Stormie. Příběh odpuštění a usmíření přehled

Stormie. Příběh odpuštění a usmíření https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222891/mid_stormie-pribeh-odpusteni-a-usmireni-Y5o-222891.jpg 5 22 22

Autorčin příběh od dětství poznamenaného fyzickým i psychickým týráním, což jí dohnalo k útěku k okultismu, drogám a tragickým vztahům. Jen krok od sebevraždy sdílí s námi bod zlomu a ukazuje na proces uzdravení. Nádherný příběh o tom, jak může Bůh vyvést život ze smrti.

Náboženství Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Paulínky

Stormie. A Story of Forgiveness and Healing , 1986

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stormie. Příběh odpuštění a usmíření. Přihlašte se a napište ho.

Jana512
19.08.2023 5 z 5

Životní příběh ženy, která prošla tvrdým dětstvím, ve kterém nepoznala mateřskou lásku. V dospívání hledala útěk z domu, stala se zpěvačkou a herečkou, Ale cítila se opuštěná a hledala unik v drogách a okultismu, až propadala depresím, ze kterých neviděla východisko. Zakusila velké trápení, ale našla přátele, kteří ji umožnili z této situace najít cestu ve víře v Boha. Postupně nacházela cestu k vyřešení své situace a na základě poznání a zkušeností v životě, pomáhá druhým. Autorka autobiografie píše další knihy s křesťanským posláním

RendyaDav
13.01.2020 5 z 5

Hodně smutné jak může poznamenat člověka dětství ,kde ho rodiče nejenom fyzicky , ale hlavně i psychicky šikanují....Takové příběhy mě vždycky dostanou. Proč si lidi pořizují děti když je můžou natrvalo poškodit ,a zneuctít a znehodnotit jejich osobnost...Takové rodiče bych poslala do cely smrti...

Atisa
31.10.2019 4 z 5

Kniha jako taková mě až tolik nezaujala, ale je zajímavé, že jsem si z ní stejně odnesla, jak je důležité všechno zcela odevzdávat Bohu. Občas si vzpomenu na hlavní hrdinku, jak to dělala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stormie. Příběh odpuštění a usmíření v seznamech