Něžní obři z Ganymedu přehled

Něžní obři z Ganymedu https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120390/nezni-obri-z-ganymed-120390.jpg 4 24 24

Obři série

Druhý díl sci-fi trilogie o různých civilizacích ve vesmíru. Lidé ze Země se v kosmu setkají se záhadnou lodí. Objeví na ní příslušníky dávno vymřelého druhu a pomalu odhalují tajemství zničení planety Minervy. Pozemšťané se také dozvídají šokující informace o vývoji lidské rasy.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Straky na vrbě

The Gentle Giants of Ganymede , 1978

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Něžní obři z Ganymedu. Přihlašte se a napište ho.

Jack Bauer
01.01.2021 4 z 5

Druhý díl má větší spád. Zaujal mě rozhovor se Zoracem o válce a zabíjení. Mají všichni pozemšťané mozkovou poruchu? Velmi příjemná sci-fi tak jak mám rád, dobrá myšlenka a rozuzlení.

ludek7426
31.05.2020 3 z 5

Tak jsem zvládl dočíst i druhý díl série, ale dalo mi to práci. Oproti prvnímu dílu jednoznačně lepší, ale.... Nemůžu přijít na chuť ději, který posunují dopředu nekonečné, vesměs nudné a popisné vědecké rozpravy a konference. Vše zahaleno v oblacích cigaretového kouře. Dokonce ani nebozí emzáci nejsou lidmi při kontaktu tohoto zlozvyku ušetřeni a snaživě instalují ve své lodi popelníky. To je na mně celkem síla.
Prostě tohle mi moc nesedlo, bohužel. Ale celá konstrukce univerza, kterou autor vymyslel, je moc zajímavá. Mělo by to velký potenciál. Mám rád filozofické sci fi, kde se toho moc neděje, ale tohle mi prostě nesedlo. Špatná tahle knížka určitě není, jen jsme se někde minuli.

Disease
08.07.2019 4 z 5

Asi opravdu nadechnutí před třetím dílem, jak píše Lazarus, proto jen 4*. Ale místy je to hodně vtipné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Něžní obři z Ganymedu v seznamech

space opera hard sci-fi