – od těch nejmenších přešlapů po hrůzné zločiny. Teď se jejich životy bortí jeden po druhém. Spencer vyhodili z Princetonu. Hanna ztratila místo v tátově kampani – i v jeho srdci. Emily se ocitla na chodníku. A Aria? Tu možná čeká vyhoštění ze země. Díky mě přišly holky úplně o všechno – kromě holých životů. Přesto jsem s nimi ještě neskončila. Pokud můj smrtelný plán vyjde, vyzradí nám roztomilé malé lhářky svou poslední lež… A.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , BB art

Deadly , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtelné. Přihlašte se a napište ho.

EvieS
28.01.2021 5 z 5

Tento díl byl skvělý a klidně by mohl být i poslední. Jsem tedy zvědavá o čem budou ještě poslední dvě, snad se z toho nestane slátanina.

Mruskulka
01.07.2020 5 z 5

A už je to oprav du napínavé, jde vidět, že autorka nabrala druhý dech a ví, kam příběh bude směřovat

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtelné v seznamech

v Právě čtených5x