Prípad čínskeho jazera přehled

Prípad čínskeho jazera
https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85101/bmid_pripad-cinskeho-jazera-qcE-85101.jpg 5 199 199

Příběhy soudce Ti série

Hneď po príchode do mestečka Chan-jüan musí sudca Ti riešiť vraždu krásnej kurtizány i záhadné zmiznutie tela mladej nevesty zo stráženej truhly. Napínavé vyšetrovanie odhalí lavínu temných vášní, obludnej nenásytnosti a politických intríg, ktoré vedú až k vlastizradnému sprisahaniu

Literatura světová Detektivky, krimi Historické romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The Chinese Lake Murders , 1960

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prípad čínskeho jazera. Přihlašte se a napište ho.

alabra
21.12.2023 5 z 5

Už poněkolikáté se setkávám se soudcem Ti, tentokrát to beru postupně od prvního dílu, opět jen spokojenost. Je zajímavé, že někteří autoři si dokáží čtenáře udržovat i opakovaně a po letech. A tady se kvalita potvrzuje určitě,

Usire
25.10.2023 5 z 5

Začátek se mi moc líbil, pak se to natáhlo nečekaným směrem a závěr byl už mírně fantaskní. Množství postav bylo pro mě mírně nepřehledné, ale zase zde byl zobrazen brutální systém moci staré Číny. Takže rád odpustím i nedostatky, jako jsou některé málo rozepsané pasáže.

mataj
08.01.2023 5 z 5

(SPOILER) Soudce Ti musí odhalit podivnou smrt krásné kurtizány, která je zavražděna při velkolepé plavbě na jezeře, chvíli potom, co sdělila soudci, že má informace o tajném povstání ve městě. Soudce se svými vynalézavými pomocníky se pustí do komplikovaného pátraní. Nápaditý a promyšlený příběh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prípad čínskeho jazera v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x