Naše paní Božena Němcová přehled

Naše paní Božena Němcová https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360464/bmid_nase-pani-bozena-nemcova-C2t-360464.jpg 4 92 92

Sbírka, která svou bohatou imaginací a objevitelským jazykem skládá hold spisovatelčinu osudu, ale i prostému a zároveň obsažnému jazyku.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Naše paní Božena Němcová. Přihlašte se a napište ho.

Marekh
05.10.2022 4 z 5

BOŽENA NĚMCOVÁ se stává symbolem české kultury. Její tragický životní osud má být posilou českému národu v době okupace.

Kniha se mi líbila.

VeruMalfoy
25.06.2022 4 z 5

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu a byla opravdu úžasně namluvená. Střídal se hlas mužský a ženský. To celému dílu dodávalo ještě propracovanější ráz. Básničky byly krásně napsané a bylo vidět, jak hlubokou úctu autor k Boženě Němcové chová.

Kontryhelka
09.01.2022 5 z 5

Také u této básnické sbírky jsem byla opravdu mile překvapena. Vždycky jsem se Halasovi z nějakého mně neznámého důvodu vyhýbala, možná blok ze školních let. Nyní se mi do rukou dostala tato sbírka a ponořila jsem se do čtení a jelikož je opravdu maličká knížečka, tak jsem ji měla přečtenou skoro hned. Moc pěkně napsané a místy hodně smutné. Ale pro milovníky tohoto žánru opravdu úžasná záležitost.

Nové eknihy zdarma (duben)

08.04.2020

Nové eknihy zdarma (březen)

02.03.2020

Kniha Naše paní Božena Němcová v seznamech