Tygří žena přehled

Tygří žena https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233086/bmid_tygri-zena-233086.jpg 4 38 38

Rodina Lundových série

Podzim přechází v zimu a život porodní asistentky Cecilie Lundové a její početné rodiny plyne dál, jako by v uplynulém roce ani nedošlo k dramatickým zvratům. Cecilie sice ještě stále chodí do práce, ale už se těší na další přírůstek do rodiny. Jednoho dne však dostane anonymní balíček, ve kterém je kniha se znepokojujícím obsahem, později následují ještě zlověstná pohlednice a výhružný dopis. Zároveň začne podivné vzkazy dostávat i její matka. Je tu snad nějaká souvislost? Ale ani Ceciliiny sestry to v tomhle období nemají snadné: jedna přišla o práci, druhá si právě uvědomila, že její kdysi šťastné manželství je už jen jakási zlatá klec. Jak se Cecilie a její rodina s problémy vypořádají?... celý text

Pro ženy Thrillery Literatura česká
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Tigerkvinnan , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tygří žena. Přihlašte se a napište ho.

absa2611
23.11.2022 3 z 5

Opravdu nejde o thriller, jak je psáno v podtitulu a na což poukazují i zdejší čtenáři.
Já bych sérii označila prostě - jako příběh rodiny Lundových. Nic víc, nic míň.
Už jsem si na Cecílii a její rodinu zvykla, tyto knihy beru jako oddechovky, nečtu je souvisle (většinou), ale prokládám jinými knihami z jiných žánrů, abych se posléze zase k Lundovým vrátila, jako by to byli stáří známí, a dozvěděla se, co je u nich nového.
Tygří žena nebyla špatná, bavila mě. Ale opravdu jako oddechovka; nehledejte víc a budete spokojeni.

ivka67
07.07.2019 4 z 5

Každým dalším dílem je pro mně tato serie zajímavější.Kniha se četla dobře už se těším na další díl.

Radka1911
03.07.2019 3 z 5

Absolutně souhlasím s komentářem uživatelky rottovat, rozhodně se nejedná o rodinný thriller. Kniha je napínavá až na několika posledních stránkách, do té doby se jedná o popis různých problémů členů větší rodiny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tygří žena v seznamech

v Právě čtených2x