Město šelem přehled

Město šelem https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7339/bmid_mesto-selem-pKp-7339.jpg 3 53 53

Michael Kane série

Dobrodružný příběh od Michaela Moorcocka. První kniha dobrodružství Michaela Kanea na Marsu. Michael Kane je omylem přenesen časem a prostorem na Mars, kde fantastické civilizace rozkvétají mnohem déle než na Zemi. Ve světě zvláštních zvyků, nebezpečných šelem a nepřátel prožívá nesčetná dobrodružství.

Literatura světová Sci-fi Fantasy
Vydáno: , Laser-books (Laser)

City Of The Beasts , 1965

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Město šelem. Přihlašte se a napište ho.

StrYke
31.01.2024 2 z 5

Město šelem je tak tuctová fantasy, jak si jen můžete představit. Zpočátku jsem s tím neměl problém. Alespoň můžete během čtení uvést mozek do úsporného režimu a užívat si jednoduchý, přímočarý příběh. Postupně se ale některé prvky stávají stále otravnějšími (naštěstí je kniha velmi útlá). Zmínil bych především hlavní postavu coby přehnanou karikaturu neporazitelného a neomylného hrdiny. A tak lehkou předvídatelnost děje, že byste vlastně už někdy od třetiny mohli považovat příběh za dočtený. Bohužel bych Město šelem nedoporučil snad nikomu.

Meda77
20.01.2022 3 z 5

Taková průměrná kombinace scifi a fantasy, založená na vyprávění hlavního hrdiny. Nic co by tu již nebylo. Na druhou stranu se to čte vcelku na pohodu, pokud nemáte nějaké chuťe na hlubší tématiku tak pro zábavu proč ne.

Luigi1
05.08.2021 5 z 5

Dobrodružství vědeckého pracovníka Michaela Kanea se mi moc líbil,zajímavé bylo podání vyprávnění pro novináře,který jeho zážitky přenesl do prvního dílu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Město šelem v seznamech

v dalších seznamech1x