Nežiaduce účinky přehled

Nežiaduce účinky
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103367/neziaduce-ucinky-103367.png 4 141 141

Side Effects nadväzujú na tradíciu autorových skorších zbierok, kde Woody Allen s nenapodobiteľným humorom spomína na časy minulé, vtipne glosuje súčasnosť a do budúcnosti sa pozerá cez prizmu irónie, ba až čierneho humoru.

Literatura světová Humor Povídky
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Side effects , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nežiaduce účinky. Přihlašte se a napište ho.

Gracian1964
23.07.2022 5 z 5

Toto bolo moje prvé literárne stretnutie s autorom, už bolo fakt načase. Filmov som videl dosť a páčili sa mi, na Hollywood ending som sa skvele pobavil. Aj pri niektorých poviedkach som sa musel nahlas smiať, čo sa mi veru pri knihách stáva veľmi zriedkavo. Autorov absurdný humor mi znamenite vyhovoval.

Greenfingers
24.07.2021 5 z 5

Humor, satira a absurdita - to vše namícháno v tom správném poměru. Přesně takhle to mám rád. Má první knížka od Woodyho Allena, doposud jsem ho znal pouze z jeho filmové tvorby. Jeho povídky nemají chybu, doporučuji.

Bakana
16.12.2019 5 z 5

Woody Allen musí mít v hlavě peklo, a aby s tím byl schopen žít, musí se zřejmě usilovně ventilovat. Díky bohu za to :-). Knížka absurdně bláznivých povídek - celý náš milý neurotický Allen.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nežiaduce účinky v seznamech