Thorovo kladivo přehled

Thorovo kladivo https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351983/bmid_thorovo-kladivo-fUD-351983.jpg 5 357 357

Dokážete udržet tajemství? A co hodně velké, vážně, ale vážně tajné a nebezpečné? Tak tady je – ztratilo se Thorovo kladivo! Ta nejmocnější zbraň, které se bojí i obři. Jestli se k nim tohle donese, jejich armády zahájí útok na smrtelníky a pak ovládnou všech devět světů. Pokud Magnus Chase a jeho kamarádi magické kladivo neobjeví a nevrátí, může se stát cokoli. Hrozí dokonce i samotný ragnarök, soudný den!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Thorovo kladivo. Přihlašte se a napište ho.

zirafinec
15.03.2024 5 z 5

Já tak zatraceně moc miluju knihy Ricka Riordana. Těším se na třetí díl a na to spojení s Percym Jacksonem, baví mě ty náhodné narážky na řecké série. Stejně jako každou jinou knihu od tohoto autora ji doporučuji, kde jen můžu (i když ty řecko-římské pořád jsou výše v mém žebříčku milovaných knih). Postava Alex Fierro je skvělá a i když vím, kam to povede (děkuju, fandom), moc se na její zastoupení v dalším díle.

MilanKop
27.10.2023 5 z 5

Příjemná oddychovka, která pobaví. Mám rád vše od Ricka, vždy je to příjemné dobrodružství se spoustu humoru :)

Elea
22.04.2023 5 z 5

Zábavná, čtivá a napínavá oddechovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2017 - Stonewall Book Award (Children's & Young Adult)

Kniha Thorovo kladivo v seznamech

v Právě čtených5x