Hustoupírský

Hustoupírský https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261257/mid_moje-segra-je-upir-4-hustoupirsky-4np-261257.jpg 4 35 9

Ivy a Olivia už nesmějí znovu ztratit jedna druhou! Přestože se Ivy a Olivia, dvojčata rozdělená při narození opět shledaly teprve před několika měsíci, život bez sebe už si nedokáží představit. Jenže pan Vega se rozhodl, že se přestěhuje do Evropy - a že Ivy vezme s sebou! To ne! Optimistická roztleskávačka Olivia a vynalézavá upírka Ivy se rozhodly, že vymyslí plán, jak Ivy a jejího tátu udržet ve Franklin Grove. Ale jaký?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Vampalicious! , 2007

DK197
16.04.2022 5 z 5

KNIHA: Čtvrté pokračování sesterských dvojčat je za mě zatím to nejlepší, co série nabídla. Zápletky nejsou přespříliš dětské, praštěné, nebo naivní. Naopak, vše je uvěřitelné, příjemně ubíhající a dobře zakončené. A jako bonus odhalíme nový střípek z upířího světa. Odlehčené čtení pro děti, které si bez obav užije i leckterý dospělý.

orangerose
15.10.2021 5 z 5

Knížka je zábavná, krásny příběh, hustoupisky suprové :)

JankaV80
29.09.2019 5 z 5

Ivy a Olivia už ví, kdo je jich biologický otec. Ten se ale rozhodne, že se i s Ivy odstěhuje do Evropy za pracovní nabídkou, kterou nelze odmítnout. Je tomu opravdu tak? Opravdu chce pan Vegy do Evropy jenom kvůli práci NEBO je za tím skutečnost, ře chce dvojčata rozdělit, protože se bojí, že by upír mohl obyčejného člověka v podstatě zničit?
A tak se dvojčata, které od prvního okamžiku váže neuvěřitelné pouto, rozhodnout udělat cokoli, aby stěhování zabránily.
Opět super pokrčování.

Orange8knihomol
18.02.2018 5 z 5

Nádherná knížka. Moc se mi, jako milovníkovi Vánoc, líbilo, že v tomto příběhu byly popsány upíří Vánoce. Za mě SUPER! A jde se na 5. díl;)

brzda.

03.08.2016

prostě boží..

any333
15.07.2016 5 z 5

I když už znají tajemství o svých pravých rodičích, musejí se sestry rozdělit. A samozřejmě to tak nehodlají nechat!
Nejvíc mě dojala devátá kapitola, jak Olivia našla deník.
V tomto díle se dozvídáme něco málo o upírských Vánocích.

Marťa123987
10.09.2015 5 z 5

Už se na to těším až to budu číst (doma)

upíři pro dívky

Sienna Mercer