Síla rodičovské modlitby přehled

Síla rodičovské modlitby https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116055/mid_sila-rodicovske-modlitby-p4e-116055.jpg 5 8 8

Další kniha od autorky Síla manželčiny modlitby. Tentokrát povzbuzuje k vytrvalé a usilovné modlitbě rodiče. „Boj o životy našich dětí se odehrává na kolenou. Nemodlit se je jako sedět a zpovzdálí se dívat, jak na naše děti ve válečném poli dopadají střely ze všech stran. Když se však modlíme, jsme v bitvě po jejich boku a užíváme Boží moc v jejich prospěch.“... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Paulínky

Power of a praying parent , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Síla rodičovské modlitby. Přihlašte se a napište ho.

Kopretina
04.04.2017 5 z 5

Síla rodičovské modlitby je fakt síla. Měla by to být povinná četba pro všechny věřící rodiče. Jsou zde vytyčené oblasti a témata života dětí, na které je opravdu nutno pohlížet zodpovědně a svěřovat je do rukou někoho Vyššího než jsme jen my, rodiče. Někdy jsem měla pocit, že autorka trochu přehání, a že asi nic jiného, než že se modlila za své děti, nedělala. Ale nakonec hodnotím knihu velmi dobře, jako příručku pro modlitbu za děti v různých (aktuálních nebo důležitých) záležitostech života.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Síla rodičovské modlitby v seznamech

v Právě čtených1x