Druhý pokus přehled

Druhý pokus
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278186/bmid_moje-segra-je-upir-5-druhy-pokus-JSM-278186.jpg 4 31 31

Do Franklin Grove dorazil Hollywood! Olivia je nadšená. Slavný mladý herec Jackson Caulfield natáčí v jejím městě film, ve kterém má dokonce někdo z místních šanci získat roli. Takže když Olivia narazí na Jacksona a on ji provede po place, je to pro ni jako splněný sen. Je možné, že by Jackson byl upír?

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

My Sister the Vampire: Take two

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Druhý pokus. Přihlašte se a napište ho.

DK197
06.09.2022 4 z 5

KNIHA: Ačkoliv tuhle sérii mám opravdu ráda, tenhle díl pro mě patří k těm slabším. A to jednoduše proto, že druhá sestra prostě musela lásku najít ve stylu "obyčejná holka potká hollywoodskou hvězdu". Nevím, jestli bych našla něco, co považuji za větší a přeslazenější klišé. Ale budiž. Je to totiž knížka pro děti a zápletka - je-li sestřina nová láska upír, nebo ne - byla hrozně zajímavá. Takže věřím, že být malá holka, tenhle díl nadšeně zhltnu jako malinu. Mimochodem nic z toho zde řečeného nepovažuji za spoiler, jelikož to prozrazuje již samotná anotace.

orangerose
16.10.2021 5 z 5

Další úžasný díl ze série moje segra je upír, boziiii knížka :)

JankaV80
04.10.2019 5 z 5

Mne se to prostě libí, nemůžu si pomoci. Už 5. díl a pořád se v těch knížkách něco děje. Tentokrát do Franklin Hrobě dorazí filmový štáb a s ním slavný mladý herec Jackson Caulfield, který se Olivii moc líbí. Náhoda tomu chce a Olivia se zúčastní konkurzu na roli v připravovaném filmu. Vypadá to, že se Jacksonovi líbí, jenže je tu že strany Ivy podezření, že je upír. A s upírem by Olivia chodit nechtěla........

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Druhý pokus v seznamech

v dalších seznamech1x