Moc manželových modlitieb přehled

Moc manželových modlitieb https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193740/bmid_moc-manzelovych-modlitieb-j8V-193740.jpg 5 4 4

Rady i osobní zkušenosti známých křesťanů vás inspirují a usměrňují v modlitbě, abyste ve svém manželství zažili radost a plnost Božího požehnání. V této knize najdete návod, jak se modlit za manželku v oblastech: emocí a nálady, duchovním růstu, mateřství, prioritách, sexualitě. Po přečtení této knihy si uvědomíte, že když do svého manželství pozvete Boha, i ta nejbezradnější situace se může změnit k lepšímu. Stormiin manžel, hudebník Michael Omartian, se vyjádřil takto: „Modlitba za změnu v životech našich manželek umožňuje Bohu, aby konal velké věci aj v nás.“... celý text

Duchovní literatura Náboženství Rodina
Vydáno: , Slovo života international (SK)

The Power of a Praying Husband , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moc manželových modlitieb. Přihlašte se a napište ho.

Zdenek65
27.12.2020 5 z 5

Skvělá kniha, která je plná poznání a inspirací k modlitbám v různých životních oblastech.

Komnenos
24.03.2017 4 z 5

Autorka v tejto knihe radí mužom za aké oblasti života svojich žien sa majú modliť. Človeku je niekedy možno lepšie modliť sa vlastnými slovami, ale táto kniha je dobrým vodítkom, aby sme sa modlili aj za veci, ktoré my muži nepovažujeme za také podstatné, avšak pre ženu sú veľmi dôležité. Výborná vec na utuženie každého manželstva, rovnako ako kniha o manželkiných modlitbách.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moc manželových modlitieb v seznamech

v Právě čtených2x